Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

mysiak001
7. apr 2012

@lusterka jasne aj student 🙂 studujem bezpcnost technickych systemov. Dakujem za podporu

kanhwa
7. apr 2012

Tak mame 1 rok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a prave dnes sme sa pustili aj do samostatnej chodze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mysiak001
7. apr 2012

@kanhwa blahozelame vela zdravia stastia atd.

yukki
7. apr 2012

@kanhwa blahoželáme!!!! 😵

kanhwa
7. apr 2012

@mysiak001
@yukki
dakujeme 🙂

cairka
7. apr 2012

@kanhwa , gratulujeme aj my 🙂

morisa
7. apr 2012

@dia6 diuuuuuuuuus veeeeeeelmi veeeeeeeeelmi sa s tebou tesim 🙂 je super, ze vam to takto dobre dopadlo 🙂 juuuuuuuj

moma80
7. apr 2012

@dia6 Jéééj, super, myslela som na Teba, ako to dopadne, a držala Vám palce 🙂 teším sa spolu s Vami 😀

lusterka
8. apr 2012

@mysiak001 tak to s takou skolou isto najdes potom pracu...mas v tom aj prax, alebo robis nieco uplne ine?

mana85
8. apr 2012

@dia6 gratulujem .... 🙂 a želám všetko dobre 🙂

magimary
8. apr 2012

@dia6 blahoželám!!!verila som!!! 😉 😎 😵
tak si to konečne užite!!!

magimary
8. apr 2012

@kanhwa blahoželám malej Kráske!!! 😉 😵

kanhwa
8. apr 2012

Dakujeme vsetkym za gratulacie - dnes sme presli samostatne uz asi 20 krokov 🙂

dia6
8. apr 2012

@afrika ĎAKUJEME 🙂

dia6
8. apr 2012

Všetkým sa tu ospravedlňujem, že píšem až teraz, no skôr nebol čas. Stále beháme okolo drobčeka - Peťka.
🙂
A to sa nesťažujem, zatiaľ si ho stále užívame. Tešíme sa z neho ... veľmi. 😀
Dokonca aj pokroky u nás robí. 🙂

dia6
8. apr 2012

@vesticka
@mysiak001
@kacena4
Ďakujemeeee 🙂
🙂 🙂

dia6
8. apr 2012

@morisa Ďakujeme, veď aj vám už čoskoro bude maličká spinkať v postieľke s vedomím, že už nemusí ísť preč. 🙂

dia6
8. apr 2012

@moma80
@magimary
@mana85 Aj vám aj všetkým tu Ďakujeme.
Je to super pocit byť mamou.... aj keď si na to ešte len zvykám. Že mama... chi chi 😀

dia6
10. apr 2012

@kacena4 Profil zmenený. 😉

kacena4
10. apr 2012

@dia6 gratulujeme, ma uz zubky? co ta to caka ako maminu? a tiez prikrmy o chvilu. drzkajte sa nech vam robi radost

dia6
10. apr 2012

@kacena4 Ešte stále nemá, len slinká a papá si ručičky.
S príkrmami začala už profi, tak pokračujeme... mrkvičku, zemiačik, jabĺčko... a tak 🙂

dia6
10. apr 2012

baby, myslíte, že už môžem dať foto?

dioliana1
10. apr 2012

@dia6 máte už po súde? 😀

dia6
10. apr 2012

@dioliana1 Áno, len ešte papiere neprišli. Vraj prídu do dvoch týždňov.

dioliana1
10. apr 2012

mne prišli po troch týždnoch a čakame dalšie dva týždne na pravoplatnosť, do verejnej nedavaj, si v sukromnej?

morisa
11. apr 2012

tie sudy su neskutocne ☹ predbezko nam este neschvalili - sudkyna vraj bola chora, potom velka noc... ach jaj ☹ ze az buduci tyzden si mame zavolat...

marti35
11. apr 2012

@morisa To mi je ľúto koľko už čakáte?

morisa
12. apr 2012

@marti35 od 30. 3., ale tak dufam, ze buduci tyzden sa im uz uraci schvalit to 🙂

cairka
12. apr 2012

@morisa , no dávajú si načas teda od 30.3... 🤐 ináč to vysvetlenie, že je sudkyňa chorá, by som si overila. Nám mala predbežné rozhodnúť jedna, ale pretože ochorela, ho rozhodol iný sudca. Práve preto, že sú tam zákonne lehoty... Ale teda sama viem, že v tejto situácii sa ťažko rýpe, keď od nich potrebuješ, aby to schválili...

morisa
12. apr 2012

@cairka este pockame do buduceho tyzdna... ja dufam, ze to uz schvalia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre