Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

lubinka13
7. júl 2011

@misula4660 ahoj ja som nová a tiež si chcem adoptovať dievčatko a tebe úprimne gratulujem k synovi. už aby sme mali špunta doma aj my. my sme zatiaľ ešte len na začiatku. ešte chodím len na prípravu a dúfam, že budem uspešne zapísaná do poradovníka. potom daj fotky malého. 😀

akramgad
7. júl 2011

@dadenka1 ahojko moja 🙂 prepáč dávno som tu nebola :( prepáč ale teraz sa mi vôbec nedá cez víkendy robím ale ak by ste niečo chystali v prvý augustový týždeň rada prídem lebo to ideme ku našim do TN 🙂 čo máte nové????? my rastieme a pusa sa nám už nezavre ani v noci xixix dávam niečo nové na potešenie to sme boli teraz v utorok u nás v Podkylve je tam biofarma a zvieratká 🙂

akim
7. júl 2011

@dadenka1 , ja v tyzdni urcite nie, ale ak by ste sa stretli cez vikend, dajte vediet, rada pridem, ak sa mi bude dat. 😉

cicimotinka
7. júl 2011

@dadenka1 táto sobota sa dá, v nedeľu ideme na Oravu na týždeň, takže bud. týždeň u mňa nie... ☹ ale rada by som sa stretla...jáj, nech už sa povyprávam aj s niekým seberovným 😎 a nie len so Šanim... 😀

dadenka1
8. júl 2011

@natia @akim @cicimotinka Tak to stretko teda neviem ako dopadne... 😖 Ja som sa včera dozvedela, že hrám v sobotu o 15:30 sobáš, takže by som mohla stretkovať, ale až okolo 17:hod... Ako čítam, sobota vyhovuje viacerým, akurát ten čas neviem, či už nie je pokročilý.... Alebo začnite skôr a ja dôjdem keď už budete "stretnuté".. Ale zase @akramgad nemôže... tak neviem...

misula4660
8. júl 2011

@tortelinka
@lubinka13 ahojte babule. ďakujem a určite budem podávať hlásenia ako sme sa pohli...Dúfam, že to bude rýchlo a malinký bude čím skôr pri nás domka.... 😉

cicimotinka
8. júl 2011

@dadenka1 pre mňa sobota 17,00 môže byť, malý sa budí o 16,00, veľký bude v práci... 😎

matax
8. júl 2011

@lubinka13 ahoj, nie netravalo, mali sme ho hned na hostovský pobyt. zapísali nás tuším na konci septembra alebo zač. oktobra a malého sme mali doma od 31.10:DD NO teraz je to horšie, lebo hosťovský pobyt je podľa uradničiek na kraji možný len krátkodobý a niekedy ho treba dlhsie, kým sud právoplatne rozhodne... Malú som prvýkrát videla na konci januára a mali sme ju doma až na konci mája. pritom na sud sli papire koncom februára.., sud bol az zac. juna a právoplatný koncom juna. Cize zapisani v 7/2010, malú koncom 5/ 11 doma🙂 Ale kontaktovali nás hned na druhý den od zápisu do poradovníka, dokonca o novoredené romske dievactko, akurát bol rok odvtedy:CC nedalo sa nám vtedy akurát, bolo to pre nás skoro.. lutovali sme...No, ale uz máme maličkú doma:DDD drž sa

natia
8. júl 2011

@dadenka1
@cicimotinka ma porazí, mne sa nedá... beriem ododnes silné atb a som úúúplne že "vyřízená" a zajtra to bude rovnaké počítam... plus to, že nemôžem tráviť čas na slnku veľmi... no ale že aké mám ja na to nervy... a na 10 dní ich mám!! 😠

kanhwa
8. júl 2011

@natia prajem skore uzdravenie

Baby,
vsetky vam velmi pozdravujem, hoci nemam cas prispievat, myslim casto na vas 🙂

Nasa Karolinka je uzasna - milion krat predci vsetky ocakavania a predstavy, o ktorych sme mohli len snivat 🙂 🙂 🙂 Sme nesmierne stastna rodina 🙂 🙂 🙂 Boze, som za to taka vdacna 😵

natia
8. júl 2011

@kanhwa a krásne meno ste dali 🙂

silviaa
9. júl 2011

@kanhwa gratulujem 😀

dadenka1
9. júl 2011

@kanhwa to som veľmi veľmi rada, ani nevieš ako som rada, že vám Karolínka robí takú obrovskú radosť... teším sa s vami
@natia jaj ty si sa tak tešila, až si z toho ochorela... 😀 😀 hlavne sa polieč.. byť chorá v takom krásnom čase ti vôbec nezávidím

kanhwa
9. júl 2011

@dadenka1 a ja by som zas bola rada, keby ste sa uz aj vy dockali takejto radosti 🙂

dadenka1
9. júl 2011

@kanhwa neboj, dočkáme...ide leto 😎 , čas nám rýchlo ubehne a trpezlivo budeme čakať ďalej a potom sa aj ja budem takto s vami deliť o moju radosť... teraz si to riadne vychutnaj ty 😉 mne robí veľkú radosť aj to vaše bábenko... 😅

dadenka1
10. júl 2011

@natia už je ti lepšie? Mňa dnes zložila nádcha a hlavybolenie a hrdlo... Akurát dúfam, že do rána to vyspím a nebude treba ATB

tortelinka
10. júl 2011

@dadenka1 juj to je blbe..tak sa coskoro vyliec!

dadenka1
11. júl 2011

@tortelinka jaj moja, to sa neboj, som sa z toho vyspala, už som takmer ok.. len slabá nádcha... ako prázdninuješ?

tortelinka
11. júl 2011

@dadenka1 prazdninujem celkom fajn, sme u nasich, zatial len pracovne, zavaram, upratujem....dnes sme si boli prevziat rozhodnutie ma datum 4.7 🙂 takmer sme sa trafili, inak mame pekny darcek k vyrociu sobasa

dadenka1
11. júl 2011

@tortelinka jej to sme ozaj skoro rovnako.. vy 4.7 a my 6.7... a mohli by sme teraz aj rovnako kočíkovať... čo ty na to? 😀 Dobre oddychuj a ak má mama umývačku, bachnite zaváraniny rovno do nej.. Baby tu na koňovi písali, že sterilizujú v umývačke na 7Otke okrem uhoriek všetko... Ja nezaváram, tak také veci nemám ako odskúšať.. Keď budú deti, potom vyskúšam.. Keď pôjdeš domov, tak cez Stankovce!!

suezana
12. júl 2011

@dadenka1 čooooo? to som ešte nepočula 😕 😕 😕 kde si to čítala??????hneď kúpim umývačku a idem to švagrinej povedať 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
12. júl 2011

@dadenka1 to môže byť pravda, ked to udrží tu teplotu, len asi treba vedieť ako dlho je to v tej teplote a kedy začne oplachovať studenou vodou aby nepraskli sklá

dadenka1
12. júl 2011

@suezana
@dioliana1 čítala som o tom na téme Čo dnes varíte.. Normálne to tam dajú, aj so špinavými riadmi, večer to tam bachnú, zapnú umývačku normálne ako keď sa riad umýva, medzi riadom sú nabáchané aké také poháre a ráno sa zobudia, vyberú umývačku a popracú.. čistý riad do skrine a zaváraniny do komory.. Aspoň tak písali...Raz skúsim, keď už budem mať veľa detí a bude treba veľa zavárať 😀 😀 a potom dám info

dioliana1
12. júl 2011

@dadenka1 našla som to aj na MMB uhorky umývané v práčke 😀 😀 😀

dadenka1
12. júl 2011

@dioliana1 ano to som aj ja videla.. no nie je to super... A ak dáš do práčky aj bábanko, nech sa trochu zakrúti a vykúpe, potom stačí už len nohy vyložiť...

suezana
12. júl 2011

baby, ďakujem, ja som z toho paf - my dosť veľa zavárame 😕

dioliana1
12. júl 2011

@dadenka1 😕

suezana
12. júl 2011

@dadenka1 a biele vytiahneš aj čierne 😉

dadenka1
12. júl 2011

@suezana 😀 nestraš a skúšaj.. 😀

suezana
12. júl 2011

@dadenka1 ja som to myslela tak, že čierne vytiahneš biele, len som to tak divne napísala 😀 😀 😀 ale teda tie uhorky do práčky 🤐 🤐 🤐 🤐 no fuj 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre