Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

vesticka
10. nov 2013

Zienky v piatok som si pridala do zivotopisu v kolonke povolanie: NAJSTASTNEJSIA MAMA! 😵 Priniesli sme si domkov krasneho, uzasneho anjelika menom Amelia. Mame 2 mesiaciky a krasne papame a spinkame 🙂 . Adaptacia prebehla na jednotku. Konecne ma nas zivot ten pravy zmysel. 😵 😵 😵

mana85
10. nov 2013

@vesticka jéj srdečne gratulujem a teším sa 😵 😵 😵 😵 😵

tortelinka
10. nov 2013

@vesticka jeeeej!!! 🙂

hencidlo
12. nov 2013

@vesticka boooze to je nadhera, moc Vam to prajem a hlavne nech ste zdravucky!!!!! 😉

5katarina7
12. nov 2013

<3 <3 <3

suezana
13. nov 2013

@5katarina7 úžasná papuľka 😵 😵
@vesticka Amélia ste dali vy? krásne meno 😵 😵 😵 gratulujeme 😵 😵

mysiak001
14. nov 2013

@vesticka blahoželám

karkana
15. nov 2013

🙂 🙂 🙂 🙂 asi bude dievčatko 🙂 🙂 🙂 boli sme..............nejdem písať vic , aby to už vyšlo

kveta
15. nov 2013

@karkana Potichucky drzim palce. 🙂

miculkam
15. nov 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat. S manzelom si chceme adoptovat dieta sme pevne rozhodnuti, len ma zaujima ci je problem ze zijeme v prenajme a v blizkej buducnosti neplanujeme kupovat dom ani byt. Vlastne deti mat nemozeme a preto sme sa dohodli dat domov opustenemu dietatku. Dakujem za odpovede

mysiak001
16. nov 2013

@miculkam Nie je to problém. A držím palce aby ste sa do toho pustili stojí to zato. Fotky z augusta 🙂

tlucka
16. nov 2013

@karkana zlatíčko držím palčeky, nech máte najkrajší darček pod stromčekom 😉

zwalsh
16. nov 2013

@karkana júj tak veľmi držím palčeky 😉

maartinkaa
16. nov 2013

@mysiak001 miso, ten je krasny 😉 😉 😉 😉

mana85
16. nov 2013

@mysiak001 vááu to je fešák 😵

miculkam
16. nov 2013

@mysiak001 dakujem 🙂

stanulienka33
16. nov 2013

@cigaretka5 ak sa možem pridať tak nám sa splnil sen podali sme si žiadosť, chodili k psychologovi , a potom sme si počkali 18mesiacov a bol tu Filipko. Boli u nas aj teti so socialky boli super spisali čo máme doma aký dom a tak. 5,8 nam zavolali že máme chlapca to bol pondelok, v stredu sme ho boli pozrieť v nemocnici, na ten den nikdy nezabudnem bol to najkrajši den a v pondelok 12.8 sme si ho viezli z nemocnice domov plný radosti BOLO TO KRáSNE. Dnes máme 3mesiace a sme šťastný. Nebojte sa sú to aj starosti ale máte pre koho žiť a to je hlavne. Tak veľa šťastia.

fiona123
16. nov 2013

@mysiak001 krásny je krpec

lubka1709
16. nov 2013

@vesticka Gratulujem

mysiak001
16. nov 2013

@maartinkaa
@mana85
@fiona123

Cistý ja 🙂 dneska mi bolo povedane ze kde som sa smykol 🙂

lenkove
16. nov 2013

@mysiak001 Jemine, Mysiak, fakt, cely ty 😀 😀 😀 je rozkosny 😵 😵 Uzivajte si a pozdrav polovicku, posluchajte ju! 😀 😀 😀 😀

lillik3
17. nov 2013

@mysiak001 aký Michelinko 🙂 kraaaasny 😀

mysiak001
17. nov 2013

@lenkove Odvzdám.

@lillik3 Ďakujeme .

majka2
17. nov 2013

hladam dake adoptivne maminy zo ziliny a okolia na kamaractvo hadam sa daka najde 🙂

xena11
17. nov 2013

@zahara007 ahoj, musim povedat, ze tvoja verzia je taka pekna a jednoducha az sa mi nechce tomu verit....my by sme tiez chceli co najskor babo, a bojim sa len toho ze to bude dlho trvat....na koho by sme sa mali obratit ohladom toho aby sme sa dostali do poradovnika?...

yukki
17. nov 2013

@xena11 na ÚPSVaR, odbor sociálnych vecí a rodiny.

jajula6
18. nov 2013

@stanulienka33 Ahoj mozem sa opytat ze z akeho ste kraja?

jajula6
18. nov 2013

Ahojte nechodili ste niekto na pripravu v Senci psychologicke mgr. Eve Gašparíkovej ? Ak ano prosim ozvite sa mi. 🙂

kateri29
18. nov 2013

@karkana strasne Vam to prajem.nech mate pozehnane Vianoce

naduska72
19. nov 2013

a toto je nase srdieckove...NAS ZIVOOT. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre