Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

mysiak001
28. jún 2012

@lulucertik @dia6
Este cakame asi sa niekto vratil :(. A este aj robotu zhanam a tiez nic :(.

lulucertik
28. jún 2012

@mysiak001 nevzdávaj sa , hore hlavu a ono to príde vtedy keď to budeš najmenej čakať , to čakanie je najhoršie , nech to rýchlo zbehne 😵

lubka1709
28. jún 2012

Je to dlhá cesta a najhoršie je na tom to čakanie,ale stojí to za to si počkať na vytužene miminko. 🙂

lulucertik
28. jún 2012

@lubka1709 svatá pravda 😵 😵 😵

mana85
28. jún 2012

@lenkove Ahoj Dakujem budem moc rada ...

mana85
28. jún 2012

Už SME DOMA !!! joj tak tolko rozmyšlania kde čo pre male kupime čo požičiame ked si ho v tom buducom tyždni donesieme domov a stači prichod pani koliznej opatrovatelky k sudu ktora si povie no a teraz ideme na matriku po a dieta do nemocnice s mužom sme zabudli pusu zavret a jedine na čo sme sa zmohli bolo že nemame ešte nič kupene tak nam pani ukazala smer a šlo sa nakupovat mi to pripominalo ak si spominate na relaciu cestoviny tiež sme sa ponahlali všetko pokupit pobalit do tašiek a horsa na dovolenku v našom pripade matersku no nič hlavne že chrustika už mame doma 😉 Je to krásne všetkym čo tu čakate na vytužene dietatko želam aby ste ten pocit mohli aj Vy čim skôr preživat a @mysiak001 hlavu hore všetko bude dobre len treba veriť a nevzdavať sa 😉

kanhwa
28. jún 2012

@mana85 gratulujem a prajem vela stastia s vasim zazrakom 🙂

lubka1709
28. jún 2012

@mana85 Gratulujem prajem veľa zdravička

matax
28. jún 2012

@mana85 jeeeej, to je supeeer, ze uz je u vas 😵 😵 😵 😵 A super ta pani kuratorka 🙂 Uzivajte si 🙂 🙂 🙂

yukki
29. jún 2012

@mana85 super....supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! Jééééééj...super. Dobré ránko!

cairka
29. jún 2012

@mana85 , tak to je ukážkový priebeh 😵 😵 palec hore pani kolíznej 🙂 a vám obrovské GRATULUJEM k pokladíku v postieľke 😵 😵

homeopatka
29. jún 2012

pripajam sa k palcom aj ku Gratulaciam 😲

mysiak001
29. jún 2012

@mana85 super tesime sa s vami. A ja dakujem za podporu.

papajka76
29. jún 2012

@mana85 to je supeeeer 🙂 🙂 🙂 gratulujem 😵 😵 😵 😵

afrika
30. jún 2012

@mana85 blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

karkana
30. jún 2012

@mana85 takýto priebeh by som aj ja priala, teším sa s Tebou 🙂 🙂 🙂

dia6
2. júl 2012

@mana85 gratulujem 🙂

dia6
2. júl 2012

@mysiak001 a bez práce nič nebude?
či ako?

morisa
2. júl 2012

@mana85 to sa krasne cita 🙂 velmi sa s tebou tesim 🙂

mysiak001
2. júl 2012

@dia6 predpokladam ze asi bude problem bez prace ale uvidime.

vesticka
2. júl 2012

@mysiak001 všetko bude v poriadku, len neprestaň tomu veriť 🙂 🙂 🙂 Držím palce!

yukki
3. júl 2012

@mysiak001 neboj, teraz sú dovolenky na úradoch, taks a to kus predlžuje možno, a za chvíľu bude u vás doma. Materská. dovolenka.

matax
3. júl 2012

@mysiak001 ahoj, mne sa zda, ze kamoskin syncek k nim prisiel, ked jej muz bol nezamestany, ona mala trvalý prac. pomer a to stacilo . (mozem sa jej spýtat, ci bol uz vtedy nezamestanany) drzim palce

maznacik007
3. júl 2012

@mysiak001 u nas to bolo tak ze muz cca mesiac pred sudom dostal vypoved... takze na sud siel ako nezamestnany... ale s tou najvyssou podporou... ale na sud sme dokladali potvrdenie o prijme za uplynulych 12 mesiacov... pricom on to mal dost nadstandartne kedze v tom mal aj pol rocne odstupne... a zaroven uz predkladal novu pracovnu zmluvu od nasledujuceho mesiaca... ja so mala normalne prijem z TPP. na sude to bolo v pohode... nevadilo ze je v tom case nezamestnany... a jedny este vzdialeny pribuzny oni si tiez brali babo a ani jeden z nich nerobil ... nemuseli a im do toho frflali tak on rychlo uzavrel so svagrom zmluvu on mal podnikanie a potom to zrusili a uz nebol problem... tazke sa da aj tak ze mas ako zmluvu ze nastupujes ... alebo preukazat uspory, alebo potom ze na matersku pojdes ty a zena bude dalej pracovat aj ked to by som ja ako zena s tym nesuhlasila... proste treba len preukazat ze mas ako to dieta uzivit.... a teda aj zenu na rd

mysiak001
3. júl 2012

@matax @maznacik007
no u nas to je tak ze moja polovicka podnika a ma aj invalidny . Ja mam jednu dohodu o vykonani prace a prave dnes mi volali z Prievidze co je sice 250 km od nas ale co uz uvidime ako pohorim na pohovore :D teta chce so mnou anglicky rozpravat tak uvidime este ze sa dala ukecat ze az na buduci tyzden . Takze si beriem pod stan ucebnicu anglictiny a uvidime co bude 🙂

matax
3. júl 2012

@mysiak001 drzim palce 😉

kacena4
3. júl 2012

@mysiak001 sak mozes povedat, ze ked si nezamestnany, mozes ostat bez problemov hoci kedy na rodicaku/materskej 😉

misula4660
3. júl 2012

@mysiak001 aj ja som bola nezamestnaná, keď nám zavolali, že máme maličkého a mm bol živnostník, no a na daňovom mal pravdaže najmenší základ, ale sudkyňa nám sama povedala, že ona to chápe, že mm má len minimálny príjem ako živnostník, ,, lebo to sa tak robí" - tak nám povedala....Takže podľa mňa, to by nemal byť žiadny problém, aj keď všetko záleží asi len od sudcu.... 🙂

karkana
3. júl 2012

my sme si s manželom dnes urobili pekný dník, a pochodili sme po detských obchodoch,a popozerali, čo kde asi kúpime, aby sme mali nejaký ten rozhľad, ak by nám volali, 😉 už aby to bolo 😉

dia6
4. júl 2012

@karkana Držím palce, nech už je to TU! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre