Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

dadenka1
20. júl 2011

@tortelinka jaj ty drnda jedna.. keby to bola pravda... neviem o čo stavíme... navrhni...

dadenka1
20. júl 2011

@kanhwa píšem jak maďar

tortelinka
20. júl 2011

@dadenka1 ty si povedz o co si ochotna prist, alebo kolko investovat, lebo vyhram urciite 😀

magimary
20. júl 2011

že vám sem tak vbehnem...nechcem sa nijako stavovať, ale ja osobne si dosť silno myslím, že to bude ešte skôr ako píše tortelinka 😉 😎

tortelinka
20. júl 2011

@magimary vsak hovorim ze vyhra je jasna..nechcem si navrhnut to porche, ved by chuda skrachovala.. 😀 tak to radsej necham na nu

dadenka1
20. júl 2011

@tortelinka
@magimary vy ste strašné lapajky, ale my sme za dva roky naozaj postúpili len o polovicu... a keď tento rok vybavovali 2007, tak tie fakty nepustia... ale nič iné neostáva, len veriť, že bude ako má byť... Aj tak ni s tým nezmôžem... Porsche by som rada stavila, ale jedno je mm a to druhé mi tak prirástlo k srdcu, že sa ho asi ani kvôli adopčiatku nevzdám.. to vieš, majetky sú dôležitejšie 😀 😀

tortelinka
20. júl 2011

@dadenka1 stavime sa o paradny obed niekde v Ba ok?

dadenka1
20. júl 2011

@tortelinka súhlasím... kto prehrá, ten platí.. kto vyhrá, vyberá podnik... kiež by som prehrala..

tortelinka
20. júl 2011

@dadenka1 uz objednavam stol v Le monde 😀
http://www.lemonde.sk/?page=menu

dadenka1
20. júl 2011

@tortelinka krásne... vkaždom prípade nám hozí pekný obed... len aby som ešte zuby mala.. 😀 my nakoniec asi ozaj budeme kočíkovať spolu... nevadí.. ak to tak má byť...

dadenka1
20. júl 2011

no nič.. o 18:00 mám tréning tak sa idem nachystať... vďaka za povzbudenie.. papa..

tortelinka
20. júl 2011

@dadenka1 a chystaj penazenku, lacne to nebude 😅

dadenka1
20. júl 2011

@tortelinka v pohode... prídem na tom porsche mojom...

tortelinka
20. júl 2011

@dadenka1 jasne, a aspon pozicias? 😉 a inak co trenujes?

karkana
20. júl 2011

dadenka1 tak to teda nepoteší,tak dlho čakať,a to máte len z vášho kraja požiadavku,že tak dlho čakáte?

dadenka1
20. júl 2011

@tortelinka jasné, že požičiam... neni problém... hocikedy.. 😉 tenis (dnes to nešlo... ani sa nečudujem.. deň blbec)
@karkana neviem o tom, že by som mohla mať žiadosti aj mimo nášho kraja

misula4660
20. júl 2011

@karkana ahoj. zdravotný stav ti povedia hneď. náš maličký je úplne zdravučké krásne bábo...a požiadavky sme mali na zdravé, biele bábo a hlavne čo najmenšie....

misula4660
20. júl 2011

@naduska my sme tiež prvé odmietli a nič sa nedialo....

tortelinka
20. júl 2011

@dadenka1 pokial viem, ked sa babo neumiestni vo vlastnom kraji, ponukaju ho dalej

naduska
20. júl 2011

ale vacsinou sa umiestni asi 😉 😀 lebo poradovniky v kraji su plne 😀

yukki
20. júl 2011

A ak sa neumiestni v kraji ani v inom kraji tak potom sú tu taliani,...holanďania...švédi...monačania...našťastie pre tie opálenejšie detičky.

tortelinka
21. júl 2011

@yukki nam ani trosku opalene nevadi...tak sa snad dockame 🙂

yukki
21. júl 2011

@tortelinka dočkáte.

cherry1981
21. júl 2011

@tortelinka Ahoj a vy mate ake poziadavky a ako dlho cakate? Ak mozem vediet?

marti35
21. júl 2011

@beba1902 ahoj beba ako ste na tom aj si volala tetám na úrad či sa to nerozhýbalo? od vtedy vám už neponúkli dievčatko?

tortelinka
21. júl 2011

@cherry1981 mame do roka, chlapca aj dievca aj poloromske...cakat sme len zacali, boli sme len nedavno zaradeni

beba1902
21. júl 2011

@marti35 ano volali sme v piatok nemaju nic len co Misku volali 😉 hovorila ze takuto krizu este nemali ☹

cherry1981
21. júl 2011

@tortelinka Tak take iste ako my. My by sme brali aj romske ale to keby bolo svetlejsej pokozky 🙂 Ako ma
@yukki Marketku(krásne dievcatko) 🙂

tortelinka
21. júl 2011

@cherry1981 a kolko cakas?z akeho si kraja?

cherry1981
21. júl 2011

@tortelinka Joj nas este len caka priprava od septembra. Sme z Trencianskeho kraja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre