Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

mysiak001
9. okt 2013

@lulucertik Ďakujeme tretie ML teraz ujúka ako keby ho drali z kože

vikad
10. okt 2013

@mysiak001 Ta čo to? 🙂

zwalsh
10. okt 2013

@fontana to je nádhera nech sa Vám darí

mysiak001
10. okt 2013

@vikad ale predvadzal sa normalka :D nedal som mu papier lebo ho hryzie a papa.

lubka1709
12. okt 2013

@fontana Gratulujem

karkana
12. okt 2013

zajtra je mesiac, čo nemáme malého, a stále to bolí,už viem, čo znamená, ked bolí duša,, ☹ čakáme na dalšie bábo, ale žiadne zatial 😒 to by bol najlepší liek, aj pre celu rodinu, všetci sú takí utrápení, a všetko len vdaka mne, že nemôžem mať svoje,,,,

opicka2
12. okt 2013

@karkana ahoj! to nie je pravda, nie si ty na vine, nie každá môžeme mať dieťatko, ale ani každá nemá síl prijať cudie dieťatko za vlastné a ty to dokážeš 🙂, si silná 🙂. A všetci okolo cítia, ako sa trápiš, ale nedávajú ti to za vinu. Veď vďaka tebe / a manželovi/ budete mať čoskoro v rodine dieťatko, čo potrebuje lásku a vy mu ju dáte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , ste úžasní!!!

beba1902
12. okt 2013

@karkana nemozes si to davat za vinu sebe 😔 drzim ti palce a veriiiim , ze liek na tvoju ubolenu dusu pride co nevidiet 🙂

suezana
12. okt 2013

@karkana 😔 😔 😔 prajem veľa síl .... určite si nevyčítaj, že nemôžeš mať svoje dieťa.... pretože pre to malinké budeš tým najdôležitejším človekom na svete .... a budete svoji .... a ono bude mať obrovské šťastie, že má mamu....
...... to čakanie musí byť nekonečné, len vydrž.... posielam silné objatie ....

lillik3
14. okt 2013

....opäť č. 2... 😀

rachel36a
14. okt 2013

@karkana je mi to ľúto, dúfam, že sa čoskoro objaví maličké ktoré vás urobí znova šťastnými... 😉

papajka76
14. okt 2013

@karkana ty nie si na vine, áno sú možno smutní , lebo Vás majú radi a chceli by Vám všemožne pomôcť ale tvoja vina to nie je...zažeň takého myšlienky.. ..ja viem že mne sa to ľahko povie ale skús ešte chvíločku vydržať a uvidíš že zanedlho budete mať v náručí krásne Vaše dieťatko, ktoré zhojí rany a budete sa spolu tešiť .....posielam veľké objatie...((((( karkana ))))) a modlitbu aby ten čas prišiel čoskoro

lillik3
15. okt 2013

.... sme c. 1.... Toto bolo rychle 😀

zwalsh
15. okt 2013

@karkana ahoj moja až ma bolí pri srdci keď som si to prečítala. To je depresia čo z teba hovorí to nie si ty. Verím že do Vianoc budete 3 ako si to praješ. Pre tých čo to nezažili je to ľahké povedať ale pre teba je to ťažké ale ako ťa tu všetci poznáme si skvelá a s manželom to vydržíte. Posielam veľkú pusinu tebe statočnej mamine najlepšej na svete. 🙂 😲

suezana
15. okt 2013

@lillik3 😵 😵 😵

123sabrina
15. okt 2013

chcem sa vas opytat -- vo februari mi konci priprava kedy by som mala zacat s aktualizaciou? a postup volat tetam na urad alebo hned psychologovi dohodnut si termin ?

schatje6
15. okt 2013

@123sabrina Ahojki, nam volala teta zo socialky cca 2tyzdne pred ukoncenim aktualizacie, ze aby sme zavolali tete psychoske a dohodli si termin 🙂

suezana
15. okt 2013

nám nevolal nikto - sama som si dva mesiace pred tým zavolala a dohodla - ja priamo psychologičke s ktorou sme mali sedenia

lillik3
15. okt 2013

@123sabrina ....kazdy má asi iný postup...volaj tete na UPSVAR a ona ti poradí...nam s mm povedela ze máme kontaktovať USMEV... Tiež končíme 2r v 02/2014...

123sabrina
16. okt 2013

@lillik3 aj my mame 02 2014 presne ako ty,,, len vies sviatky a tak tak koncom novembra sa ozvem psychologovi ... a dakujem vam

123sabrina
16. okt 2013

a ake cislo mate teda zachvilku budu dva roky a sme na 20 cisle a vy ako ?

beba1902
16. okt 2013

Kocky ani sa mi verit nechce ,ako ten cas leti pred dvomi rokmi sme cakali ci nam sud odklepne to ,aby bola Simi pravne vola a dnes je uz velka skolkarka 😵 😵

zwalsh
16. okt 2013

@lillik3 tak držím palce

zwalsh
16. okt 2013

Ahojky tak sme sa 13.9. Boli pozrieť do papierov na sociálke predstavte si ze im trvalo presne mesiac než sme dostali povolenie na interakciu 😉 nechápem. Uz si ani nepamätám co tam bolo lebo sme si mysleli ze to nepojde ked to trvá tak dlho. Tak neviem neviem.

mana85
16. okt 2013

@beba1902 tééda to je parádnica krásna 😵

beba1902
16. okt 2013

@mana85 dakujem ,lubi sa paradit to je pravda 😉

papajka76
16. okt 2013

@123sabrina tetušky ti pošlú list cca 1 pred skončením a vyzvú vás aby ste si urobili aktualizáciu.

123sabrina
16. okt 2013

@papajka76 a februar mi konci a ked si ju urobim uz decembri co sa stane ?

lulucertik
16. okt 2013

@lillik3 😵 😵 😵 tešíííím

lulucertik
16. okt 2013

@123sabrina nám volala tetka z upsvar dva týždne pred vypršaním dvojročnej doby a máme sa spojiť s psychoškou kde sme robili prípravu a spraviť aktualizáciu a bolo to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre