Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

vikad
7. okt 2012

AHojky. Tak verím, že sa to teraz rozbehne ... Tu v Košiciach 🙂 Aké máte požiadavky? A ku komu ste chodili?

vikad
8. okt 2012

@fontana AHojky. Tak verím, že sa to teraz rozbehne ... Tu v Košiciach Aké máte požiadavky? A ku komu ste chodili?

fontana
8. okt 2012

@vikad chodili sme u nas v Sp.Novej Vsi,strerká boli super,aj tetušky.Požiadavky ako vy,tuším,Do jedného roka,na pohlaví nezáleží,podla možnosti zdravé a biele.No zabudôli sme sa opýtat kolkí sme v poradí. 🙂

vikad
9. okt 2012

@fontana Aha, ja som myslela, že ste chodili na stretká v KE 🙂 Ano, aj my máme požiadavky do jedneho roka a biele zdravé, na pohlví nezáleží. Ale uvažovala som, či nerozšírime požiadavky na 1,5 roka a mohli by byť aj dvojčatá ... manžel je z dvojčiat 🙂 Ale to som mm ešte ani nespomenula, nieje čas. Teraz tak chodí do práce, že sa ani nevidíme. Ja som celý deň v práci a potom mašírujem do školy na prednášky ... A on do nočnej ... Joj, na nervy 🙂 Apoň, že víkendy sú voľné, občas 🙂 Neviem prečo, ale mám taký pocit, že dostaneme chlapčeka 🙂 Už aj niečo zabezpečujete? Izbičku a tak?

mysiak001
9. okt 2012

@vikad @fontana No my sme sa vcera nedovolali na UPSVAR do KE takze neviem skusime dnes 🙂. No na chlapca je vacsia pravdepodobnost od kedy to sledujem ale uz som sa raz poplietol nevysla mi statistika septembrova :D.

Jaj a aby som nezabudol nezobrali ma za ucitela ani za majstra ste cakam na Hencovce ci som vyhral konkurz.

vikad
9. okt 2012

@mysiak001 Och, to mi je ľúto, že ťa nevybrali. Budem ti držať prsty, aby to vyšlo s Hencovcami. Daj potom vedieť, ako si dopadol 🙂. No, my budeme volať na úrad v decembri,tak dovtedy sa to snáď aj rozbehne. Veľmi by som si to už priala, aj vám všetkým ostatným 🙂

Tak sem dávajte informácie a super správy, ako rýchlo to ide 😀 😀 😀 Pozitívne myslenie vraj pomáha a myšlienky vraj majú veľkú silu, tak ja myslím už iba pozitívne 😀 DRŽTE SA !!! 🙂 🙂 🙂

yukki
9. okt 2012

@mysiak001 volaj, skús sa dovolať

yukki
9. okt 2012

@mysiak001 a ešte raz-aké to vy máte požiadavky?

lenkove
9. okt 2012

@mysiak001 joooj, Myšan, tak nech vyjde tá druhá práca... To je pech ☹

fontana
9. okt 2012

@vikad to s tým mm je u nna rovnake.ja pracujem momentálne doma a on robí na 4 smeny.Takže sa tiež vidíme málo. Je to na nervy,ako sa vraví ani sa nestihneme pohádat 😀 😀 😀 Ja by som tiež brala dvojčatá,ale mm má strach.Ja mám sestry dvojky aj sesternice.No uvidíme,ked zavoláme,čo je nové.Myslím,že pred vianocami bude stačit.
@mysiak001 je mi luto s tou prácou,ale nezufaj,určite sa niečo nájde.Držím palce.Aj ja som dlho hladala,síce robím z domu,lebo nemam tu u nas kanceláriu,ale celkom sa mi darí.Tak ešte raz držím palce, 🙂 🙂 🙂

mysiak001
9. okt 2012

@vikad @lenkove @fontana Dakujem za podporu 🙂 ani neviete ako to pomohlo. Prave volali z Bukozy holding od pondelka nastupujem 🙂 nastupujem ako Technik BOZP.

vesticka
9. okt 2012

@mysiak001 Jaj super!!! Blahozelam Misko, vidis tak to malo byt najprv praca, aby si zabezpecil rodinku a potom bambino. Tak uz len chvilocku a budete traja 🙂 🙂 🙂

lenkove
9. okt 2012

@mysiak001 huraaaaaaaaaaa huraaaaa huraaaaaaaaaaaaaaa
a nemas to daleko na dochadzanie? Oj, ale je to super, fakt sa tesim s vami 😵 😵 a teraz uz len toho synatora 😀 😀 a socialne istoty 😀 😀

lillik3
9. okt 2012

@mysiak001 graaaatulujem k praaaaci 🙂
Inak to ze ti dnes tetuska nedvihla moze byt aj super znamenie 🙂 mozno maju tak vela prace s babatkami ze nestihaju dvihat telefon 🙂

vemido
9. okt 2012

Ľudia držím Vám všetkým palce, sme na jednej lodi 😉 aj my čakáme na zázrak 😀 😀 😀

cairka
9. okt 2012

@lillik3 , tak tomu hovorím optimizmus 😀 😀

vikad
9. okt 2012

@mysiak001 Uauuuuuuuuuuuuuuuu, super, teším sa. Naozaj, ver mi. Viem, aké je ťažké v dnešnej dobe nájsť prácu 😀 Drž sa. Juj, to je super správa 😀. Vidíš. Pozitívne myslenie 😀

fontana
9. okt 2012

@mysiak007 vau,blahoželám,teším s a s tebou.Aspon ti to čakanie bude rýchlajšie ubiehat. 🙂 🙂 🙂

mysiak001
10. okt 2012

No polovicka moja najkrajsia sa dovolala 🙂 vieme poradie na chlapceka 2 a na dievcatko 9.

lenkove
10. okt 2012

@mysiak001 ta vy ste furt druhy... ale je to blííízko 😵 😵

mysiak001
10. okt 2012

@lenkove Inak presne to mi uz lezie na mozog furt 2-ka :D uz pomalicky 4 mesiace a furt 2- ka 😵 😵 😵 😵 😵

lubka1709
10. okt 2012

@mysiak001 to je super čislo my stojime od juna sme sa nepohli

vemido
10. okt 2012

@mysiak001 to je super, ja uz by som salela 😀 drzim palce, aby to boli najkrajsie Vianoce 😉

vesticka
10. okt 2012

@mysiak001 Juj ani nevies ako si ma potesil 🙂. Tak my sme na dievcatko pred Vami, cize zeby 8? No tak to je skvele, nie tak sice ako ta tvoja 2,ale aj tak sa velmi tesim. Nechame sa prekvapit, dufam, ze oktober nesklame 🙂 a trochu nam to este klesne 😀

vikad
10. okt 2012

@mysiak001 No, veľmi držím palce. To číslo je super, len je už dlho ... My sme 15 na chlapčeka a asi 30 na dievčatko ... Ako tak pozerám, tak asi budem kupovať skôr chlapčenské veci 🙂, najlepšie však neutrál, človek nikdy nevie ... Držkajte sa, papaaaaaaaaa 🙂

123sabrina
11. okt 2012

@vikad aspon ze mate schopne tety na urade mi nevieme ani kolki sme a to sme skoro 9mesiacov v zozname keby nemam iwusa🙂 teda kamosku s tt kraja tak neviem o tom ani ze sa to troska hybe

5katarina7
11. okt 2012

@123sabrina a to vám tety prečo nepovedia koĺkí ste?

mysiak001
11. okt 2012

@vemido Sak ja saliem este ze som dal na Martinku a neposkladal v Júni postielku bo by ma uz asi odviezla zachranka (esteze maju stanicu na vedlajsej ulici) .

vemido
11. okt 2012

@mysiak001 a uz mate nakupene veci? Kedy ste zacali so zhananim veci pre babo? A ako dlho cakate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre