Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

monika76
4. apr 2012

@matax ja netušim čo to je ale že teraz bola predbažka a potom na ostatne pojednavania už pojdu s malou...Ale nedavaju ju nazad už ostava u nich.

natia
4. apr 2012

@magimary ďakujem, to je dobrá správa... 😉

mysiak001
5. apr 2012

Prajem Vam vsetkym prijemne prezitie velkej noci.

lusterka
5. apr 2012

@mysiak001 dakujeemeeeeeeeee..a aj vam to iste prajeme..

kanhwa
5. apr 2012

Mile dievcata a chlap 🙂
Tak od vcera mame dozivotny rozsudok aj s pravoplatnostou vo vacku 🙂 Keby vsetky sudy fungovali ako BA V., to by bolo v nasej vlasti sveta zit 😎
V utorok ideme na operaciu, drzte nam palce.

kanhwa
5. apr 2012

No a tu sme 🙂

jaron
6. apr 2012

@dia6 ako dopadol súd? (ak chceš napísať)

dia6
6. apr 2012

@jaron Tak súd dopadol veľmi dobre. Na súde bio mama povedala, že nemá na malého financie a jeho bio otec povedal, že chce aby sa mal malý lepšie ako sa majú oni a že preto by mal byť u nás.
😀
Takže toto bola prvá noc u nás doma. A aj by som dala foto, no neviem či už môžem.
🙂 🙂

dia6
6. apr 2012

@kanhwa gratulujeeem 😀 je krásna

dia6
6. apr 2012

Všetkým tu chcem poďakovať za rady a podporu.

ĎAKUJEM 😉

jaron
6. apr 2012

@dia6 som veľmi rád, ešte aj to bolo krásne, že namiesto problémov a konforntácii na súde, vlastne bio rodičia jednali úplne opačne - zmierujúco, otec ešte aj vyjadril to, že pre dieťa to bude u vás lepšie (za toto vyjadrenie by u mňa stúpla úcta voči nemu), super

dia6
6. apr 2012

@jaron Jednoznačne stúpla.
pred súdom som mala normálne žalúdočne krče, no ako sa takto vyjadrili... hneď mi padol kameň so srdca.

Jeho bio síce povedala, že by si ho raz chcela vziať domov, no to by musela prestať piť, začať robiť a ešte si nájsť bývanie... čo nevyzerá moc nádejne. Sám jeho bio otec to priznal, že to nie je ľahké.
Aj mi ich bolo ľúto.

aidilka
6. apr 2012

@dia6 Super!!!! Tesim sa spolu s tebou. 🙂 Uzivajte si maleho a krasne Velkonocne sviatky!

mysiak001
6. apr 2012

@kanhwa
@dia6

Obom Vam blahozelam 🙂

kanhwa
6. apr 2012

@dia6 dakujem 🙂

kanhwa
6. apr 2012

@dia6 tak to je skvela sprava 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem, a nech vam je spolu dobre 🙂

kanhwa
6. apr 2012

@mysiak001 dakujem 🙂 nech sa uz aj vy co najskor dockate.
mas nieco nove s pracou ?

mysiak001
6. apr 2012

@kanhwa zatial nie :( ale hladam stale. Uvidime co bude ale pracu treba aj ked nepredpokladam ze ma niekto vezme skor ako dokoncim skolu lebo ked poviem ze mi este treba ist 4 dni do skoly tak sa nejako divne zacnu spravat. :D A dakujem za podporu neviem preco mam taky pocit ze vsetko pride v juni 🙂 praca, dietatko a auto aby sme mali ako za nim chodit :D

afrika
6. apr 2012

@dia6 GRATULUJEM 🙂

lusterka
6. apr 2012

@mysiak001 tak skus nejaku brigadu iba...na dohodu, alebo tak

mysiak001
6. apr 2012

@lusterka uz mam 🙂 jednu ale este mozem zobrat jednu za 33 eur mesacne

kanhwa
6. apr 2012

@mysiak001 kolko ti este chyba do konca skoly?
ja som tiez studovala popri praci, celych 5 rokov, tak viem, ako je to narocne. a zamestnavatelia naozaj tym nie su moc nadseni, to sa da celkom aj pochopit...
a tie 4 dni ako chodis za mesiac, spravne som pochopila?

vesticka
6. apr 2012

@kanhwa Gratulujem! Malinká je úžasná, teším sa s Vami. 🙂

vesticka
6. apr 2012

@dia6 Vedela som, že to takto dopadne 🙂. Veru tu je krásny dôkaz ako aj málo nádejné veci môžu dopadnúť úžasne. Tak nech ste spolu veľmi šťastní.... 🙂

vesticka
6. apr 2012

@mysiak001 neboj všetko dopadne super a ver svojim pocitom, však viera hory prenáša! Držím palce 🙂.

A všetkým prajem krásne a požehnané Veľkonočné sviatky. Ja si tak v duchu vravím, že tie budúce už nebudeme dúfam dvaja ale traja 🙂 🙂 🙂

mysiak001
6. apr 2012

@kanhwa
No skolu mam kazdy piatok a statnice koncom maja 🙂 a pospajali sme si prednasky tak ze nam treba 2 dni do skoly na vyuku 1 den na skusku co este nemame a 1 den na statnice :D ako ja viem ze je to minimalne rezim 🙂 a ze tych dni bude viac .

@vesticka
Tak to mas uplnu pravdu vo vsetkom.

123sabrina
7. apr 2012

tie ktore cakaju mozem sa opytat ako casto zavolate na urad kolkati ste ? alebo tak ?
ja neviem stale nic iba to, ze som zaradena a je mi trapne po 2mes volat na urad lebo oni nic nechcu povedat .dakujem

kacena4
7. apr 2012

@dia6 ked to neboli Vianoce tak Velka noc. prajem Vam to obom. drzte sa a ukazte sa ked pojdete okolo 😉 a zmen si profil

kanhwa
7. apr 2012

@mysiak001 tak to uz mas studium skoro za sebou 😉 drzim palce na statnice.

lusterka
7. apr 2012

@mysiak001 a ty si aj student?...a co studujes?..tak vidis, ked ukoncis skolu, tak si rychlo nieco najdes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre