Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

magimary
7. jún 2011

@lenkove tak fajn-útecha 😅 🙄
hej aj my sme to mali tak isto

aha, juli, tak to je možno ešte horšie, keď neviete naisto 😕

lenkove
7. jún 2011

@magimary nie si v tom sama! 😀 aspon to potesi, ze ano...

magimary
7. jún 2011

@lenkove no, áno 😅 😝 😀

prečo nemáš foto??? chýba mi, keď ťa nevidím ☹ 😅

lenkove
7. jún 2011

Mala som a ma zmazali, ze sme male s Ikoko... ☹ Musim pohladat...

mata25
7. jún 2011

ked sa tak zamyslam nad tym vyradenim zo zoznamu, my sme stihli dostat Andreja este pocas cakania na osvojenie Filipa, ale aj tak mi pani z uradu po nadobudnuti pravoplatnosti o osvojeni Andyho zavolala a pytala sa ma ci nas maju nechat v zozname, alebo chceme byt vyradeni, az po odsuhlaseni vyradenia nas odtial vyhodili.

lenkove
7. jún 2011

@magimary Uz ma schvalili 😀

magimary
7. jún 2011

@lenkove no, konečne!!!! 😵 😎 😀

cicimotinka
7. jún 2011

@maznacik007 ďakujem, budeme na súde s tou pani, čo to má na starosti, tak jej to hneď oznámim... 😠

dadenka1
7. jún 2011

Ahojte všetci... Tak ja len spomeniem aktualizáciu a aké čoro moro... Ja som tam teda na vaše rady volala p. Majskej v TN (bola mega milá), vravela, že o nás vie a už to minulý týždeň dala psychologičke, mala by sa nám psycha ozvať.... Tak som ešte vyriekla, že či sa mám predsa len pre istotu pripomenúť, ak by teta psychologičná zabudla na nás, lebo sa bojím, aby nám zo ZŽ nevyradili a pani vraví, že toho sa báť nemusíme... Takže vlastne stále je tá moja skúsenosť s TN úradom je úplne ok... Tak čakám na telefonát od psychy...

dadenka1
7. jún 2011

@cicimotinka A kedy máte súd? som to prehliadla...

cherry1981
7. jún 2011

@dadenka1 Ahoj ja sa ta chcem opýtat to každy v Trenčine patri pod niekoho iného? Alebo ako to chodi? Lebo my sme boli u p. Zbinovej a povedala nám , že keby niečo aby sme jej volali. Tak to každý ma prideleného niekoho iného? Aj keď my sme neni z Trenčína priamo.

dadenka1
7. jún 2011

@cherry1981 to neviem... nás mala iná pani - p. Ulmanová (odišla na dôchodok) a teraz vraj "patríme" tej pani Majskej.. Ale ako som videla aj psychológovia sú tam dvaja... my sme patrili takej mladunkej (Novotná? neviem presne) a mal náhradkárov na starosti aj taký chlapík psychológ... Tak neviem.. A tiež sme mimomestskí... Asi to amjú nejak podelené.. A vy ste už zaradení? som zabudla....

cherry1981
7. jún 2011

@dadenka1 Vdaka, Ale kdeze my sa este nacakame, nam sa este ani neozvali, ci uz maju vsetky papiere, ved som tam aj chcela volat, ale budem trpezliva, a pockam do pondelka my este len zaciname nas este len vsetko caka. Len ked uz teraz mi to ide tak neskutocne pomaly co to bude neskor 😕 😕

dadenka1
7. jún 2011

@cherry1981 aha jasné už si spomínam.. majú vám volať teraz niekedy... som si ťa pomýlila s inou TN babenkou, čo už je v poradovníku...

kanhwa
7. jún 2011

@cicimotinka gratulujem k prijatiu na VS 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja som robila uz v pokrocilom veku 😉 😉 😉 drzim palce 🙂

magimary
7. jún 2011

@kanhwa wow, aká usmiata 🙂 😉
niečo nové? 😕 😅

kanhwa
7. jún 2011

@magimary citaj v sukromnej teme "cakame j...." 🙂 ano - som velmi stastna - a zaroven velmi znechutena 😒

dioliana1
7. jún 2011

@cicimotinka na aku VŠ ideš?

magimary
7. jún 2011

@kanhwa jáááj, tak to asi neprečítam, lebo tam nie som...
ale podľa tohto už tuším 😉 😵

kanhwa
7. jún 2011

@magimary ano, nasli sme nasu dcerku 🙂 🙂 🙂 nechcem na verejnej teme, lebo sme podpisali, ze nemozeme sa s nikym o nej bavit, inak nas vyradia.

@lenkove prosim mohla by si zavolat
@magimary do temy??? isto bude pre mnohe z nas prinosom, ak sa vyjadri k veciam, ktore nie je mozne tu riesit zo znamych dovodov verejne...
vdaka 🙂

magimary
7. jún 2011

@kanhwa júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj, tak už ste porodili!!!!!
teším sa s vami 😵 😵 😵

lenka ma už volala veľakrát, ale ja nechcem ísť 😉
mám na to svoje dôvody 🙂
kto chce, nájde si ma cez IP, všakže 😉

kanhwa
7. jún 2011

@magimary to som netusila - samozrejme respektujem. a skopirujem ti moje prispevky do IP 🙂

magimary
7. jún 2011

@kanhwa v pohode 🙂
ako chceš 😉
no ja sa teším aj bez nich, ak je všetko v pohode 😉 🙂
(ale kúsok som tam zachytila, že si aj znechutená)

magimary
7. jún 2011

@silviaa 🙂 😵 , pozerám, že aj ty máš v pase nádhernú zmenu 🙂 😵
veľmi sa tomu tešíííííííííííííííííím 😵

silviaa
7. jún 2011

magimary dakujeeeeeeeeeem :D, ale este nie sme spolu, letime za nou o tyzden, strasne sa tesiiiim 😀

silviaa
7. jún 2011

magimary ip 😀

magimary
7. jún 2011

@silviaa mňa hlavne najviac zaujíma, či sa to podarilo tu, alebo niekde úúúplne mimo 😕 😅 😉
skrátka...
šak vieš 😉 🙂
ale keďže už máš rodný list a nemáš ešte decuľko, tak šípim, že to bude predsa len "exotika" 😅 😀

najjulinka
7. jún 2011

😅 😅 😅 aj ja som zvedavá, že ako sa podarilo 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ak by to bolo tu, tak ste asi len druhí v SR......

silviaa
7. jún 2011

jj, pamatas si 😀 , inde sa podarilo, ale sme stale zaradeni aj tu v poradovniku od sepembra 2010

magimary
7. jún 2011

@kanhwa pamätáš si, keď som ti toto napísala? 😅 😀 😵 :
---

@kanhwa no, to rozhodne nebude v okóbri
do júna ste nakontaktovaní, si myslím

ale tento pocit, ktorý opisuješ, poznám, aktuálne ho prežívam-e (aj keď tak priamo-nepriamo )
7. apr o 11:10 • 9 detí • Odpovedz • •

magimary @kanhwa tak už intenzívne vysielaj "vlny", lebo vaše babuľko sa každým dňom niekde narodí...resp. možno počká do toho mája, aby brata "nepredbehlo"
7. apr o 11:29 • 9 detí • Odpovedz • •

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre