Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

cista_voda
14. jún 2011

@tobopa Jej, to je krasna sprava 😵
Gratulujem, majte sa spolu dobre 🙂

alicag
15. jún 2011

@tobopa ,gratulujem a teším sa s tebou 🙂

naduska
15. jún 2011

@tobopa blahozelaaaaaaam 😵 😵 😵 super sprava 😀

5katarina7
15. jún 2011

@tobopa gratulujeeem 🙂 🙂 🙂

tinika
15. jún 2011

@tobopa gratulujem a tesim sa s vami 🙂

cicimotinka
15. jún 2011

@tobopa gratulujem, nech robí len radosť... 😉

dadenka1
15. jún 2011

@tobopa vemi vemi sa tešíme a prosíme o fotografický dôkaz 😅

dioliana1
15. jún 2011

Ahoj, prepáčte, ak to niekomu vadí. 🙂. Môžete prosím dať, len tie ktoré ešte nedali, páči sa mi, magimary? https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-bratislava-raca/
Ďakujem. 😀 😀 😀 😀

tortelinka
15. jún 2011

@tobopa gratulujem!!!

dioliana1
15. jún 2011

@tobopa aj ja sa pripájam k gratuláciám 😉 🙂

kanhwa
16. jún 2011

Babule
pisem aj tu: zajtra ide nasa dcerka uz domov - sme velmi stastni 🙂 🙂 🙂

magimary
16. jún 2011

@kanhwa júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj, takéto "pôrody" mi vyvolávajú príjemnú husiu kožu! 😉 🙂 😵
😵 😵 😵 😵 😵 BLAHOŽELÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!! 😵 😵 😵 😵

Nech je vaša princezná navždy u vás šťastná a spokojná!!!Všetci si to zaslúžite!!! 😵 😉 😵

dadenka1
16. jún 2011

@kanhwa srdečná gratulka

tobopa
16. jún 2011

Za všetky gratulácie moooooc ďakujeme a fotečku údajne môžeme zverejniť až po právoplatnosti rozsudku a to bude možno za týždeň, aspoň tak sme boli poučení od p.riaditeľky v DD, no ale potom samozrejme ukážem nášho krásavca, je naozaj krásny 🙂 😉

tobopa
16. jún 2011

@kanhwa veľkáááá gratulácia aj od nás, teším sa s tebou, už si ťa viem predstaviť (aj keď ťa osobne nepoznám, ale to neva) ako chodíš nakúkať do postieľky ako malinká spinká, ja to robím tiež 😎
užívajte si to spolu 😉

tobopa
16. jún 2011

@dadenka1 ahoj dadenka, všimla som si dobre, že aj ty si učiteľka v MŠ?

cara5
16. jún 2011

@kanhwa gratulujem, velmi sa s Vami tesim 🙂 🙂 🙂

karkana
16. jún 2011

@kanhwa gratulujem,a ake veľké bábo máte? 🙂 🙂 super,

dadenka1
16. jún 2011

@tobopa tak tak učka a aj so všetkými profesionálnymi deformáciami... (mm príde domov z roboty a ja namiesto božteka.. "ruky si si umyl?") 😀 aj ty?

kanhwa
16. jún 2011

Dakujeme za vsetky gratulacie 🙂 🙂 🙂

nalada
16. jún 2011

@kanhwa blahoželám. Ako dlho ste čakali od zaradenia?

hucka
16. jún 2011

@kanhwa super, tusim to cele prebehlo aj celkom rychlo... 🙂 Tak vam prajem vela radosti z malej... 🙂

meghan
16. jún 2011

@kanhwa parada! tiez sa pripajam a prajem tebe a dcerke vela stastnych spolocnych chvil...

kanhwa
16. jún 2011

babule vdaka . zajtra sa nam konecne otoci zivot totalne naruby 🙂 🙂 🙂

@nalada necelych 14 mesiacov 🙂

cherry1981
17. jún 2011

Aj ja gratulujem rodicom k detickám. A hlasim, že som mala prepadovku zo sociálky. Nohu mám vyklbenu zabandažovanu takze nebolo ani tip top upratane 😠

maja64
17. jún 2011

@tobopa @kanhwa gratulujem, užite si to 🙂
@ cherry1981 skoré uzdravenie

karkana
17. jún 2011

@cherry1981 a socialka sa ako dlho nzdržala,u mna ešte neboli,čakam,kým zavolaju

cherry1981
17. jún 2011

@karkana Neboli dlho. Do pol hodinky? Spisali nejake papiere, popýtali sa ma nieco a odišli 😉 Dokonca nechceli ani čajík ani kávu ani minerálku nič. Len čo ma dosť prekvalilo, že mi nedali vopred vedieť, proste sa mi zrazu zjavili pred brankou, čo som vôbec nečakala a nebola som na nich vôbec pripravená. Ešte že som bola doma keďže maródim s nohou. Ja ráno v pyžame ešte o 9.00 a zrazu....no nevadí 🙂
Ale tety boli velmi veľmi milé.

cherry1981
17. jún 2011

@maja64 ďakujem

tortelinka
17. jún 2011

@cherry1981 to boli akoze v ramci pripravy? to sa neohlasili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre