Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

beka22
8. máj 2016

Všetko najlepšie k dnešnému dňu matiek. A pre čakateľky želám aby sa čím skôr dočkali.

bbbarunka
8. máj 2016

@mata71 super, dakujem, zajtra jej zavolam

lily311
10. máj 2016

Dievčatá, viete mi povedať cca koľko sa čaká na novorodenca v Trnavskom kraji??? S manželom začíname ešte len prípravu NRS, ale ževraj na zdravé bábätko sa čaká aj roky....Ďakujem za odpovede.

mata71
10. máj 2016

@lily311 ahoj podla požiadaviek,/etnikum,vek, to je rôzne ak nechcete romske tak 3 až 5r... a poloromske idú tiež na odbyt skoro po 3r... 🙂 ale neboj to sa zvládne..

bbbarunka
11. máj 2016

@mata71 diky za radu, volala som koliznej pracovnicke a slubila, ze sa to pokusi urychlit. sudkyna ma vraj totiz strasne vela pripadov:/

tarrra
11. máj 2016

Ahojte kočky, na nás sa už tiež usmialo šťastie.
Práve čakáme na rozhodnutie o predbežku a medzitým sme mali 1 hosťovský a bude ďalší teraz.
Máme súrodencov 🙂

11simca16
11. máj 2016

@lily311 ahoj, v TT kraji sa čaká niečo cez rok.Veľa žiadateľov má odklad a rodí sa aj veľa detičiek. Nie je to také hrozné.Držím palce!

beka22
11. máj 2016

@tarrra gratulujem a užite si to naplno 🙂🙂🙂

lilienkalilina
11. máj 2016

@11simca16 odkial mas info,ze sa caka iba rok a nieco?nam povedali dva roky

mata71
11. máj 2016

@tarrra gratulujem 🙂

lilienkalilina
13. máj 2016

baby z tt kraja nemate ziadne infošky?

karkana
16. máj 2016

prvý krát na kolotoči 😉 tolko šťastia vidieť v očkách ,to nenahradí nič , 🙂

beka22
16. máj 2016

@karkana je zlatučká koľko málo stačí ku šťastiu🙂🙂

marcelarefat
16. máj 2016

@karkana Moja zlata, ake je uz velka. No a tie stastne ocka, hovoria za vsetko 🙂 🙂 🙂

maninka1974
16. máj 2016

@karkana aká je štastná zlatá je...

gorcsova
16. máj 2016

Bola som V Trnave. Pani Zemanova hovorila ze sme 22.Mame čakať cca este rok.

hora_lka
16. máj 2016

@karkana Evi, krasna je 🙂

gorcsova
16. máj 2016

@eva165 bola som dnes v Trnave sme v zozname 22 a za nami je ešte 100ludi.

gorcsova
16. máj 2016

@eva165 bola som dnes v Trnave sme v zozname 22 a za nami je ešte 100ludi.

gorcsova
16. máj 2016

@karkana gratulujem Ti

lilienkalilina
17. máj 2016

@gorcsova ahoj,nevieš aký rok a mesiac vybavujú teraz? ste odkedy v zozname?

gorcsova
17. máj 2016

@lilienkalilina v zozname sme od maja minulého roku. Viac informácii nam nedali. Vraj su vacsinou iba romske deti a vacsinou su iba biele deti a ich je malo.

nikacs
19. máj 2016

Ahojte,teraz som volala do Trnavy,bola velmi mila ta pani. Cakame od 6/15. Pred nami je 22nekontaktovanych. Presne pred 2 mesiacmi hovorili ze 28 je pred nami. Medzi nimi su aj pary kt maju pozastavene,ale niektorym pozastavenie konci o mesiac,dva ale nepovedala kt mesiav vybavuju,lebo dnes mozno riesia januar,zajtra december,atd..

gorcsova
19. máj 2016

@nikacs aj nam povedala ze pred nami je 22nekontaktovanych a my sme od Maja 2015.Tak sme tak na rovnako.

nikacs
19. máj 2016

@gorcsova my sme od 15.6. Ty vies presne datum? Tak len dufam,ze to cislo je spravne. Tebe to ratali pred tebou ked si tam bola,videla si to?

gorcsova
19. máj 2016

My sme od 31.5.Ratali pred o mnou.

nikacs
19. máj 2016

@gorcsova tak to potom plus minus sedi🙂

bibal123
19. máj 2016

ahojte babenky prosím vas dnes sme mali na pripravke testy psycholo. Rozhoduje to moc pri adopcii ci je to len taka formalita?

nikadomi
19. máj 2016

@bibal123 no úplná formalita to nie je.. Potrebujú vylúčiť napr. psychopatické sklony a iné "delikvencie" 🙂 ale určite to nie je váš prípad .. Každý normál človek určite "prejde" 😉

bibal123
19. máj 2016

no bojim sa povedal mi ze vidi ze som impulzivna priama tak ma to zarazilo a bojim sa ze mi to moze uskodit . a na manzela ze je introvert .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre