Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

5katarina7
4. aug 2011

ahojte ty kokos aká zábava je tu dnes 😀 @kanhwa máte malú krásavicu,strašne zlatá je 🙂

magimary
4. aug 2011

@5katarina7 nuž ale: zábava skončila!!!! 😀 😀 😉 😎 😀
ale klamať do posledného momentu ako v parlamente to je v pohode 😝 😠 😝 😀

5katarina7
4. aug 2011

@magimary som zvedavá,kedy a pod akým nickom sa zas objaví 😀,ale najprv by si mala precvičiť pravopis,lebo sa hneď prezradí 😀,ty kks ešte sa mi to aj rymuje 😀

lenkove
4. aug 2011

@kanhwa jemine, ta opeknela! Vzdy bola krasna, ale tie dve brady ma dostali. Prekrasna!
@karkana aj ja myslim, ze skor 🙂 Drzim palceky!

magimary
4. aug 2011

@5katarina7 nemboooooj, objavili sme vždy doteraz, objavíme aj potom 😅 😀 😉

lenkove
4. aug 2011

Babule, dnes ma moja mama dostala... (je tu uz druhy tyzden). Ze sa Ivka nevie tulit. Ja ze ako ze nie????Ved sa krasne tuli!!! A mama,no.. Ale len k tebe!!! 😀 Taky krasny kompliment, co vobec nebol mysleny ako kompliment ste uz niekedy dostali? 😵 😵
dobruuuu nocku!

lenkove
4. aug 2011

@akramgad (kurnik sopa, ty mas taky tazky nick!!!!) ahoj! Ako sa mate? Co praca a mala, a co ty? Ste ok? Chybas nam!!!

@5katarina7 ahoj po 100 rokoch 😵 😵

heln
5. aug 2011

dobré ránko! 🙂
u nás je momentálne šéfom naše túžobne vytúžené bio decko....

mexx
5. aug 2011

@heln Nuz...co si si urobila, to mas. 😀 😉

akramgad
5. aug 2011

@lenkove hááá ani neviem čo ma to napadlo si dať taký nick 🙂 aj vy mne chýbate a mooooc máme sa dobre robota už bude končiť tak hladám novú :( malá dobre už všetko opakuje len od plienok nám nejde odučiť :( a vy ako babulky moje čo nové? pozerám že tiež rastiete ako z vody asi máte to isté hnojivo ako my xixiix

lenkove
5. aug 2011

@akramgad
Ach, este mate na oducenie od plienok cas, ved tvoja mala je mladsia od nas 😀 sa nepredbiehaj 😀 😀 aj ked my sme uz boli odplienkovani, aj na poobedne spanie uz mala suchu plienku... Ale pocas chorobky si zacala pytat plienku a mam pocit, ze zacneme odplienkovanie od zaciatku... Hlavne nech je uz zdravucka 🙂

Hladas si dalsiu pracu? Sikulka jedna 🙂 A mala uz pojde do skolky, ci kto s nou bude domka? Ja som mala zachvat, ze ist do prace, aj som na konkurzy prihlasila a potom dostala mala salmonelozu a ja som bolestne pochopila kde je moje miesto 😔 Moj tulivec vylucny ma potrebuje 😀 😀 😀 Aspon niekto, ze ano 😀 😀 😀

akramgad
5. aug 2011

@lenkove budeme mať dva rôčky a každý mi už hundre aby sme odplienkovali tak sme len vo fázy skúšania nenútim ju nač stresovať 🙂 a robotku zas len na 4 hodinky ( teda ak niečo nájdem ) na striedačku z mm nech aj on si užije našu nezbedu 😝 to mi je ľúto že ste mali salmonelu muselo to byť pre princeznú hrozné drobátko malé ☹ a už ste o.k. ?

lenkove
5. aug 2011

@akramgad Joj, dakujeme, uz je to omnoho lepsie!!!
A na 4 hodinky na striedacku, je super 🙂 Hadam sa nieco najde, drzime palce! A bez plienky pride same, presne, naco stresovat.. Ja som skusala od roka a pol, ale neslo to.. Po dvoch rokoch sme boli bez plienky za par tyzdnov, vlastne bez starosti a stresu 😉 Pozdrav princeznicku!!!!

lucy125
5. aug 2011

Ahojte baby, ďakujem za vaše odpovede.Boli sme už aj na ÚPSVaR, dali nám papiere, v pondelok ideme tam zaniesť, len mi ešte chýba posudok od môjho doktora, ten mal tento týždeň dovolenku.Chcú od nás len vypísané dotazníky, výplatné pásky, posudky od doktorov a kópie sobášneho a rodného listu. Popri tomto sme boli ešte v BA -na Kramároch na hematologické testy a do NR ideme na genet. testy. Inak do centra chodíme do Gyn Fivu. Chodíte niektorá tiež tam?

lucy125
5. aug 2011

@karkana Ahoj, tak teda obdivujem tvoju trpezlivosť.My chodíme vyše roka a už koľkokrát som nemala na to nervy ale vždy som sa nejako pozbierala. Tiež začíname s adopciou, tak uvidím, ešte máme 4 zmrazené embryjká.Neviem ešte ako dopadnú genet. testy, tiež mi po všetkých vyšetreniach tvrdili, že som na 100%zdravá. 😒 Žiadosť ideme dať v pondelok+všetky papiere k tomu. 😉 Ja som z TO a na ÚPSVaR celkom fajn pracovníčky. 🙂

lucy125
5. aug 2011

@123fricka Ahoj, my chodíme do GynFivu, ešte máme 4 zmrazené, tak to vyskúšam a potom uvidíme čo ďalej. Ešte si počkám na výsledky genet. a hematolog. testov, čo mi povedia.Veru je to poriadny nápor na peňaženku ☹ aj na nervy a hlavne čas. Ja som z TO a do BA to máme dosť ďaleko.Hlavne, že nás tam nútili chodiť každý 2.deň, pred ET. Som zvedavá čo vyjde skôr , či adopcia alebo vlastné. 🙂 😉

lenkove
5. aug 2011

@lucy125 pekne pozitivne sa citas 🙂 Drzim palceky, aby vysli obe 😀 😀 a skor to, co ma vyjst skor 😉

magimary
5. aug 2011

@lucy125 fricka ti už neodpovie 😉

suezana
5. aug 2011

@magimary takže tak? bola to ona 😒 to útočenie - na každého zvlášť 😒 😔 😔 😔 😔 mrzí ma to ☹ kvôli tomu dieťaťu 😔

suezana
5. aug 2011

@lenkove neviem, či som dobre pochopila, ale keď ťukneš na "Odpovedz" tak sa ti nick automaticky nahodí a nemusíš ho vypisovať 😉

erikadodo
5. aug 2011

@lucy125 aj ja som cjodila do gyn-fivu k dokt.Stenovej. Ku komu chodíš ty? A hlavne držím palčeky.......

lenkove
5. aug 2011

@suezana Pochopila si to super, ale akrmagad bola tri strany dozadu 😀 😀

suezana
6. aug 2011

@lenkove jáj 🙂 🙂 🙂 no šikovný nick - dagmarka odzadu 🙂

kanhwa
7. aug 2011

Kocky
dakuejm vam vsetkym za pochvaly nasho pokladiku, ona je fakt nielen pekna, ale aj neskutocne mila, kazdy si ju hned oblubi 🙂 🙂 🙂 proste taka pohodacka vesela - pokial nema pravda nejake surne poziadavky, to sa dokaze riadne ozvat 😝

5katarina7
7. aug 2011

@kanhwa jáj či vám je dobre 🙂 aj ja už chcem 🙂

kanhwa
8. aug 2011

@5katarina7 katka drzim palce, aby ste uz dlho necakali, nech sa to konecne poriadne rozbehne. zo srdca prajem kazdemu take stastie, ake prezivame my. bezpochyby najkrajsie obdobie nasho zivota odkedy sa nam narodil syn 🙂

mata71
8. aug 2011

dievčence viete poradit....aku velkost ma dieta do 2r,,,chlapček,,,86-92,,,kupila som pyžamko na upokojenie duše,,,,ale neviem či mam dobre,chcem pokupit par vecičiek na hornej 2r hranici,,,,,,,dupačky a menšie veci mam kupene,ale vela darovanych,,,,dakujem,

lenkove
8. aug 2011

@mata71 Ja by som kupovala radsej vacsie, moja dcerka nosila 86 od roka a pol. Teraz ma dva a tri mesiace a 98 jej je presna, kupujem jej 104 a viac.. radsej od 98 kupuj (moj nazor) par mensich veci pripadne dokupis, ak by bolo babo malicke. Vies presne na koho kupujes? 😉

yukki
8. aug 2011

@lenkove no a moje dieťa zase nosilo 74-ky ešte v dvoch rokoch...aj dlhšie. Veď práve že to treba predsa konkrétne vedieť na ktoré dieťatko 😉

mata71
8. aug 2011

@lenkove dakujem ,neviem presne len som to videla tak som kupila,a ešte by som,,, 😉
@yukki veru detičky su rozne,tak ved čo radost si urobit treba,len so videla vypredaje take pekne po 1e 1,5e do 3e na detičky,maminy sa prehrabovali ....no chapete ma 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre