Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

najjulinka
4. aug 2011

ale kočky neberte ten vek osobne.. ale ked ste mali 15, tak vam ženy okolo tridsiatky pripadali už skoro ako stareny... tak nas ma kotňačka za stareny....

heln
4. aug 2011

ha, ha, ha...... tak potom ja som zaslúžilá "stará" matka........ 😀 😀 😀

dioliana1
4. aug 2011

@heln ja potom prababka 😀 😀

magimary
4. aug 2011

ľudia, to bude tým, že "staro" píšeme 😀 😅 😎 😀
(NIE, že staro vyzeráme! 😎 😀 )

jéééééééééééééé, heli, vitáááááááááááááááááááááááááj!!!!
aj ty nám budeš tvrdiť, že to "nie si ty"?!?

mexx
4. aug 2011

@heln Heli, uplne najzasluzilejsia. 😀 😀 😀

heln
4. aug 2011

@dioliana1 😀

heln
4. aug 2011

@mexx 😀 😀 😀
nuž, zapojila by dom sa aj viac do debaty, ale moje zaslúžilé dieťa sa hlási a oznamuje svoje potreby....... 😅 🙂
a kým sa zaslúžilo zaslúžime o uspokojenie potrieb, tak bude hlboká noc........
takže páčko.
@magimary nie, to nie som ja....... len vyzerám ako ja 😉

mexx
4. aug 2011

Ano. Treba zacat pisat mladym sviezim stylom, aby bolo jasne, ze nie sme chudery jednou nohou v hrobe.
oDteRaz BuDEm pySAt tAktO necH SOm jASNA mLADicA ABi StE wEdeLi. jj! 😎

maznacik007
4. aug 2011

@najjulinka
@heln
@dioliana1
@magimary
@mexx
@lenkove
ake stare co chcete na zadok.... mlade sme... aj telom aj duchom....
a nie ze zasluzile matky ale zasluzile umelkyne.... 😀 no nie pri tom vsetkom co zvladame... no nie

akramgad
4. aug 2011

ahojko 😉

maznacik007
4. aug 2011

jeden pre nas wsetky

Pán farár, často sa pred zrkadlom kochám, aká som krásna, je to veľký hriech?-Nie, dcéra moja , mýliť sa je ľudské. :D

magimary
4. aug 2011

@heln tak to potom zapadneš 😅 😀 😀 😀
pardon, musím powedať niečo takéto, čéče 😀

dioliana1
4. aug 2011

@magimary abo ty kokso 😀 😀 😀

najjulinka
4. aug 2011

@maznacik007 vsak ja sa citim mlado. .ale zas fakt, že kotňačka nie som... 😀 😀 😀 mame trošku inde myslenie ako 15ky.... a ja som s tým spokojná.... 😉 všetko je relatívne.... a ano oproti 15kam sme staré.... a nehambime sa za to, ale sme hrdé ..... nemusim sa ondiť v škole s učitelkami, presedieť tam pol dna.... nemam večierku ani vychadzky rodičmi obmedzene...
už nas obmedzuju len naše deti a tie sme si vybrali samé 😀 ako mne to plne vyhovuje.... ja radšej som šéf , než poslúchať.... toť hlavná výhoda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mexx
4. aug 2011

@najjulinka Si to vypichol, bracho. 😎

karkana
4. aug 2011

DNES SME MALI DRUHé SEDENIE,DALI SME AJ MOžNOSť DOSTAť DVOJIčKY MALá šANCA ALE UVIDíME 😉

maznacik007
4. aug 2011

sak ako 15 nastka to neni ze mlada to je este decko no ne... ci jak sa to powie mladistwa ci stuka mrena ci cajocka ci ako ... mlada to az tak neskor sa hovori no ne... ako mladost je podla mna najma stav mysle a nie cislo v obcianke...

dioliana1
4. aug 2011

@najjulinka Si si istá, že si šéf, reklama na profi bola šéf-dieťa 😀 😀 😀

dioliana1
4. aug 2011

@karkana prečo malá šanca, možno ešte skôr 😉

najjulinka
4. aug 2011

@dioliana1 no vsak pišem, že ma len deti obmedzuju... ale nemožem povedať, že su šefovia.... 😀 😀 😀 ale tak už som ktorýmsi dnes napisala, že ako aj to najmladšie šefuje a dnes som sa s kočikom trepala na záchod v decáku... lebo bez prívesku ani na krok ... tak ale to je vyššia forma šefovania... to akože je kus mna.. tak ako mi šefuje mechur... zaveli na zachod a aj ked sa mi neviem ako nekce, tak musim... a nenapišem, že mi je mechur šefom.. deti su kus mna.... 😉

cairka
4. aug 2011

páni, človek sa tu pár hodín neukáže a jak to tu omladne 😕 vám normálne že nerozumiem 😀
@najjulinka , mám pocit, že u nás teda rozhodne nie som šéf, hoci rada by som 😀

kanhwa
4. aug 2011

@123fricka ahoj janucucka 🙂 myslim, ze bolo aj viac tych nickov ako dva 😀 😀 😀 to sa len tak lahko nezaprie, taka originalna osobnost 😀 😀 😀

kanhwa
4. aug 2011

baby - tak aspon sa tu nenudime 🙂 ja nemam vobec cas vypisovat, ale sa aspon rozveselim trosku 😀

magimary
4. aug 2011

@dioliana1 dio, to nei tak, to takto: kks 😅 😀

kanhwa
4. aug 2011

KUK 🙂

dioliana1
4. aug 2011
magimary
4. aug 2011

@kanhwa že jakáááá paráda, kks! 😀 😀 😀
a teraz "starecky":
je naozaj prenádherná, úplne ako bábika... oplatilo sa čakať, že jo? 😎 😉
inak, ona sa tiež rada "ťuťká" s bavlnenou plienkou 😵 😵 😅?

kanhwa
4. aug 2011

@magimary dakujem 🙂 mala je uzasna 🙂 🙂 🙂 a je to kopia nasho syna - povahovo aj temperamentom. keby som ju porodila, nemohla by byt viac nasa 🙂 Pan Boh je vsemohuci a teda zobral nasu Karolinu, strcil ju do brucha cudzej zene, ktora dietatko nechcela (ved ako inak by sa mohla dostat ku nam?), aby sme konecne boli spolu 🙂 🙂 🙂 je to zazrak 🙂 🙂 🙂
ale dava nam teda poriadne zabrat 😝 😝 😝

natia
4. aug 2011

ďakujem za príspevky k mojej téme... pomohli... asi nebudeme kupovať celý oblek, iba vestu a nohavice, to sa mi zdá najlepšie... a asi nie čierne, ale taký bledý... predsa len dieťa trochu tmavšie 😉
@kanhwa to je krásne, krásne dieťa... gratutujem moc

erikadodo
4. aug 2011

@kanhwa krásna ,,okaňa,, Je to kočka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre