Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

lewica
18. apr 2015

@johanka121 Ďakujem, zistím si... no nám pri poslednom súde sudkyňa sľúbila, že to prebehne rýchlo.... tak uvídíme, .. dúfam, že to nebude až 6 mesiacov trvať...

lewica
18. apr 2015

@jahanka Poslala som Ti mail cez IP... Ďakujem.

alicag
19. apr 2015

@vargatomas1 ahoj cca týždeň až dva 🙂 ubehne to rýchlo 😉

vargatomas1
19. apr 2015

@alicag dakujem uz sa neviem dočkať tak strasne sa na ne tesim

alicag
19. apr 2015

@vargatomas1 tak drzim palce nech to dopadne o.k. 🙂

jahanka
20. apr 2015

A je to tu, uz mame termin na posledny sud. Juchu 🙂 🙂 🙂

karkana
20. apr 2015

@jahanka 🙂 konečne 🙂

lillik3
20. apr 2015

@jahanka .... jaaaaj...ako vam fajne... my cakame a cakame kym pride ten papier zo sudu

jahanka
20. apr 2015

Bola som osobne na sude v info kancelarii, uz sa mi to zdalo dlho, je to termin pol roka od podania navrhu na osvojenie.Ale teraz sme uz kludnejsi, cakame na postu a hlavne uz mozeme objednat dovcu 😎

kikuska_wedge
21. apr 2015

dnes ma "vyhodili dverami" tak som "vosla oknom". Chceli sme teraz v maji absolvovat pripravu v Navrate ale dnes mi volali, ze uz maju plny stav, tak nas nemozu zobrat. Tak ma napadlo, ze preco by sme nemohli absolvovat pripravu v inom kraji, kde mozno maju volno. Tak som tam po stvrty krat volala a idemeeeee do Ziliny. 30.04 a 1.05 mame skupinovu dvojdnovku. Individualne sedenia potom absolvujeme v BA. Strasne sa tesim. Ak by sme to neabsolvovali teraz, dalsiu pripravu maju vsetci az v septembri, co by bola casova strata 5 mesiacov. Pani bola prekvapena, ze sme ochotny cestovat, ale tak za nasim kinderkom aj na koniec sveta.

jahanka
21. apr 2015

@kikuska_wedge Tak stastlivy start za stastim 🙂

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gelinka75
22. apr 2015

ahojte, prosim vas, je nejaky paragraf do prace, ktory by ospravedlnoval ucast na priprave? dakujem 🙂

jafnka
22. apr 2015

Ahojte. Neprispievam sem často, ale pochváliť sa musím. Včera sme mali posledný súd a naša buchtička je už len NAŠA 🙂

lillik3
22. apr 2015

@jafnka 👏👏👏👏👏👍💞👪😉😀😆😄 gratulujeeeeeeeem

opicka2
22. apr 2015

@jafnka to je nádherné 🙂 veľmi sa teším s vami 🙂

alicag
22. apr 2015

@jafnka gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

raza
22. apr 2015

@jafnka super, gratulujem 🙂

5katarina7
22. apr 2015

@jafnka gratulujem 😵

jafnka
22. apr 2015

@raza
@5katarina7 ďakujeme 🙂

kikuska_wedge
22. apr 2015

@jafnka gratulujem 🙂

kikuska_wedge
22. apr 2015

@gelinka75 nie nie je

beka22
22. apr 2015

@jafnka gratulujem ste zlaté dobre sa na vás dve pozerá 🙂

gelinka75
22. apr 2015

@kikuska_wedge no skoda 😖

kikuska_wedge
22. apr 2015

@gelinka75 veru by sa to zislo. Prve sedenie mame buduci tyzden vo stvrtok a v piatok. V piatok je sviatok, co je super, aspon usetrime den dovolenky.

gelinka75
22. apr 2015

@kikuska_wedge my mame v strede maja v navrate..dalej neviem co bude 🙂

kikuska_wedge
22. apr 2015

@gelinka75 aj my sme chceli ist, ale neuslo sa nam miesto. Tak skupinove sedenia spravime v Navrate v Ziline a individualne v BA. Skoda mohli sme byt v skupine spolu 😉

gelinka75
22. apr 2015

@kikuska_wedge skoda, nevadi, aj tak budeme cakat spolu 😝 ved to je skoro zarovno nie? 🙂 juj do ziliny by sa mi nechcelo, v usmeve mi ponukali do nitry ale oni maju uplne inak ako navrat

jahanka
22. apr 2015

@jafnka Waw tesim sa s vami 🙂

kikuska_wedge
22. apr 2015

@gelinka75 hej hej. Tiez sme si radsej vybrali Navrat. Nemali sme inu moznost ako tu Zilinu. Do navratu v BA sme sa nedostali uz mali plne. V usmeve asi neotvoria teraz pripravu, lebo maju maly pocet. A psychlogicka zo Senca z UP odisla a nova nastupuje az 1.6.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre