Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

matax
21. mar 2013

@yukki aj moji 16m, 21 m 🙂

mana85
23. mar 2013

Čaaute a čože tu - tichá domácnosť ??? 😝 😝 😝

Dúfam že ma nikto nevyženie zo skupiny 😀 ak sem dám naše "etnicko-neetnicke" ďieťa 😵

5katarina7
23. mar 2013

@mana85 zlatučký je fešák 😵 😵 😵

mana85
23. mar 2013

@5katarina7 ďakujeme 😵

mysiak001
23. mar 2013

@mana85 smejo

yukki
23. mar 2013

@mana85 no aleže sa rozhodni. Ak nevieš, bude semietnické!
Je nádherný, krásny, šťastný, VÁŠ! Je krásny, no.

mana85
23. mar 2013

@yukki 😀 ďakujeme 😵 😵 Veď som čumela a nevedela som si vybrať s tých názvov 😵 jeden lepšejší než druhý 😀

lenkove
23. mar 2013

@mana85 naaadhernyyyyy 😵 😵 😵 😵

mana85
24. mar 2013

@lenkove ďakujeme ..... 😵

misi33
24. mar 2013

Ahojte.Neviete mi povedat aky maju system na sude na Drienovej? Konkretne potrebujem podat navrh na predosvojitelsku strarostlivost.Ake su tam cakacie doby na termin pojednavania?Davaju predbezne opatrenie alebo rovno nam daju termin na pojednavanie.

Pred troma rokmi sme pojednavali v Petrzalke a tam predbezka nedavali.Rovno nam dali termin a bol do mesiaca.
Dakujem

lenkove
25. mar 2013

@misi33 ty si tu dlho nebola, ahoj! mate druhe babo? 😉 blahozelam! So sudom neporadim 🤐

dia6
25. mar 2013

@mana85 On ma vždy na fotkách taký krásny úsmev, až sa musím aj ja usmievať. 🙂
Úžasný.

matax
25. mar 2013

@dia6 @mana85 aj ja sa tak usmievam, ked ho vidim.. ma charizmu, take čaro 😵 😵

misi33
25. mar 2013

ahoj lenka.neviem ako dlho.....asi to budu aj dva roky.ano mame druhe dietatko,dievcatko.uz to nie je uplne babo.ma teraz 21 mesiacov.
nas maly uz ma tri a pol roka.leti to.je z neho krasny chlapcek.sinter riadny.

lenkove
25. mar 2013

@misi33 my mame uz baby dve, jedna ma skoro 4 a druha mesiac! 😀 😀

misi33
25. mar 2013

fakt!no parada,tak to gratulujem.mala by som tu chodit castejsie aby som sa dozvedela taketo super novinky. 🙂 🙂 🙂

lenkove
25. mar 2013

@misi33 veru 😀 😀 a o sudoch v BA vedia asi najviac @macocha @mexx... neviem, to je ake cislo sudu 😅?

maznacik007
25. mar 2013

@misi33 diernova je kolkatka obvod....
inak v BA nedavaju predbezka .... ale vytycuju pojednavania pomerne rychlo .... priprav si vsetko potrebne .... myslim dokladovo a tak .... a pojde to coby dup...
drzim peste ...

mexx
25. mar 2013

@misi33 Ak sa nemylim, tak Drienova je BA II, tam nam kazdy vravel, ze zalezi od konkretneho sudcu. My sme brali do pestu, takze predosvojitelsku neviem...a predbezko tiez neviem. Teda nam museli prve pojednavanie odrocovat jedenkrat, a sudkyna povedala, ze ak chceme, moze nam dat v podstate aj predbezko, ale to bolo na konci novembra a dalsie pojednavanie bola schopna stanovit hned na zaciatok januara, takze tam to bolo uplne jedno, nechceli sme.
Navrh na sud sme podali v polke septembra, v oktobri vytycili pojednavanie na 30. novembra. My sme fakt nemali ziadny problem.
Ale mame aj profidecka (u nas doma aj u nas v decaku), co maju desne problemy s BA II. 🤐
Tak asi tazko povedat...

patrikmisko
25. mar 2013

@misi33 ahoj, my sme mali sud na Drienovej, davali sme si navrh aj na predbežko, a dali nam ho 😉

patrikmisko
25. mar 2013

@lenkove jeeej, blahoželám, som tu dlhšie nebola, ani som nezaregistrovala, že už mate druhé babatko 😵 😉 😵

lenkove
25. mar 2013

@patrikmisko to máme tak že úúúplne čerstvo, som ešte len mamina v zábehu 😀 a ďakujem 😵 😵

alicag
26. mar 2013

@mana85 je úžasný 🙂

patrikmisko
26. mar 2013

ahojte, tak toto je naša princezná Nikuška 🙂

patrikmisko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alicag
26. mar 2013

@patrikmisko krásna je 🙂

patrikmisko
26. mar 2013

@alicag dakujem 🙂

lenkove
26. mar 2013

@patrikmisko jeeeeej!!!! krasna dievka!

misi33
26. mar 2013

@mexx dakujem pekne za info

baby krasne deticky mate 🙂

mysiak001
26. mar 2013

@patrikmisko sikovnica

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre