Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

tortelinka
18. jún 2014

@ofinka my sme boli, bolo to v pohode aj sudkyňa bola rada, že ho vidí, ale asi je to rôzne

tortelinka
18. jún 2014

@mata71 my sme krstili, aj bez papierov, na naše meno, bolo to v pohode

ofinka
18. jún 2014

@tortelinka dakujem, tak som rada, ze to nie je az take ojedinele. 🙂

mata71
18. jún 2014

@mana85
@tortelinka dakujem kočky...

fiona123
18. jún 2014

@lea101 Ja mám z nej taký blbý pocit, že ju otravujem....vždy ked som volala, tak (takým tónom, že načo volám) mi vysvetľovala, že keď budem v prvej päťke, tak dostaneme list. Ako keby som sa nemohla priebežne informovať.
Teším sa, že ste na rade a budem čakať, kedy sa tu dobrú správu dočítam...len aby ste sa ešte z dovolenky nemuseli predčasne vrátiť 😀 A inak verím, že posledné dni sú najhoršie. Úplne si to predstavujem 😵 😵 😵

lea101
19. jún 2014

@fiona123 list pravdepodobne , nedostanete tak ,ako ho neposlali ani nam a uz sme v prvej patke. Nechapem preco slubuje ten nestastny list kazdemu ked zatial baby tu co mi pisali ani jedna ziaden list nemala. Ja som jak blazon do schranky chodila s ocakavanim az kym ma tu neukludnili ze necakat list. Len pekne volaj priebezne . Neviem aky mesiac ste ale ja som volala po roku prvy raz a potom po dalsom pol roku druhy raz- to sme uz boli 7. V poradi a potom po 3 tydnovh minuly stvrtok vlastne , som chcela vyzistit ci teda este mame ist na tu dovolenku, na co mi ona povedala ze "isto "lebo ze " tolko deti niekedy ani za dva mesiace nemaju( akoze tie 4 co su pred nami) 😒 pa x 🙂

fiona123
19. jún 2014

@lea101 my sme november 2013, tak my ešte minimalne rok počkáme, ale ja som sa uz po troch mesiacoch informovala lebo som rada informovaná priebežne 😝 a plánujem na jeseň volať opäť 😉 nech sa nepototo...
Ale mám pocit, že sa to od mája dosť pohlo, nie?

lea101
19. jún 2014

@fiona123 neviem ci sa to pohlo od Maja moja, ale ked som ja volala v Novembri robili este len Februarovych 2012. Asi staci ak zavolas buducu jar, ja viem ze je to tazke ale skus na to nemysliet kazdu minutu dna ako som ja robila🙂 tiez sa mi nedalo🙂 ja som si hladala rozne cinnosti a aktivity aby som sa nezblaznila a nevolala na ulpvar kazdy tyzden🙂

lillik3
19. jún 2014

Moje prvé čerešničky 😀

hora_lka
19. jún 2014

@lea101
@fiona123 ahojte, my sme december 2013 a z cisla 148 sme skocili na 125, info asi z pred dvoch tyzdnov, takze si myslim, ze len bolo menej ziadatelov .. ja som volala zaciatkom juna a dohodla som sa ze budem volat v septembri, aka je situacia .. pani na urade nepovedala, ze nemozem volat

lubka1709
19. jún 2014

@hora_lka Stači tak 2 krat do roka zavolať

hora_lka
19. jún 2014

@lubka1709 ved ja viem 🙂 ale ked zavolam, aspon viem, ako sa to hybe

lulucertik
20. jún 2014

@lillik3 jééj narástol , ako sa máš ?

lillik3
20. jún 2014

@lulucertik narááástol 😀 máme sa skvelo, dnes sme si boli podať žiadosť na sestričku 😀

lulucertik
20. jún 2014

@lillik3 jééééj supééér, som ti vravela že dievčatko 😵 😉 😵

lillik3
20. jún 2014

@lulucertik tak dievčatko bude teraz

hencidlo
21. jún 2014

@hora_lka ahojky, presne aj ja shi volagvam tak kazde 2 mesiace, uz len pre ten pocit ako sa to hybe. No a myslim, ze sa da za pol roka o 15 miest posun. A mne nik nepovedal, ze nemozem volat, ved oni su tam pre nas,ci? V Tn je velmi mila a ochotna pani :o)

karkana
21. jún 2014

už uvažujeme s mm, že si ideme dať tiež žiadosť o súrodenca,len si musíme ujasniť požiadavky, aktualizáciu máme,takže 🙂 nechcem, aby bola jedináčik 🙂 nám je jedno,či dievčatko či chlapček,,,,

5katarina7
21. jún 2014

baby ale nová žiadosť o ďalšie bábo sa môže podať skôr ako prebehne osvojiteľský súd s prvým bábom ?Nie až potom?

karkana
21. jún 2014

@5katarina7 aj ja som si myslela, kurátorka mi tak povedala,,ale nebola si istá, zavolám si,budem múdrejšia,,

lillik3
21. jún 2014

@5katarina7 ... Nooo nám to bolo povedané úplne inak a ziadost je podaná tak asi je to ok... Iný kraj, iný mrav... 😀 Či tak nejako 😀

5katarina7
21. jún 2014

@karkana
@lillik3 baby aj my už robíme aktualizáciu na ešte jedno dieťatko 😉

karkana
21. jún 2014

@5katarina7 🙂 🙂 🙂 ,aké sú to úžasné detičky,,,, 🙂 🙂

karkana
21. jún 2014

🙂 🙂 😉

opicka2
22. jún 2014

@karkana nádherné slniečko 🙂)))) oplatilo sa počkať, však? taká je šťastná, že je u vás 🙂

karkana
22. jún 2014

@opicka2 ano, a hlavne my,,,a celá rodina,a taká je prítulná, stále sa túli ,,pusu nám dáva,,,, 🙂

opicka2
22. jún 2014

@karkana cíti, že je milovaná 🙂 a to jej stačí 🙂 láska je najmocnejšia 🙂

hencidlo
22. jún 2014

Mojko nadherna je, vidiet ze je stastna a milovana 😉 prajem vam vsetko dobre a hlavne zdraviiicko 😵

kmetonyova
22. jún 2014

jej zlatunka a vidno ze stastna dufam ze aj my sa dockame aj ked cakanie je dlhe

mana85
23. jún 2014

@karkana Jéé aká je krásna a ten pokoj čo s nej vyžaruje 🙂 slniečko malé 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre