Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

lillik3
22. mar 2014

@karkana ,, rozsudok na zverenie alebo predosvojitelska/ pravoplatne?
lebo mi stale cakame na pravoplatne zverenie, matka sa neodvolala a cakame kedy sa zaraci sudu chztit spis do ruk...

123sabrina
23. mar 2014

@lillik3 toto prebieha iba ked neni utajeny ze ?

lillik3
23. mar 2014

@123sabrina oj, tak to netuším

mata71
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata71
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
opicka2
24. mar 2014

@mata71 jéj, ten je nádherný a šťastný 🙂 gratulujem zo srdca a prajem vám všetko dobré!!! 🙂 🙂 🙂

dzordza
24. mar 2014

joj zlatunky je prajem vela zdravicka a viem ze sa tesite fu kedy my uz budeme.

mana85
24. mar 2014

Krásny chlapček 😵 taký spokojný je - veľa zdravíčka mu prajeme .... 😉

5katarina7
24. mar 2014

@mata71 malinký je krásny 😵 😵 😵

bosorka31
24. mar 2014

ahojte...som stastna ked vidim ze uz niekto ma svoje vytuzene babetko...aj my s manzelom si chceme adoptovat...je to dlha cesta ale verim ze bude uspesna...sme len na zaciatku ale kazdemu drzim palce kto si chce adoptovat...je uzasne ze je forum kde sa stetnem s ludmi s rovnakym cielom a tuzbou...baby ste skvele a verim ze kazda z vas bude stastna ak jej zavolaju ze maju pre nu babetko...rovnako aj ja...ahojte

majka21
24. mar 2014

@mata71 krasnunky a gratulujem. Velmi sa tesim s vami a prajem vam vela vela zdravicka.

mata71
25. mar 2014

Dievčatá ,,,poviem Vám moja vďaka patrí mojho malého profimame JARKE Kud......vej ...okres Trnava.......naučila ho toho tolko veľa, DAKUJEM...maju nesmierne ťažkú ulohu aby naše deti vedeli to čo vedia od babatka 😵 😵

karkana
25. mar 2014

@mata71 ja posielam raz mesačne fotku profi a čo máme nové napíšem 🙂

mata71
25. mar 2014

@karkana no pošlem aj ja ..sme sa dohodli 😵

belaanabela
25. mar 2014

@mata71 Miláčik sladký :o)

jajula6
26. mar 2014

Ahojte dnes som sa dozvedela ze sme 246 v pordovniku v bratislave a chcem sa opytat ci je tu tiez niekto z bratislavy ci nevie ako rychlo sa to hybe?

vikad
26. mar 2014

Ahojte, dievčatá. Ako je to teraz v KE? Ja som asi veeeeeeeeeľmi nedočkavá, ale no, čo už ... píšte a potešte nás 🙂

lewica
26. mar 2014

@jajula6 Ahoj, ja som koncom februara volala na urad...povedali mi, ze riesia momentalne koniec maja 2012.
Odkedy si v poradovniku ?

jajula6
26. mar 2014

@lewica Ahoj my sme uplne cerstvo od 18.3.2014 takze este dlhe cakanie

lewica
26. mar 2014

@jajula6 aha, my sme od septembra 2012 .... tak este asi 3-4 mesiace...

jajula6
26. mar 2014

@lewica vy sa mate prajem vam vela stastia 🙂

opicka2
26. mar 2014

Teším sa veĺmi na :

opicka2
26. mar 2014

a raz sem vložím fotku našich rúčiek 🙂

lewica
26. mar 2014

@jajula6 ĎAKUJEM 😉

123sabrina
27. mar 2014

@opicka2 krasneeeeeeeee 😉

berilka
27. mar 2014

@mata71 krásne bábo, dočkala si sa - si šťastná maminka 😉

123sabrina
28. mar 2014

chcem sa opytat mami adoptovanych deticiek davate niekto bebu ? my davame malemu lebo mu ju davali v nemocnici tak som nechcela prechadzat na ine .. najprv sme 3t brali bebaha-hypoalergena, a teraz sme presli teda kazali nam na beba 1start... kupili sme pro1 start ,ale maju aj beba comfort start1 je tam nejaki rozdiel?

lillik3
28. mar 2014

Naše všetko 🙂

5katarina7
28. mar 2014

@lillik3 krásny je maličký 😵

suezana
28. mar 2014

@lillik3 jééééééééééééééééééj 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre