Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

tortelinka
12. jún 2011

@dadenka1 nevymyslaj si! 😉

dadenka1
12. jún 2011

@tortelinka nevymyšlam... 😉 fakt nám naposledy malý z drevenej skoro vypadol...

tortelinka
12. jún 2011

@dadenka1 len aby!

akramgad
12. jún 2011

ahojte čo nové?? u nás nič sme zdravý a já som začala robkať na 4 hod 🙂 tak tatino si užíva našej chrumky xixiix troška sme podrástli a vyprávaméééééééééééé jooj pusa sa malej nezavrie 🙂 tak sa nasmejem na jej bláboloch pripájam nejaké foto

akramgad
12. jún 2011

@cista_voda ahoj čítam tu že už nakupujete my sme nekúpili nič v dnešnej dobe keď zoženieš všetko behom hodiny si myslím že nie je treba aj tak presne nevieš aké bábo a aké bude veľké a kočík by som ozaj nenakupoval aby neprišlo o záruku lebo dnes robia kočíky ozaj tak na dva roky pôsobnosti ☹
@dadenka1 moja verím ti naša mala rok keď sme jej dali postielku preč lebo ju preskočila ako laňka 🙂))

dadenka1
12. jún 2011

krásne fotečky.. akí ste velikí... tá jedna je taká podmostová 😀 dúfam, že sa mladá nezaúča za homelesáčku.. 😀 ber ma prosím s rezervou @akramgad

dadenka1
12. jún 2011

@tortelinka vidíš.. ak Dagmarka má taký problémuš...
@akramgad a kde ste ju potom dali búvať?

akramgad
12. jún 2011

@dadenka1 nie moja v pohodé xixiix to sme boli na návšteve a narodilo sa ich fenke 7 šteniatok a tam pod schodami je ich prístelok ale nechceli ísť von tak malá šla dnu 😀

akramgad
12. jún 2011

@dadenka1 moja mala som dala sme ju už do postele vedľa nás lebo čo stvárala som sa už bála ju nechať v postielke 😉

dadenka1
12. jún 2011

@akramgad aha.. no tak to u nás nehrozí... ja by som mala zo synovca placku do rána 😀 budeme to riešiť tou cestovnou postieľkou... tá je vyššia.. a má zips.. radšej mladý nech vyjde bezpečne...

tortelinka
12. jún 2011

ja som zatial tiez presvedcena, ze nekupim nic, budem zhanat ked budeme v prvej 5 🙂

maznacik007
12. jún 2011

aj nas vedel vyskocit z postielky klasickej a museli sme kupit cestovnu z tej nevedel ujst... mne sa kolko krat stalo ze vyskocil z postielky bol ticho a vyhadzal mi sufliky.. na komplet

akramgad
12. jún 2011

@dadenka1 já som tiež nad tým špekulovala ale neviem či by vydržala postielka naša je žihadlo xixiix

akramgad
12. jún 2011

@tortelinka já som nakúpila až deň potom čo sme doviezli malú domov a veru stačilo to len som mala po telefonáte pripravené dvoje dupky a body veru vydržali sme 🙂 ale potom som sa na to vrhla cicic a zbytočne stačí toho pár lebo rastú ako z vody teraz akurát všetko predávam tu na bazáre 🙂)

dadenka1
12. jún 2011

@maznacik007 šikovník.. 😀 si mala stále upratané... 😀

tortelinka
12. jún 2011

@akramgad tiez to asi tak spravim, ale to je este daaaaleko ☹

najjulinka
12. jún 2011

@maznacik007 naše 2 kočice ani spacie vrece nezastavi... 😀 😀 😀 Ale jedna akurát pojde pá a druhu naučíme na postel bez plota 😉 snád sa zadarí. .a lepšie ako s Luckou.. Lucka vedela von,a le vyliezla len raz a aj to tak šikovne, že des a hroza.. ešteže som ju zachránila.. visela tak, že keby sa pustila, tak asi krk dolame... a viac sa nepokušala... mala skoro 3 a pol, tak reku, že sice vlekostne postielka stači, ale vekovo by sa hodilo naučiť na postel bez plota (ale zabranu ma) a odvtedy zaspava u nas v posteli a každý večer poctivo prenášam , ked spí už tuho... Tak snad dalsie učenie na postel bez plota bude uspešnejšie a nebudem musiť v noci prenašať pomaličky celý manšaft 😀 😀 😀

akramgad
12. jún 2011

@tortelinka neboj moja to sa zdá ale utečie to ako voda 😉

dadenka1
12. jún 2011

@akramgad joj, keby si mala pravdu... mne sa to vlečie.... neskutočne...

akramgad
12. jún 2011

@dadenka1 aj mne sa vlieklo ale potom čo sme dostali malú sa mi zdalo že to bolo krátko xixixi

tortelinka
12. jún 2011

@akramgad snad to utecie, ja budem rada, ked sa nam uz konecne po pol roku podari dostat do zoznamu

akramgad
12. jún 2011

@tortelinka je to kruté keď musíme tak čakať a dúfať ale stojí to zato 🙂

bubi35
12. jún 2011

fuuuuha dlho som tu nebola ale ahojte po dlhej dobe som vás prišla pozrieť 🙂 Ako sa tu máte?

dioliana1
12. jún 2011

@bubi35 je tu vela nových tvárí 😀 😀 😀 a aj už mamičiek detičkami ...

bubi35
12. jún 2011

no to som len rada,že sa vám darí a mamičky nech nezúfajú.Každá sa dočká.Juj mne to ubehlo ako voda a zachvíľu už končí aj materská ale tak už aj robím pomaličky tak od septembra už na plný úväzok aj robota ale som neskutočne štastná 🙂

dioliana1
12. jún 2011

@bubi35 deti rastú ako z vody, ved tvoja kočka je už takmer trojročná 😉

bubi35
12. jún 2011

veru veru zachvíľku už bude mať tri.Aká drobulka to bola 🙂 Ale teraz sa jej ústa nezastavia.Nerobí jej problém kecať ked k nám niekto príde.Až sa čudujú,že deti sa vôbec nehanbia 🙂

najjulinka
12. jún 2011

@bubi35 jeeej na teba si pomerne často spomeniem. .brutal ako ten čas letí... mne to pride že len mne rastu deti a t ymaš proste Lucinku miminko... a ked sa tu objaviš a že Lucinka takmer 3 , tak že cipana.... 😀 😀 😀

karkana
13. jún 2011

prvy termín že mi pošlú poštou, volala som a prve dva týždne budeme na dovolenke potom zas ona,tak v auguste začneme prípravu,bude trvať tri mesiace,už by som to mala najradšej za sebou 😉

cherry1981
13. jún 2011

@karkana Super, ale pomaličky postupujete nám sa nikto neozýva 😠 no tak stále čakáme neviem dokedy každý kraj je iný 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre