Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

continental
12. feb 2016

@tarrra ,je super😉

mata71
12. feb 2016

@nikadomi gratulka... 😵

beka22
12. feb 2016

Ahojte žienky dnes sme boli pozrieť spis. Som dokonale zamilovaná a to nemusí byť ani Valentín🙂

sophina
12. feb 2016

@beka22 Booooozonku ... usmievam sa spolu s Tebou ... uzasne a co bude teraz dalej ?

beka22
12. feb 2016

@sophina v pondelok ideme za ním a do 7dní by sme ho mali mať doma. Neskutočné pozreš na foto a láska na prvý pohľad neskutočné, úžané, neopísateľné🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

sophina
12. feb 2016

@beka22 a koľko ma ? A ako sa vola ? A aký je ? A ja ho lubim tiež 😉 😉 prepac ..., dnes asi mam horniny na hranici "plodnosti" 😉 😉 tesim sa moc moc moc ... Ja sa zblaznim keď to budem písať už aj ja ...

beka22
12. feb 2016

@sophina zatiaľ nič písať nemôžem ale keď to bude možné určite sa podelím o túto radosť. 🙂🙂🙂

beka22
12. feb 2016

@sophina ale nič nepokazím keď napíšem že je nádherný a naša bio dcéra sa nejde dočkať kedy jej braček bude plakať doma a kočikovať.🙂🙂🙂🙂

sophina
12. feb 2016

@beka22 aaaaannnnooooo ... 🙂 tesim sa moc s vami 🙂

sophina
12. feb 2016

@beka22 aj moje deti sa rozhodli ze cgcu sestricku 😉

beka22
12. feb 2016

@sophina ona veľmi chcela sestričku ale po dlhých rozhovoroch zvážila že aj brat bude super ale krď ho dnes videla nešli sme ju odlepiť od počítača na sociálke. Bola senzačná

maccca
12. feb 2016

Sheenka bola som na urade postupili sme uz sme vraj 23 velmi ,velmi sa tesime blizi sa to aj tebe drzkam palceky 🙂

monikak1
12. feb 2016

@beka22 velmi sa s Vami tesim, tiez mame bio dcerku a zvazujeme adopciu 🙂 chodim si sem citat vsetky dievcata a s kazdym sa uprimne tesim ked si privezie domkov vytuzeneho drobceka 😘

solyka
12. feb 2016

@maccca uz je to dobrééé 🙂 u nás jeden pár v szeptembri bol na 6 mieste, a januári zvonil im telefón 🙂 cakali necelé tri roky.
tiez som NR kraj. cakáme na to, aby sme podpisali dotaznik, a zaradili nás.
drzim vám palce.

maccca
12. feb 2016

Sheenka ty si z nitry ci len nitriansky kraj???

maccca
12. feb 2016

@solyka držím palce nech to plynie.....rýchlo😘

solyka
12. feb 2016

@maccca dakujem. Uvidis, tento rok Vianoce uz budete oslavovat traja, zelám vám to!

mata71
12. feb 2016

@beka22 gratulkaaa

moniq
12. feb 2016

No krásky podelím sa aj ja s radosťou - po skoro 3 rokoch nám zavolali, ze majú chlapčeka z utajeného pôrodu 🙂 nevedela som sa dočkať kedy ho uvidíme .....a potom kedy ho prvy krát priviniem .... No a teraz sa uz neviem dočkať kedy ho konečne môžeme mat uz doma 🙂

beka22
13. feb 2016

@mata71 ďakujem

beka22
13. feb 2016

@moniq gratulujem a teším sa s Tebou🙂🙂🙂

mata71
13. feb 2016

@moniq gratulka....

mata71
13. feb 2016

🙂 MILE NAŠE MAMINKY TATKOVIA......
. veľmi dobre sa čítajú správy ako sa to rozbieha a detičky budú vo Vašich náručiach , každú sekundu si užite z detičkami .....
veľmi veľmi každej GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a teším sa zo srdiečka...........
a tie čo ste v srdiečkovom tehuľkovaní nebojte sa drobčekovia sa už na Vás ,tak ako Vy na nich..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moniq
13. feb 2016

Ďakujem kocky 🙂

lilienkalilina
14. feb 2016

Baby neviete ako to ide v trnavskom kraji?kolko ste cakaly v tt?mi sme v poradovniku od augusta 2015.

lilienkalilina
15. feb 2016

@11simca16 ahoj vsimla som si,ze si tt kraj,aj ja.od kedy cakate?

beka22
15. feb 2016

Ahojte dnes sme si boli pozrieť naše zlatíčko poviem Vám neskutočný pocit po tak dlhom čakaní ale poviem Vám oplatilo a preto držím palce nech sa rýchlo dočkáte aj vy a vychutnáte ten istý pocit ako aj dnes 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniq
15. feb 2016

Ach to cakanie na dalsie stretnutie s nasim zlatkom je ozaj nekonecne ....
@beka22 to je iste, ze za 7 dni si ho beriete?
My musime cakat 8 dni do dalsej interakcie, je to strasne dlho bez nasho chlapceka 😕
uz aby sme ho mali doma

beka22
16. feb 2016

@moniq je to isté budúci pondelok o 10:00 si ideme drobčeka zobrať na "hosťovský" pobyt

moniq
16. feb 2016

@beka22 daj prosim navod 😉
nechapem ako to mozu v nasom DD tak natahovat 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre