Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

mysiak001
22. okt 2012

@vesticka Su veci medzi nebom a zemou 🙂. Ale to s najskor ma pravdu @yukki

belaanabela
22. okt 2012

@vesticka vestička my sme boli v septembri 6 v Nr. kraji a som sa rozhodla že to poviem a potom som si tak povedala a ešte chvilu počkam ved predsa na urade tvrdia že to teraz stoji neni su detičky a tááákkk a veru dobre som urobila začalo sa týžden po mojom rozhodnuti šuškat že koncom raka sa idu znižovať stavy a kdo by bol prvý na odstrel ? 😒 žiaľ. . . Tušim že Suezana to tu pisala že povedala v praci čo je vo veci a veru sa jej to vypomstilo...

mysiak001
22. okt 2012

Ahojte tak ideme zajtra pozriet maleho prveho aj druheho mame prist o 13:00 na dojcenske. 😀 😲 😲 😵 😵 Generalny mi povolil aj ked som v praci este len 5 dni kolegovia slubili ze daju na moj usek pozor. Trimce palce.

cairka
22. okt 2012

@mysiak001 , budeme! takže dokonca 2 chlapci sú voľní? budú šťastné 2 rodinky 😵 🙂

lillik3
22. okt 2012

@cairka eeeee... Myšiak myslel asi tak že prvého že 1.10.2012 a druhého 2.10.2012 ... či?

lillik3
22. okt 2012

@mysiak001 ooooooooooooooooooooooo skveléééééééé,,,, ach ako vám prajem aby všetko bolo OK 😀 držíme 😀

vesticka
22. okt 2012

@belaanabela mas ty pravdu, radsej s tym pockam. Ved aj u nas vo firme to vyzera ,tak ze zo dna na den mozu vyhlasit znizovanie stavu. Dam teda city na bok a budem mysliet hlavne na svoje dobro v tomto pripade. A je mi luto kazdeho, komu sa to vypomsti, je to nefer. Ale co je v tomto zivote fer. Mozno iba O2. 😉

kanhwa
22. okt 2012

@mysiak001 hura 🙂 drzim palce, nech sa najdete so svojim syncekom 🙂 🙂 🙂
a este prakticku poznamku - k sudu o predosvojitelsku vam bude treba znova vsetky tie papiere a potvrdenia co ku ziadosti o osvojenie, , vr. registra trestov, tak si uz chystajte, aby ste to urychlili.

cairka
22. okt 2012

@lillik3 , no keby nebolo dnes 22.10. a zajtra tým pádom 23 😝 😀 ved uvidíme, @mysiak001 vysvetlí, keď bude mať chvíľku medzi skladaním postieľky

mysiak001
22. okt 2012

@cairka @lillik3 @kanhwa Takze takto to je narodili sa dvaja chlapci ale pssst 🙂 a su v tej istej nemocnici jeden sa narodil 13 a druhy 17 🙂. Inak postielka je este stale u svokrusi na pojde 🙂. Snad sa k tomu dostanem v sobotu este nam treba kocik a prebalovaci pult. 😀

123sabrina
22. okt 2012

@vesticka ved aj ja rozmyslam ale necham to tak ked budeme na rade poviem ze uz dlho cakam na adopciu a ze sa nam tak necakane ozvali a tak to uz musia pochopit 🙂 ja mam tiez dobru pracu robim v sklade na prime a pozeram na brigadnikov a ja si poprimam novy tovar a to je vsetko ludia su tam fajn takzee to zatila nepoviem az potom 🙂

123sabrina
22. okt 2012

@mysiak001 a boli ste ich pozriet alebo ako ? vybrali ste si ?🙂))

mysiak001
22. okt 2012

@123sabrina ved vravim ze este len zajtra ideme :D

123sabrina
22. okt 2012

@mysiak001 aha sory neprecitala som :ň takze zajtra hned jak stanem po nocnej budem tu to sledovat co a jako ste pochodili drzim palce caw🙂

mysiak001
22. okt 2012

@123sabrina ok samozrejme dam vediet po 13:00 tam mame byt takze okolo 16:00 dam vediet.

vesticka
22. okt 2012

@mysiak001 ja sa akoze velmi tesim, ale uz by sa mohli rodit aj tie dievky, sak aj my chceme 😀

vesticka
22. okt 2012

@123sabrina presne tak 🙂, dnes je tazka doba, kazdy je rad, ze ma vobec pracu. Ja mam to stastie, ze o 15.00 mam fajront a na pracu vobec nemyslim. No a pridi o taku robotu 😵. Ale pravdu povediac tak rada by som si uzila matersku aspon rok. Tak snad manzel v pravy cas najde pracu, ktora nas aspon toho druheho pol roka uzivy. 🙂 A potom pojdem zarezavat zas a on mozno bude s malou. Uvidime...

tortelinka
22. okt 2012

@mysiak001 neviem, ale mne to pride zlozite si vybrat z dvoch..v kazdom pripade drzim palce 🙂

mysiak001
22. okt 2012

@tortelinka Aj mne ale bude mi luto toho druheho ale asi tusim ktoreho si vyberieme.
@vesticka No ako ja a zacalo sa to sypat 🙂 nic nic nic a potom praca, postup v poradovniku atd.

yukki
22. okt 2012

@mysiak001 ja myslím, že ten čo ostane tak bude okamžite do týždňa zadaný-dúfam...u ďalších čakateľov.

karkana
22. okt 2012

@mysiak001 a nedá sa ,žeby si niekto zobral dve detičky naraz?asi nie,že

mysiak001
23. okt 2012

@karkana Tak toto netusim ale asi nie kedze nie su dvojicky.
@yukki Ja viem ale aj tak a viem aj kto je za nami 🙂 takze ak by si ho vzali tak ho uvidime.

Joj este vydrzat pol dna v praci teda prv tam dojst 😵

raza
23. okt 2012

@mysiak001 ja som už nedočkavá aj za teba 😀 moooc držím palce a neboj, vyberiete určite správne, bude to proste tak, ako má byť 😉

vikad
23. okt 2012

@mysiak001 Jaaaaaaaaaj, hned ráno, ako som došla do práce, som si zapla PC a čítam a čítam ... Veľmi ti držím palce a veľmis a teším 🙂 To, ked si vyberiete chlapčeka, nasledujú ďalší v poradí a tak sa to potom pekne začne posúvať 🙂 kiežby to šlo krásne a plynulo ... Ja som hovorila, že pozitívne myselnie spraví veľa 🙂 Držkaj sa, včera som na vás myslela celučký deň, ešte aj večer na prednáškach 🙂 Veľmi vám prajem, aby to bolo fajn a ku psokojnosti všetkých 🙂
Mne sa páči, aká super partia je tu na MK a ako si všetci fandíme. Daj vedieť, akí sú chlapčekovia a či ste si vybrali toho, ktorého si tušil ... 😉

patrikmisko
23. okt 2012

@mysiak001 Aj ja sa pripájam a držím palce, viem si predstaviť, čo prave prežívate, je to niečo užasné 🙂 , veľmi vam to prajem, a aj ostatným čakateľom 😉 , ja tomu hovorím osud, všetko je tak ako má byť, a aj čas, kedy to má prísť 😉 ešte raz držím palce a moje detičky palčeky 🙂 😉 🙂

juriva
23. okt 2012

@patrikmisko veru osud...

yukki
23. okt 2012

@mysiak001 Mišo...ha...ta jaaaak? 😕 😵

mysiak001
23. okt 2012

@raza @vikad @yukki

Takze boli sme, videli sme, vzali sme, toho co sa narodil 17.10 a dali sme mu meno Matej 🙂. Ja som chcel Gargamela ale nepreslo to rodinnou radov, teda mojou polovickou. Toho druheho sme ani nevideli lebo nebolo treba, ked sme videli Mateja tak sme vedeli ze je to on. Inak pri tom druhom sme sa dnes dozvedeli ze este nie je pravne volny. Dnes sme vybavili aj vypis z registra trestov aj sme stihli zavolat tete Datelinkovej. Zajtra ide martinka za lekarom po potvrdenia o zdravotnom stave a ked secko bude OK tak mame na halloween darcek doma. Mozme k nemu do nemocnice prist kedykolvek cez tyzden a v sobotu na dlhsie. Sestricky a lekarky boli super normalne som ho mal na rukach 🙂 prvý, predbehol som Matku 😝 😀 😀 😵 😵 😵

5katarina7
23. okt 2012

@mysiak001 juuj to je super,gratulujem k malému 😵 😵 😵

123sabrina
23. okt 2012

@mysiak001 gratulujem ti 🙂 🙂 🙂 tak uz to mas za sebou vela stastia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre