Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkove
21. júl 2012

@afrika nezdalo sa mi nieco na mojom udaji, celu noc dumam co.. a mam to! My sme predsa zapisani od maja 2011 😀 Takze uz vyse roka 😅

mexx
21. júl 2012

Mohla by sa mi, prosim vas, ohlasit ta hviezda, co ma desat deti v pestu? Hadam to nebude problem, ked tu stale sedi... Rada by som s nou prebrala par veci. 😎

kanhwa
21. júl 2012

@iwusa no tak ty nasu kamaratku este nepoznas tak dobre a dostatocne dlho ako my - chodi sem medzi nas uz asi 3,/4 roka, pod roznymi nickmi, ale vzdy sa prezradi sama tym, ako vsetkych nakoniec pouraza. ono je to tak, ze najprv pyta rady, ale ona ma dopredu naplanovane, co chce vlastne pocut a akonahle je to nieco ine, tak sa nasrdi, do IP nam vynada do starych p... a k.... a podobne. my co sme jej chceli poradit a vysvetlit sme s nou mali bozsku trpezlivost, vzdy odznova a odznova sme nestracali nadej, ale ona je taka strasne vztahovacna, ze neda sa jej v dobrom vobec nic, takze preto ju uz berieme takto s humorom a nadhladom, skor ako take obveselenie, ked sa tu zas objavi. lebo inak sa fakt neda...to by si pochopila, keby si citala tie stare diskusie pripadne tu sukromnu postu velmi rychlo 😎
takze tak by som to zhrnula, ze my k nej mame vsetky skor taky blahosklonny postoj ako k niekomu, kto snad - snad este raz dostane sance dospiet 😎

123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
123sabrina
21. júl 2012

@iwusa oni si to nedaju povedat, tato stranka mal sluzit asi k tomu pokial viem aby si tu ludia vymienali informacie aby vedeli co je nove v tom kraji napr teda co ako to ide v bratislavskom kraji , kolko cakali , ake maju poziadavky atak ,.

a nie nato co oni robia preco by nemal byt clovek nervozny , ked donho rypu ? kazdy je inaksi typ cloveka a ja si neneham 🙂
dalej :idem sa popytat ked ma konecne zapisali uz do zoznamu ziadatelov teda kto je tu s nasho kraja , kolko caka bla .. bla... bla. a zas preco chcete len biele ? mas nieco prosti romskym , na rosmke nebudes tolko cakat ! a dost ja c hcem biele nijaka mi to nebude velit asi takto to tu vizeralo...... a tieto zeny to tu nezniesli a zacali ako oni lubia sak vies iwusa......
a pravdaze ked budu take ako su tak bude u mna aj p...a aj k.... aj kokkodak aj secko mozne...

123sabrina
21. júl 2012

a dost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yukki
21. júl 2012

joj... 😕 😕

beba1902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matax
21. júl 2012

ja som vcera kukala film Dedistvi aneb k... hosi .., no a vidim, ze tu niekto nadaval viac ako v tom filme 😕

afrika
21. júl 2012

@lenkove takéto zistenie je vždy príjemné 😵

afrika
21. júl 2012

ja som už tak "naštelovaná" na adopciu, že som si nie istá dokedy to tu doma vydržím bez bába 😵

milenka74
21. júl 2012

@afrika
to mas ako keby si bola tehotna 9 mesiacov,tiez by si sa nevedela dockat 😉
neboj,ubehne to ako voda 🙂

afrika
21. júl 2012

@milenka74 v tom prípade som už tehotná 5 rokov 😔 . to ma asi preto teraz tak chytilo, lebo som tesne po piatom potrate 😔 . ešte dovolenkujem, zachvíľu už pôjdem naspäť do práce, tak mi to bude ubiehať zas rýchlo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

milenka74
21. júl 2012

@afrika
fuuha 😖 no to ano to chapem.
potom sa ti to vynahradi 😉 zabudnes na vsetko 🙂

tortelinka
21. júl 2012

@iwusa asi tu nechodis dost dlho, ale s istou osobou sa tu da iba s homorom, mame dlhodobo skusane 😀

tortelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
123sabrina
21. júl 2012

@beba1902 a nebolo ? ked si mi posielal foto tej malej klaudii ci akosa volala? sama si sa priznala ze bola polo tak o com ?

123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tortelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulucertik
21. júl 2012

ouu čítam príspevky a tu čo sa to dialo, normálne nechápem na zaplakanie 😢
som tak unavená že ďalšie prečítam až zajtra , dobrú noc 😔

dioliana1
21. júl 2012

😝 😝 😝 😝 😝

beba1902
22. júl 2012

@123sabrina moja zlata ja som nepovedala , ze bola polo ,ale ze my sme mali v poziadavkach uz na koniec aj polo a keby aj bola tak nemas pravo posudzovat ,ze je tmava ,lebo skoro vsetky deticky nemaju uvedeneho otca tak ani ty na 100% nemusis mat biele .A keby som aj mala tmave ,vobec sa za to nehanbim ,lebo casom so zistila zo skusenosti ,ze ked si to dietatko vychovavas a davas mu lasku ,tak ono ti ju vracia a si hrda nan tak isto ako na tvoje vlastne 😉 a ja tu sedim ,ked mam doma muza a mala mi spi tak do toho ta celkom nic nie je 😉a to co ty vypisujejs aj o profi si na omyle ,lebo aj som si myslela , vselico ,ale ked som uvidela profi kde bola moja mala a ako vsetko zvladla a ako sa venovala aj malej tak pred nimi KLOBUK DOLE 😉 ty si ani nevies predstavit kolko oni tym detom musia dat lasky a svojho casu pokym sa dostanu do rodiny .Tak ja na tvojom mieste by som bola radsej ticho a neublizovala tu ludom ,lebo niekedy mas bujne predstavi o adopcii 😒

123sabrina
22. júl 2012

tortelinka to tie tvoje asi spia celi den ked si tu 😀

123sabrina
22. júl 2012

@beba1902 a to si si vigooglila 😀 😀 😀 😀 😀
s tebou nemam ocom
a ked pisem ja ti a ostatne nereagujte lebo vobec ma vase nazory nezaujimaju

cairka
22. júl 2012

@123sabrina , ty si kedy ukončila prípravu na ado? a kde? na úrade, alebo Úsmev, Návrat?

najjulinka
22. júl 2012

@cairka ja by som sa jej nepýtala kedy ukončila prípravu, ale kedy ukončila ZŠ 🤐 🤐 🤐

cairka
22. júl 2012

@najjulinka , no, keď ja som zvedavá, kde sedí psychologička, ktorá môže takto agresívneho človeka uznať za vhodného pre nejaké zranené dieťa...

tortelinka
22. júl 2012

@123sabrina CELI den nespi, ale poobede a vecer ano 😉

najjulinka
22. júl 2012

@tortelinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre