Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

kubena
21. jún 2015

@mana85 fu tak to v ZA kraji to je veru na siroke lakte ☹ , gratulujem ze vam to tak rýchlo islo 🙂
no veru toto su vsetko aspekty preco sa dole u vas tolko necaka, su to smutne veci ale vdaka nim zas niekto je stastnejsi 🙂

mana85
21. jún 2015

@kubena sme TN kraj čakacia doba je u nás okolo 2,5 - 4 roky záleží od požiadaviek na dieťatko čím sú jednoduchšie tým sa menej čaká alebo aj nečaká 😉

kubena
21. jún 2015

@mana85 to je jasne 🙂 cim viac specifikacii tym sa dlhsie caka to bude asi vsade tak len ten cas je rozdielny kraj od kraja

lenkove
21. jún 2015

@mana85 aj od nás Kubkovi všetko naj!

Inak, aj vo vašom kraji ľudia s rovnakými, možno ešte voľnejšími požiadavkami ako vy čakali na dieťatko 2 roky... To je proste osud, kedy sa narodí to tvoje, chápeš 😀 😀 😵 Každopádne váš prípad je veľmi povzbudzujúci 😵

mana85
21. jún 2015

@lenkove ďakujeme 🙂 tak áno , verím aj na osud 😉

mata71
21. jún 2015

dievčatá čo už mate dietky prepísané..mame už pred posledným súdom,už nás boli kuknuť z mesta,vyjadrovali sa zamestnávatelia...zaujíma či aj detský domov dáva papiere,alebo spravu ako sme s nimi spolupracovali ???hmm vdaka

pelikan8
21. jún 2015

Naša láska! 🙂

zibi
21. jún 2015

@pelikan8 tak to je babika krasna 🙂

beka22
21. jún 2015

@pelikan8 nádhermá bába veľa zdravíčka a radosti

beka22
21. jún 2015

@mana85 Kubkovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám 🙂

mana85
22. jún 2015

@beka22 Ďakujeme 😵

mata71
22. jún 2015

@pelikan8 kráásna copatá bambulka

erikadodo
22. jún 2015

@pelikan8 veľmi krásne a šťastné dievčatko 🙂

krristin
26. jún 2015

baby mne dnes volali maju pre nas rocne dievcatko v pon ideme pozriet drzte palce🙂 skoro som odpadla...sme zapisany kratko🙂

erio
26. jún 2015

@krristin Ahoj v prvom rade gratulujem na koľkom si mieste?

zibi
26. jún 2015

@krristin jej super drzim palce ... my sme si dali teiz do roka tak uvidime co bude 😉 aky si kraj ?

krristin
26. jún 2015

v pondelok dam vediet 🙂 ako sme dopadli ...zatial nechcem nic pisat kedze su to citlive info a dievcatko si vraj vytrpelo..drzte palce

krristin
26. jún 2015

sme zapisany necely rok skoro 85 miesto asi...a paradox nie z naseho kraja normalne sob bola v soku ked som videla na tel ze mi volaju🙂 manzel to nievie rozdychat ze tak skoro...🙂 no tesime sa uvidime ako to dopadne

zibi
26. jún 2015

@krristin drzte sa 🙂 hlavne nech je vsetko ok a vy ste spokojni a malinka v bezpeci u milujucej rodinky 😵

tortelinka
26. jún 2015

@krristin držím palce nech je vaša

mata71
26. jún 2015

@krristin držíme palce 😵 😵

beka22
27. jún 2015

@krristin veľmi držím palce

beka22
28. jún 2015

Ahojte mám otázku na mamky čo už dostali detičky. Chodí sociálka na kontrolu do rodiny pokiaľ dieťatko nebude naše? Pýtam sa to len preto lebo predávame náš byt a kým prerobíme náš nový domček budeme v podnájme. Je tam čistúčko ale staro neprerobene. Možno by sa im tam nepáčilo. Sme už na 3 mieste a môže to prísť kedykoľvek. Pekne ďakujem za odpovede. 😉

ingridlukacova1123
29. jún 2015

Ahoj mi mame doma maleho uz styri mesiace a nik nebol. Znama uz maju rocnu a tiez nik nebol. Podla mna ak je cisto tak nie je problem.

jafnka
29. jún 2015

@beka22 my keď sme sa sťahovali tak prišli pozrieť aj do nového. inak vôbec nechodili len tesne pred posledným súdom či sa niečo nezmenilo

krristin
29. jún 2015

baby🙂 akurat sme sa vratili🙂 dievcatko je kraaaaasne zdrave a ma nadherne zelene ocka male usmievave slniecko🙂)))))))))))drzte palce! v sob sa chystame vycestovat🙂 za nasou dufajme...malou princeznou🙂

krristin
29. jún 2015

@krristin este ma zelene ocka ako manzel🙂 ja sa tak radujem!!!!

nikadomi
29. jún 2015

@krristin jeee to musí byť krááásny pocit 🙂 užívajte 🙂 veľa síl a trpezlivosti prajem 🙂

hora_lka
29. jún 2015

ahojte, prosim poradte, mame maleho zvereneho predbeznym rozhodnutim, ktore bude pravoplatne buduci tyzden, hned si dame vyznacit pravoplatnost a pojdeme na urad vybavovat rodicak .. dufam, je to tak, ze tym dnom uz aj nastupuje na rodicovsku? musim aj oznamit v praci .. pojednavanie mame az koncom jula, ale na rodicovsku by malo stacit pravoplatne predbezko .. dakujem

beka22
29. jún 2015

@ingridlukacova1123
@jafnka ďakujem veľmi pekne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre