Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

lillik3
17. okt 2012

@mysiak001 ...som chcela napísať, že OPEKNEL 😀

raza
17. okt 2012

@mysiak001 jééééj, tak to je perfiš!!! ja by som ani nespala po takej informácii a potom by to moje bábo malo mamu s angorskými očiskami 😀 😀 😀

fontana
18. okt 2012

@myssiak001 joj,teším sa s vami, 😀 😕 😕 aj preto,že takto sme sa aj mi posunuli.Len neviem,kolkí sme v tom poradí.

iwusa
18. okt 2012

@mysiak001 gratulujem k prvému miestu. náááádhera, aby ste už náhodou na dušičky netlačili kočík 😉
ja som dnes volala na úrad v TT ale moc ma panička nepotešila. povedala, že za uplynulý mesiac neboli deti a neposunuli sme sa. nezabudla štiplavo podotknúť, že boli iba 2 rómske, o kt. samozrejme nemáme záujem. no ale jedna z nich je v pohode a tá druhá ani moc nie, tá mi vždy hovorí, že nemajú a nemajú deti. ak by som sa riadila iba ňou, tak si myslím, že sme ešte stále 80-ty a nie 6-ty 😉 😉 😉

iwusa
18. okt 2012

@goralenka gratulujem k takému postupu. jaj toto je najhoršie, že človek nevie kedy to má očakávať!!!

123sabrina
18. okt 2012

@iwusa
@iwusa neochotna je ta pani m.......!! co ?? ja to nevidim ruzovo ked mne dvihne telefon poviem jej kam patri, a ze by si na jej stolicku sadlo vela mladsich a ochotnejsich ludi 🙂

mysiak001
18. okt 2012

@raza no ja v poslednej dobe nespim nejako vela asi fakt budem musiet v okoli vranova splasit podnajom za tyzden som zniceny viac ako inkedy za mesiac 🙂. A zajtra ideme nakupovat popraci aj do detskej :D
@fontana no je pravda ze sa vsetci posunuli len teta mi nezabudla povedat ze je to tak ako minule nejaky ludia maju pozastavene ziadosti ale vianoce to urcite budu a mozno aj skor dusicky alebo este tam je tusim VOSR a mikulas :D A viec so sa k zavolaj a budes pocut na vlastne ucho 🙂

fontana
18. okt 2012

@myssiak001 ano ved zavolám,sama som zvedavá,ako to bude.
a v práci si zvykáš,vidím,že to cestovanie ťa dosť unavuje.Neboj to je len začiatok,určete sa to poddá.

vikad
19. okt 2012

@mysiak001 Ako sa teším !!!!!!!!!!!!!!!! Gratulujem, veľmi veľmi 🙂 Tak to sme sa aj my potom posunuli 🙂

belaanabela
19. okt 2012

@sisab díky za najaktualnejšie info Nr. kraja , My sme august 2010 a v septembri sme boli 6 !? a že su neni deti a že sa to nehýbe...a tiež spomínali len že su Rómske,,,a tak sme hodili s mm. reč a veru ani My s 2010roku to Bohužial tento rok nevidíme vôbec ružovo.

little_bubu
19. okt 2012

ahojte, mam otazku, my sme boli zaradeni do zoznamu jul 2012. kedy ste sa prvy krat boli informovat, kde sa v zozname nachadzate? obavam sa, ze ked sa pojdem opytat teraz po 3 mesiacoch, budem ich tam potom chodit otravovat castejsie, nez je vhodne.

lillik3
19. okt 2012

.... dnes info od tetušky z UPSVaRu... KE 10..

lillik3
19. okt 2012

@little_bubu ... ja ich "otravuje" 1x za dva mesiace... to je tak OK 😀 aspoň pre KE

maznacik007
19. okt 2012

@little_bubu nie nesla by som sa informovat.... skus sa informovat tak jun 2013....

vikad
19. okt 2012

Dnes je to presne mesiac, čo sme zaradení do poradovníka, tak verím, že to pôjde rýchlo 🙂 KE do toho !!!!!! KE do toho !!!!!! KE do toho !!!!!! 😉 😉 😉

lillik3
19. okt 2012

@vikad ...KE nejako zaspalo 😕 ... pred pol rokom to šlo celkom pekne...

vikad
19. okt 2012

@lillik3 Možno sa to teraz rozbehne 🙂 Asi to tak má byť, raz to ide rýchlo, potom pomaly ... Ako dlho ste v poradovníku?

lillik3
19. okt 2012

@vikad .... nooo to dúfam, že sa to rozbehne... od 02/2012

vikad
19. okt 2012

@lillik3 A ku komu patríte v KE? Ja by som aj zavolala na úrad a opýtala sa, ako to ide, ale asi ešte počkám. Sme len mesiac, to je kratučko ...

mysiak001
19. okt 2012

@vikad @lillik3 Dnes nam volali ze maju chlapceka 😵 ideme v pondelok do KE takze dam vediet. Dajte mi niekto info ako to prebieha lebo by som sa chcel dohodnut v praci.

yukki
19. okt 2012

@mysiak001 mišooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

yukki
19. okt 2012

@mysiak001 no prídeš tam, p.ďatelinková vyberie spis, a ak existuje aj dvd čko s nahrávkami malého, povie vám o dieťatku, nechá vás kuknúť si dvd a preštudovať ten spis.

yukki
19. okt 2012

@mysiak001 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cairka
19. okt 2012

@mysiak001 , jupíííííííííí, držím palce na pondelok, aby ste si padli do oka 🙂 teda hlavne on vám 😀

mysiak001
19. okt 2012

@yukki @cairka Dakujem

yukki
19. okt 2012

@mysiak001 Mišo a nič viac? nič viac nepovedala?

lenkove
19. okt 2012

@mysiak001 ohooooooo, bravo!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tortelinka
19. okt 2012

@mysiak001 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! drzim palce

5katarina7
19. okt 2012

@mysiak001 idete rýchlosťou blesku 😀 držím palce 🙂 🙂 🙂

vikad
19. okt 2012

@mysiak001 Ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tešííííííííííííííííííííím, budem na teba v pondelok veľmi myslieť. To naozaj? Aké zimomriavky po mne behajú, písala mi dnes Lenka 🙂 🙂 🙂 Daj info, aký bol malý a čo všetko to obnáša. Držkajte sa a vydržte ten víkend !!!!!!!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre