Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

mary17
30. jún 2016

@tarrra ja sa poznám 🙂 takže je to veľmi pravdepodobné 🙂

tarrra
30. jún 2016
mary17
30. jún 2016

@tarrra úžasní sú 🙂 musíte mať z nich veľkú radosť 🙂

mata71
30. jún 2016

@tarrra krááásne deti .

katkuz
30. jún 2016

@tarrra nadherniii su, vela spokojnosti a pohody a radosti v rodine prajem 🙂 🙂 🙂

snazilka12345
30. jún 2016

Ahojte potrebovala by som poradiť s manželom rozmýšľame nad adopciu sme cigánsky pár a chceli by sme cigancatko do 1roka . Čo myslite ako dlho by sme čakali

yukki
30. jún 2016

@snazilka12345 možno hneď po ukončení prípravy by sa našlo dieťatko pre Vás, možno by ste nejakých pár mesiacov čakali....a príprava trvá tak od nejakých 4 mesiacov do....no, niekedy sa to natiahne aj na pol roka aj viac...

snazilka12345
30. jún 2016

Aha a keby že chceme novorodenca

yukki
30. jún 2016

@snazilka12345 tak známa čakala-a práve v Prešovskom kraji....dlhšie než dva roky na tmavého chlapčeka novorodenca.....

snazilka12345
30. jún 2016

Fuha tak to je dosť dlhá doba čakala som že menej a po finančnej stránke je to ako

nikadomi
30. jún 2016

@yukki toto ma inak fascinuje, že my (z Ba) máme práve chlapčeka, ktorého sa v PO kraji nepodarilo umiestniť.. Chlapček mal 3mes. zdravý, krásny.. Dokonca mi ľudia nechcú veriť, že rómsky. Tak ja neviem, ale ja som mega spoko, že to tak je 🙂 ale možnože len akurát v tú chvíľu oslovili žiadateľov, čo odmietli. A nik ho ani pozrieť pred nami nebol. Ale hovorím, pre nás dobre 🙂 my sme naň čakali 9mesiacov ☺️

yukki
30. jún 2016

@nikadomi ten ich je už hodne starší, bolo to dávnejšie....
@snazilka12345 tak....spomínala nám psychologička, že už dali aj dvom nezamestnaným, ale tak nejaké základné zabezpečenie, resp.perspektívu toho, že dieťa uživia na určitej úrovni asi vyžadujú.....

nikadomi
30. jún 2016

@yukki jj, rozumiem.. Len niekedy ma tak aj zamrzí, že ľudia v tomto kraji fakt dlhé roky čakajú na adopciu a také poklady im unikajú pomedzi prsty. Ale to možno len ja som teraz taká nabudená, lebo ten náš je faktže hotový zázrak.. ☺️

tarrra
30. jún 2016

@mary17 máme.sú zlaticka

jajuskajana
1. júl 2016

Ahojte dievčatá, musím sa vám pochváliť. Dnes sme si domov priniesli nás poklad. Je krásna je úžasná a veľmi ju milujeme <3 <3 <3

ajusinka
1. júl 2016

@jajuskajana
Gratulujem!!!

jajuskajana
1. júl 2016

@ajusinka ďakujem 🙂

ajusinka
1. júl 2016

Ako dlho ste čakali?

beka22
1. júl 2016

@jajuskajana gratulujem a z celého srdiečka prajem toto šťastíčko. Aj ja si užívam to NAŠE skoro 4mesiace. Je to úplne dokonalé šťastie.

katkuz
1. júl 2016

@jajuskajana prajem vela radosti, spokojnosti a vsetkeho, co potrebujete 🙂 🙂 🙂 a nech sa vsetko rychlo vybavi aj papierovo...

jajuskajana
1. júl 2016

@beka22 @katkuz ďakujem vám
@ajusinka čakali sme asi 4 dni ak sa nemýlim, dlhšie sme to nevydržali a išli sme na úrad pozrieť spisy deticiek čakajúcich na adopciu a tam bola naša láska 🙂

jajuskajana
1. júl 2016

@beka22 aj vy ste už nakontaktovany na babo? Tak to sú ja gratulujem 🙂 hlavne nech to ide rýchlo

beka22
1. júl 2016

My máme naše zlatíčko doma skoro 4mesiace a už aj s predosvojiteľským rozsutkom🙂🙂🙂

jajuskajana
1. júl 2016

@beka22 Aha ja som to trošku zle pochopila. Ale aj tak gratulujem 🙂 🙂

labudka
2. júl 2016

@januskajana - Wau to je úžasné, aká rýchlovka, gratulujem

bbbarunka
3. júl 2016

Ahojte. Chcem vam vsetkym podakovat za rady a podporu. Nas Zdenko je uz oficialne nas🙂))) Na posledny sud sme cakali neuveritelne dlho (10 mesiacov), ale v stredu sa konal a uz len cakame na pravoplatnost rozsudku🙂))

continental
3. júl 2016

@tarrra ,krásne detičky.Gratulujem 😉 .

snazilka12345
3. júl 2016

Blahoželám 🙂

mata71
3. júl 2016

@bbbarunka blahoželáme 😵

mata71
3. júl 2016

@jajuskajana super gratulujeme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre