Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

maartinkaa
17. feb 2016

@sophina aj my sme sipopri styroch vlastnych osvojili dievcatko 🙂

beka22
17. feb 2016

@sophina no ale u Vás sa tak dlho nečaká ako u nás ale každej jednej"čakateľke" prajem aby ste sa dočkali čo najskôr lebo viem čo je čakať a je to na palicu 🙂 🙂

beka22
17. feb 2016

@beka22 momentálne mám znova také dlhé dni ako keď sa mi mala narodiť dcéra. Tiež som sa nešla dočkať. 🙂

beka22
17. feb 2016

až teraz som si všimla že som si odpovedala na moju spávu 🙂 🙂 🙂 🙂 Som veľmi šikovná 🙂 🙂 🙂

lilienkalilina
17. feb 2016

@beka22 to ma podrz,tolko cakat?dufam,ze tt kraj ide richlejsie.ale uz budete stastny konecne.to je super 🙂

tortelinka
17. feb 2016

@beka22 riadna doba! 😕 , kedy ste boli zaradení? asi približne ako my( my sme boli v lete 2011)

beka22
17. feb 2016

@tortelinka zaradení sme boli 3 janára 2011

tortelinka
17. feb 2016

@beka22 aha, takže ešte dosť pred nami

mana85
18. feb 2016

Ahoj , my sme sa včera na kontakte dozvedeli že vôbec nebudeme čakať na maličkú tak dlho ako som si ja myslela a že kľudne aj na predbežko 30 dňové nám spíšu návrh 😵 To naše drobčiatko si už toľko prežilo nebude jednoduché ju presvedčiť že sme jej posledná nástupná stanica a už nikdy nebude musieť vystúpiť ...

marcelarefat
18. feb 2016

@mana85 Drzim moc, moc palce. Zlatinko nech je uz cim skor pri maminke a vie co je to ozajstna materinska laska

mana85
18. feb 2016

@marcelarefat ďakujeme ♥ Musím napísať že malička ma skvelú profimaminku je vidieť že ju jej povolanie teší a miluje svoje detičky ♥

solyka
18. feb 2016

24. februára ideme podpisat dotazníííííííííííík! 😀 😀 😀 😀 😀

kikuska_wedge
18. feb 2016

@solyka napises mi prosim ako to prebiehalo a co ste vyplnovali? Nas to caka v marci.

solyka
18. feb 2016

@kikuska_wedge Áno, pravdaze. Zatial ked más otázky, mozes mi pisat správu. 🙂

tortelinka
18. feb 2016

@mana85 držím palce, nech je čo najskôr doma 😉

sophina
18. feb 2016

@mana85 Je super, ze sa malinka bude mat s kym zahrat ... takze to bude urcite uplne super 😉 Verim ze vam ju skoro daju a uzbto potom bude kazdym dnom lepsie ... Laskou a trpezlivostou to pojde uzasne rychlo a budete nadherna rodina 😉

mata71
18. feb 2016

@mana85 pekne si to napísala 😵 😵 😵 😵

mana85
18. feb 2016

@solyka môžem sa spýtať aký dotazník idete podpísať ?

solyka
18. feb 2016

@mana85 Psichológicka ma volala, ze máme ist podpisat dotaznik, co poslu do Nitry. Nieco teké mi hovorila, preto to potrebujú, lebo su tam také osobné veci, o ocom sme sa rozprávali s nou. Viac budem vediet v stredu.

mana85
18. feb 2016

@solyka aha som myslela že je to konečna správa ...

sophina
18. feb 2016

@solyka drzime palce ste dalsi krocik k snicku vytuzenemu 😉

kikuska_wedge
18. feb 2016

@solyka ďakujem. Momentálne nemám. Nás čaká ešte 3.3 posledné stretnutie v rámci prípravy.

maccca
18. feb 2016

ahoj porebujem poradit dnes nam prisiel s UPSVR list teda ziadost o zaslanie informacii ohladom aktualizacii po dvoch rokoch a neviem ci to mame vypisat k tymto bodom ako je napríklad otazka ze vek dietata a pohlavie a podobne alebo to mame urobit zvlast na novy list a maju tam byyt aj podpisi DAKUJEM

solyka
18. feb 2016

@mana85 jaaaj este nie. len ten dalsi krok, a asi o mesiac budeme uz v zozname.
sophina dakujem:*

dasah
18. feb 2016

@maccca nam z UPSVR žiadnu žiadost neposielali na aktualizáciu len ked som volala o poradie uradníčka nás upozornila že budeme aktualizovat a nakoniec a nám ozvala psychologička s nou smeto riešili a máme to uspešne za sebou

marcelarefat
18. feb 2016

Babenky Tn kraj, neviete ci sa nieco deje????? Ci sa nas poradovnik hybe? Volala som pred sviatkami, tak ci sa nieco posunulo. Nevolali ste niektora teraz niekedy?

maccca
18. feb 2016

dasah ,nam dnes prisla domov ta ziadost bola som tam pred dvomi tyznami sa informovat a hovorils ze nam nieco ako aktualizaciu posle je to tu a chcu vypisat ,zajtra jej brnkem a opytam sa 😉

dasah
18. feb 2016

@marcelarefat od sviatkov sa to pohlo do minulého týždna o dve miesta

marcelarefat
18. feb 2016

@dasah dakujem 😉

liwka
18. feb 2016

Baby, čisto teoretická otázka, ste tu taká, čo ste mali požiadavku len pohlavie a vek- pr. dievčatko, vek 0-6m- koľko ste čakali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre