Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beba1902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkove
20. júl 2012

@afrika Drzim palce nech je u vas babulko cim skor...
My sme v poradi od maja 2012, ale teraz mame odklad... Ratam s tym, ze si niekedy po Novom roku najdeme dietatko rovno v spisoch... Dufam 😖

123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkove
20. júl 2012

@123sabrina Tvoje prispevky su uz za hranicou slusnej komunikacie na fore a porusuju pravidla diskusie. Prosim ta, precitaj si ich, ak nevies, ze urazky a provokacie v diskusii nie su dovolene.

123sabrina
20. júl 2012

@lenkove si ma asi s niekim mylis 😉

beba1902
20. júl 2012

@123sabrina ja som nepisala tebe ,ale magimary tak neviem ,co si reagovala 😒

lenkove
20. júl 2012

@123sabrina Nezda sa mi, citat viem. A tvoj prispevok o 21:41 je minimalne za hranicou slusnej komunikacie.

123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkove
20. júl 2012

@123sabrina 😀 nechcem reagovat inak, lebo pravidla diskusie dobre poznam 😉

beba1902
20. júl 2012

@123sabrina len chod dobru noc ,lebo asi to druhych nebavi co mas na srdiecku pa pa 😉

tortelinka
20. júl 2012

@kanhwa ale ved nas tu pride niekto sem tam rozveselit..treba, nie? 😀

magimary
20. júl 2012

@tortelinka to máme vždy také občerstvenie...
ako keby sme boli chvíľu na Divokom Západe 😅 😀 😀

123sabrina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magimary
20. júl 2012

to už zneje skoro ako nejaká kapela: bubamara, či ako sa volajú 😀
teší ma: magimarY 😎

lenkove
20. júl 2012

Och, a ja uz musim ist spat 😨 a tu tak veselo...

lenkove
20. júl 2012

@magimary Bubamara je pesnicka.. a velmi ju tu nespominaj, nie je to politicky korektne.. Pesnicka je ciganska.. 😲

https://www.youtube.com/watch?v=5NpPRrlMhp0
magimary
20. júl 2012

@lenkove jóoooooj, tak to sa potom hlboko ospravedlňujem! 😲 😅
mne to znelo ako názov kapely...
ale ak pesnička, tak to je snáď ešte lepšie...
mohla by to byť hymna tohto tu "protipólu" 😅 🤐 😲

/teda, AK môže 🤐 😀 /
ten cymbalík v úvode je úžasný!!! 😵 😵 😵

magimary
20. júl 2012

juj, mne je tak krásne 😵
zneje mi tu tá Bubamara v rôznych obmenách a ja som namäkko 😅 😵
všetkým odporúčam 😅

a hlasujem za tú hymnu 😅 😎

raza
20. júl 2012

jáááj, dievčence, trochu z iného súdka.. ale .. včera sa mi snívalo, že sme už mali doma chrústika.. neviem, či chlapca, či dievča, len viem, že som ho držala na rukách a usmievala som sa.. dnes som sa zobudila a mala chuť ísť kupovať kočík!! jááj, ja mám neodolatelnú chuť nakupovať detské veci 😅 mne asi šibne..

123sabrina
20. júl 2012

@magimary vidis marimary vies byt aj mila 😀 , ale inak posobis velice zle ,ked stale rypes 🙄
alebo sa ti paci ked mas vždy také občerstvenie... ako na divokom zapade? 😀 😀 😀 😀

raza
20. júl 2012

a ešte: pridávam hlas za hymnu 😉

cairka
20. júl 2012

Aj mne tu zneje Bubamara a hľadám, kde stiahnúť ten film 😅

magimary
20. júl 2012

no, teda, ako krásne sa dá využiť večerná (ne-)komunikácia na Koníku 😵
fakt že kultúrny zážitok 😅 😵 😀

@cairka , k tomu je aj film? 😕
a vieš aj o čom?

cairka
20. júl 2012

@magimary , no písali to na youtube pod tou pesničkou, že to je v tomto filme : http://www.csfd.cz/film/5451-cerna-kocka-bily-k...

mexx
20. júl 2012

@magimary Cierna macka, biely kocur. (Alebo naopak?) 😀 Oblubeny film mojho decka. 😀 Mame to na DVD (origos s titulkami, lebo nijaky dabing nam nebol dost dobry), ja som to teda v zivote nevidela cele, ale vdaka pasazi s Bubamarou je to DVD uz tusim aj zodrane. Musim ho prerobit. 😎

iwusa
20. júl 2012

baby, ja sa vam tu nechcem do toho miesat, ale ved nazor si mozem povedat. vy sa tiez nespravate k @123sabrina uplne najmilsie, zacnete o nej posmesne hovorit a potom sa tvarite, ze "ja nic, ja muzikant". obcas sa tu spravate horsie ako male deti v skolke...

raza
20. júl 2012

@iwusa len keď mi vždy komunikujeme normálne, keď má niektorá iný názor, nebojí sa ho tu povedať, nesnaží sa uraziť, len povedať, že si myslí niečo iné.. a tak. skúsenejšie radia nám ešte "nemamám" . no a už niekoľko krát tu viac ľudí chcelo poradiť sabrine, aj ja, no a nakoniec nás vždy pourážala.. proste už s ňou máme skúsenosti. vždy sa zjavý, pouráža a dlhšie sa neukáže.. takže sa niet čo čudovať, keď baby takto reagujú 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre