Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

mana85
26. feb 2016

Ja som dneska bola maminka ♥ " ahoj maminka nova " ♥ to bolo také nečakané krásne aj tato si slzičky utieral 😝

tortelinka
26. feb 2016

@mana85 jeeej, krásne! ako postupujete?

mana85
26. feb 2016

@tortelinka No pre mňa šokujúco rýchlo som dúfala že na Vianoce bude u nás a ono to bude už hádam aj na veľkú noc 😉 akurát v pondelok ideme na súd kvôli predbežku ... Fakt som bola presvedčená že to bude niekolko mesiacov trvať proste aby si zvykla a tak 😅

tortelinka
26. feb 2016

@mana85 tak super, že to ide tak rýchlo

solyka
26. feb 2016

@mana85 jeeeeeeej super! ide to! Maminka nová, to krásné. rozumiem tie tvoje slzi

beka22
26. feb 2016

@continental Ďakujem a pevne verím že to rýchlo ujde 🙂 🙂

beka22
26. feb 2016

@mana85 Gratulujem k novej maminke som rada že to ide tak šikovne 🙂 🙂

mata71
26. feb 2016

@mana85 to je dobre že to ide rýchlo,načo sú dobré tie naťahovačky,,, len sa hýbu a dietky sú v náručiach rodičov 🙂

liwka
27. feb 2016

@mana85 úžasné, úžasné, úžasné 😀

alicag
27. feb 2016

@mana85 velmi sa s Vami tesime😀jupiiii

tlucka
1. mar 2016

Ahojte dievčatá zo ZA kraja.. Niektorá z vás sa asi čoskoro veľmi poteší. Včera našli v žilinskom hniezde záchrany bábätko 🙂

karkana
1. mar 2016

@beka22 no a je to dievčatko v hniezde záchrany,,,ktoré si vždy chcela,,,,,,,,, 😕 😉,,,

maartinkaa
1. mar 2016

@karkana beka uz ma myslim chlapceka 😉

beka22
1. mar 2016

@karkana ahoj nevadí mám doma dokonalé zlatíčko a vôbec nebanujem na MOJICH DEŤOCH milujem každý milimeter ale posunie sa rad a nietorá mamka bude tak šťastná ako teraz ja

raza
1. mar 2016

@mata71 jój, ale to je krásne dievčatko, ako sa nádherne usmieva 😵 😵

tlucka
1. mar 2016

Ahojte dievčatá, verím, že viacerým z vás dnešná správa urobila radosť. My sme ešte len v príprave, tak dúfam, že tie roky čakania budú rýchlo ubiehať a raz aj nám zavolajú, že majú pre nás baby. Aktuálne máme na ďalšiu prípravu napísať rozprávku pre mimi.. Uff...tak to neviem ako napíšeme 😒 😉

mata71
1. mar 2016

@raza veru ten úsmev pohne každúúú a aj slzička vyšla nádherný úsmev veru má 😵

raza
1. mar 2016

@tlucka nehľadaj v tom vedu... niečo jednoduché, od srdiečka 😉 neboj, to dáš 😉

jajuskajana
1. mar 2016

Ahoj @tlucka aj my sme v príprave a za úlohu máme vyrobiť hráčku pre naše budúce dieťatko 🙂

tlucka
1. mar 2016

@raza Tak snáď to zvládneme a čoskoro ukončíme prípravu.. Este máme pred sebou 10 hodín a začali sme v decembri.. Nejako sa to naťahuje..

kikuska_wedge
1. mar 2016

@jajuskajana aj my sme vyrabali hracku

tlucka
1. mar 2016

@jajuskajana Tak to by som radsej robila... Niečo vyrobiť nemáme problém. Ale rozpravka.. Nevadí, urobíme všetko 🙂 A kde robíte prípravu? My v TT na úrade.

jajuskajana
1. mar 2016

@tlucka v ZA cez Návrat, ja by som asi vymyslela rozprávku na spôsob ako nám vyrástlo v srdiečku dieťatko. Nejako tak aj chceme naše budúce mimi oboznámiť že je adoptovane...

jajuskajana
1. mar 2016

@kikuska_wedge ak sa smiem spýtať akú hračku ste vymysleli? My pracujeme na drevenom koníkovi 🙂

kikuska_wedge
1. mar 2016

@jajuskajana my sme usili opicky. Mam ich v albume.

tlucka
1. mar 2016

@jajuskajana Veď aj my niečo také chceme vymyslieť a tiez takým, pre dieťa pochopiteľným štýlom, oznamiť, že je adoptované... Uvidime, ako to dopadne 😉

jajuskajana
1. mar 2016

@kikuska_wedge vaše opticky sú strašne podarene 😀

little_bubu
1. mar 2016

Ahojte, neviete ako je na tom Bratislava?

nikadomi
1. mar 2016

@little_bubu august/2013 a tolerantni maj/2015 😉 To je info cca spred dvoch tyzdnov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre