Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

tortelinka
2. máj 2012

@123sabrina neviem odkial beries istotu ze bude bez problemov, ale v poho, uzi si 😉

magimary
2. máj 2012

nechcelo sa mi prilievať olej do ohňa, ale táto veta mnou hecla:
"ja od nikoho nepotrebujem rady ja viem vsetko co sa moze stat a co sa stava "

tak len jediná vec k tomu: to si si jediná,
pretože toto nevie NIKTO (snáď len jasnovidci v Harry Potterovi, ak tam takí sú)...
ale je dobré, že je tu medzi nami niekto taký, kto vie všetko...
to je vlastne vysoké pozitívum 😉

tortelinka
2. máj 2012

no konecne je tu trocha veselsie, po tych smutnych spravach 🙂

yukki
2. máj 2012

Buď nás zavádza chorá osoba, trpiaca bludmi či utkvelou predstavou o adopcii dieťaťa... alebo potom stojí za úvahu na jakú ... sa robia osobnostné testy pred zápisom do ZZ.

tortelinka
2. máj 2012

@yukki este jeden like by som dala 😀

yukki
2. máj 2012

baby, len tak na pobavenie promptne obdržaná IP:

ti si jak chklap alebno zena ? kokss

No kto mi ju asi tak poslal, uzatvárajte stávky! ktorá prvá uhádne, tej prezradím, či som "chklap" "alebno" "zena"

magimary
2. máj 2012

@yukki že by Saxána?!? 😕 😅 😝

yukki
2. máj 2012

@magimary saxana dostala "třista let po škole"....pisateľke by to nepomohlo

tortelinka
2. máj 2012

@yukki jeeeej, asi dnes menim modre z neba za konika, pobavim sa dnes vecer 😀

cairka
2. máj 2012

to je jasný syndróm "lietadlo" 😝

magimary
2. máj 2012

@yukki tak sa zase nedozviem, čo za zjav, výtvor, či iná entita je to slovko, ktoré neviem ani vysloviť 😅 (chklap, či ako? 😅 )

cairka
2. máj 2012

@magimary , veď sa pozri na fotku @yukki a to je jasný chklap , kokss 😝

maznacik007
2. máj 2012

baby ale musite uznat ze sa dost dlho drzala

suezana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkanka117
2. máj 2012

@maznacik007 zase som vypustila krakena ????? 😠 😎 🤐

ja so prekopírovala celú diskusiu a bolo by dobré dať to psychologičke, kde robila prípravu ... žiaľ, aj keď som dokonalá 😵 😵 , toto nezistím, čo je škoda, ale prikláňam sa k názoru yukki, že táto osoba nečaká na adopciu, žiadnu prípravu nerobila ( boli sme tam 4 x a naposledy, lebo je jedno, koľkokrát tam pôjdu, dôležité je, aby všetko prebrali ) a dieťa si tiež podľa mňa nešla vyberať ( už som bola na odchode, keď mi volala ženská z návratu, aby sme to preložili ???? 😕 😕 ), tu by som nezverila ani rebornovanú bábiku
... a niekto tu písal, že to je niekoho sesternica, či nie ??

yukki
2. máj 2012

@maznacik007 a ti si ktozedovojules hodnotyt haaa paaaa tisi urop poriadokkk vprýprave na ziadateliov kokss a neripaj

cairka
2. máj 2012

@yukki , ten ľavopis (abo ako sa povie opak pravopisu? 😝 😅 ) je infekčný? 😀 😀 ale nie, chňapem, že je to IP

tortelinka
2. máj 2012

akosi sa vytratila herecka jedna 😕

yukki
2. máj 2012

nie, to je môj vlastný výtvor a nakoľko som ťa oklamala, skladám si sama poklonu....POKLONA

chelonka
2. máj 2012

ja odporúčam Zlatého retrievera, síce je to pes ktorý 2x do roka viacej plzne, ale ma dlhšiu srsť ktorá sa nedá v dýchnuť ako je to u mnohých krátkosrstých hafanov dalej sa dá rýchlo a lahko spratať.
Tieto psíky sú velmi velmi kludne, dobracke a mierumilovné plemeno. sú to proste andelíky, miluju deti - proste všetkých ludí. majú prirodzenu inteligenciu a sú velmi ľahko vycvičitelný.

cairka
2. máj 2012

@yukki , teeeeda, sa nezdáš 😝 😀

yukki
2. máj 2012

a môžem ísť zavrieť sliepky...alebo jednu vziať dnu a posadiť za klávesnicu?

magimary
2. máj 2012

@yukki, myslím, že viac netreba 😉

cairka
2. máj 2012

chudák zlatý retriever, keby sa mal dostať k sabrine 😅
@chelonka , asi si to chcela vložiť do inej diskusie 😉

zuzkanka117
2. máj 2012

@chelonka toto bolo do témy, aké plemeno psa do rodiny s deťmi ??? 🙂 🙂 ja mám bobtailov a tiež je to presne také isté plemeno, ako opisuješ retrieverov 🙂 a nie sú takí "okukaní". len tam treba starostlivosť o srsť, lebo aj vďaka nej je to úplne famózne plemeno 😵 😵

chelonka
2. máj 2012

@cairka hej hej to máš pravdu, to som chcela dať inde, jaaaaj ale jak som sa pobavila, na tom tvojom komentare k tomu a na mojej hluposti jaaaaaaaj 😀

chelonka
2. máj 2012

@zuzkanka117 hej hej, to sú tiež chutní havkovia, nedavno sme jedneho videli, ako sa prehánal za futbalkou a potom nás zbadal, tak veeelmi chcel ist na nami, ale akosi ho delil polot z domu od nas ☹ 😀

kanhwa
2. máj 2012

@zuzkanka117
@yukki
ja sa zial nepriklanam k vasmu nazoru a obavam sa, ze tato osoba skutocne caka na adopciu 😒 a tiez nechapem, ako mohla prejst cez pripravu a testy...

kanhwa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre