Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 info o nej nemam ziadne ☹ ale nie je ani jeden den co by som si na ne nespomenula to sa neda zabudnut 😉 ani na Lenku ani na Klaudiku

dadenka1
24. apr 2011

@akramgad musela si robiť krik? to fakt? a čo zabralo? myslíš, že to tam nejak kamuflujú? my sme boli na zač. 60 a teraz po roku a pol 30... tak dúfam, že sa to nejak posunie.. a čo konkrétne si na nich nakričala?

beba1902
24. apr 2011

@akramgad a ty si mala ake poziadavky ak mozem vesiet 😉

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 hm.. tomu verím... ja som len telefonát odmietla a stále ma to škrie.. o to skôr by ste potrebovali anjelika domov...

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 tak to ano kazdy den pozeram tv noviny ci nahodu nic 😒 ale sa nedari no ,ale dufam , ze coskoro to pride 😉 ved uz budu pomali dva roky ako cakame 🙂

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 to áno.. aj ja.. a vtedy, keď našli v Nitre v hniezde som verila, že už si mamina... ale tam to asi padlo.. rodina sa vrátila... namiesto sľubovaného roka budú dva.. no hrôza si predstaviť... Moc vám prajem, nech už to je čo najskôr...

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 o tom neviem , ze sa rodina vratila ,ale to bolo asi romske dievcatko 😒 a ty si na tom ako ty si kolka?

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 ja som to počula v správach... my sme boli: júl 2009 - 60., február 2011 - 32. Ovládam sa nevolať... osobne pôjdeme na aktualizáciu, tak uvidím

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 moja tak to by si asi mala my volame kazdy mesiac a poviem ti , ze sa to asi oplati inac kašlu na to aj ked teta sa niekedy hneva mm na vydrz a nevzdava sa 😉 aj teraz ked sme na prvom mieste tak sa vzdy spyta co je nove 😉

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 myslíš, že keď nevolám, že to nejak ovplyvní negatívne? ja nevolám, aby som nedráždila...

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 no to neviem ,ale psychologicka na tom sama povedala na priprave , ze ich treba otravovat ja to ma od nej 😉

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 tak v utorok zavolám... ponaháňam... aj keď viem, že to neurýchlim...

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 no nikdy nevies mozno , ze sa to pohne prajem ti to velmi 😉

dadenka1
24. apr 2011

@akramgad a ty si ako často volala? Nemali nerv n TN na úrade? čo si myslíš, mám volávať? nechcem to pokaziť...

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 😉 aj ja si to prajem.. 😀 všetkým nám to moc prajem...

beba1902
24. apr 2011

@dadenka1 to si prajeme vsetky 😉 idem uz buvat mm ma uz vola tak sa maj dobru nocku 😉

dadenka1
24. apr 2011

@beba1902 mm ma volal pred hodinou.. mne sa nechce.. tebe dobrú tiež a krásne babankovské sníčky...

akramgad
25. apr 2011

@dadenka1 ahoj moja prepáč že som odišla bez rozlúčky ale mala začala plakať asi zlý sníček tak som išla lažkať ku nej a utíšiť 🙂
no volala som tak raz za mesiac a áno pomohlo lebo keď sme tam potom prišli tak milučká hne´d sa pozrela na ktorom mieste sme v poradí úplne iné chovanie 🙂 moja nič nepokazíš nemyslím že je tam niečo nekalé len lenivosť a možno troška neochota 🙂 vy ku komu patríte?

akramgad
25. apr 2011

@beba1902 no dieťa pohlavie je jedno vek od 0-3 rokov biele a zdravé a vy aké máte požiadavky?

beba1902
25. apr 2011

@akramgad dievca biele nakolko mam syna a od 0do2 rokov 😉

akramgad
25. apr 2011

@beba1902 hmm tak to asi bude troška dlhšie trvať keď máte v požiadavku len dievča ale už keď vám raz volali tak ste blízko 🙂

beba1902
25. apr 2011

@akramgad nas uz volali dva krat a Miska ma aj chlapca a cakame rovnkako ju volali raz na to babo co mna prvy krat ☹

tortelinka
25. apr 2011

ahojte, vidim ze hlavne vecer nemozte spat, popislai ste zas vela...zaujalo ma ze sa inak spravaju, ked volate obcas ohladom poradia....preco?

beba1902
25. apr 2011

@tortelinka lebo to nemaju radi ked tam volas casto ,ale na druhej strane ked sa nepytas tak to ide pomalicky mne to povedala som psychologicka , ze aby sme volali a pytali sa tak neviem , kazdy ma na to iny nazor no ja viem svoje 😉

beba1902
25. apr 2011

@dadenka1 ved ja som ti to hovorila ,ze mas volat kazdy mesiac vidis aj akramgad to potvrdila 😉

tortelinka
25. apr 2011

co myslis, ako casto sa oplati volat?

beba1902
25. apr 2011

@tortelinka my sme volali kazdy mesiac aj teraz ked sme uz na rade sa pytame co je nove ci pre nas nic nemaju 😉

tortelinka
25. apr 2011

@beba1902 dík

dadenka1
25. apr 2011

@beba1902
@akramgad ok dievčence, presvedčili ste ma... zajtra volám a budem každý mesiac... ak sa dovolám, dám vedieť čo je nové...

tortelinka
25. apr 2011

@dadenka1 tak volaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre