Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

karkana
26. júl 2011

@natia ako si dopadla?ako to myslíš?

cairka
26. júl 2011

@marti35 , jéj, tak to také skoro trojčatá, to musí byť u vás veselo 😀 Moje tiež vedia, že neboli v mojom brušku, teda väčšia, mladšia ešte nehovorí 😀 ale výraz macocha som veru nepoužila pri vysvetľovaní 😝 U nás je taký vzor Vaneska Šarkozyová (aj moja je vaneska, tak sa v nej vidí 😀 ) tie jej pesničky má rada.

natia
26. júl 2011

@karkana nerozumiem teraz otázke...

natia
26. júl 2011

@marti35 waaaau, aj ja chcem toľko detí... ale budem rada, keď to vytiahnem na 3 ... 🙂 vy asi máte veľký dom...

marti35
26. júl 2011

@natia Ano máme rodinný dom postavili sme si ,ja som tiež snívala o velkej rodine 🙂 a vdaka Bohu máme 🙂

marti35
26. júl 2011

@cairka Sú ako trojčatá a teraz sú aj rovnako vysoký 🙂

natia
26. júl 2011

@marti35 a nedáš si ich do profilu, aby sme vedeli? 🙂

yukki
26. júl 2011

@marti35 alebo aspoň na chvíľu nejaké fotečky...v albume sa dajú dať aj len na hodinku a potom vymazať... 🙂

karkana
26. júl 2011

@natia no píšeš ,že si chcela vždy čierne dievčatko a ako si dopadla,máš ho alebo ..

123fricka
26. júl 2011

ahojte 🙂 mozno tato otázka vyznie sprosto , teda určite ,ale opýtam sa ok ?: kolko asi za rok sa narodi bielych novorodencov ci uz dievča,alebo chlapec to je jedno ak by ste mi mohli odpovedat🙂
Presne nevie nikdo ale zhruba??????????? 😉 😉 😉 sme sa bavili s kamoskou ale tak neviem ja myslim ,ze 40 moze ci nee??????????

natia
26. júl 2011

@karkana jáááj, no mám chlapca a je výrazne bledý 🙂

marti35
26. júl 2011

@natia
@yukki Fotky deti som dala do albumu 🙂 môžete pozriet

mexx
26. júl 2011

@marti35 Nadherne deti mate... 😵 😵 😵

cairka
26. júl 2011

@marti35 , tí sú krásni 😵 😵 😵

natia
26. júl 2011

@marti35 wou, úúúúžasnééé... to sú súrodenci, však? v akom veku k vám prišli? a tie pekné mená už mali?

najjulinka
26. júl 2011

A mne to pride ako dvojica a solo kus 😀 😀 😀

natia
26. júl 2011

@najjulinka dievčatá sa podobajú, však?

5katarina7
26. júl 2011

@marti35 veľmi zlaté detičky 🙂 🙂 🙂

yukki
26. júl 2011

@marti35 no hotovo, ta to sú nádherné kofolky! 😵 😵 😵 😵 😵

cairka
26. júl 2011

@marti35 , a v tom Sklenom ste boli tohto roku? my sme chceli ísť, ale nakoniec sme nešli, lebo som mala malú poprechládanú a počasie tu u nás bolo upršané, ale podľa tej fotky tam asi bolo celkom fajn. Bývate niekde v okolí?

marti35
27. júl 2011

@mexx dakujem 🙂

marti35
27. júl 2011

@cairka
@natia
@5katarina7
@yukki Dakujeme 🙂 Veronika je najstaršia a biologicky súrodenci su Dávidko a Timi, Veroniku sme adoptovali presne ročnú v den jej narodenín sme ju prví krát boli pozriet a Dávidko mal 2,5 Timi 1,5 r. ich máme v pestúnstve 🙂

natia
27. júl 2011

@marti35 na jednej fotke sa mi zdalo, že Timejka a Dávidko sa podobajú riadne a na druhej sa mi zdalo, že dievčatá sa podobajú riadne, tak mi z toho vyšlo, že súrodenci... ale šak sú 🙂 🙂 tak to ste si ich tak rýchlo po sebe zobrali, to muselo byť náročné obdobie...

marti35
27. júl 2011

@natia No bolo dost tažké my sme chceli ešte sestričku pre Veroniku aj zároven kamarátku nechcela som aby bol medzi nimi velký vekový rozdiel ale oni nám s Timejkou ponúkli aj jej brata nechceli ich rozdelit , teraz je to už super a nakoniec som aj rada lebo Dávidko s Veronikou chodia spolu do školy teraz budu druháci aj si pomáhaju v škole Dávidko ju dost tahá v učení pomáha jej je velmi šikovný riaditelka školy vravela nám že na jej velké prekvapenie až velmi napreduje ovela skôr ako deti v jeho veku už počíta príklady štvrtácke krát deleno v prvom ročníku sa učili spočítavat do 20 . Som velmi rada nelutujem... aj ked to bolo náročné ked boli maličký teraz je to super 🙂

natia
27. júl 2011

@marti35 on vie deliť?? neskutočné... tak to bude nadaný riadne...
no a teraz aké dieťaťko chcete? 🙂 predpokladám, že opäť čokoládkové...

erikadodo
27. júl 2011

pred nedávnom som písala, že dnes budeme mať posledné sedenie a neviem ktorá ste mi odpísali,,len aby soc.prac. do toho niečo neprišlo. A zákon schválnosti!!! Práve mi volala z úradu, že je chorá a posledné sedenie sa odkladá až na 9.8. Takže som sa poučila, už sa nebudem dopredu vytešovať......no nevadí počkáme si.... 😒

saskah7
27. júl 2011

toto vyzera zaujimavo.. kto potrebuje vybavu 😉
http://www.zlavadna.sk/team.php?id=1406

sentoza
27. júl 2011

@saskah7 ďakujem - už ju mám....akurat včera som dostala info o babätku...bud.tyžden idem pozriet

marti35
27. júl 2011

@natia Máme v žiadosti novorodenca to je jedno či romske alebo biele len by sme chceli bábetko najskôr sme mali v žiadosti dievčatko ale sme upustili od pôvodnych požiadaviek takže aj chlapček už čakáme rok a nič 😒 tak sa modlime nech sa to v tej NR rozbehne skúšala som aj cez nadáciu úsmev ale že maju len večšie detičky tak čakame a vy? kde čakáte ako dlho?

natia
27. júl 2011

@marti35 my teraz nečakame, máme kubka, zatiaľ staci, ale plany sú a tykaju sa dost blizkej buducnosti 🙂 držím vám palce, nech to čakanie nie je take dlhé, ale ved vam to s toľkými detmi rychlo ubehne 🙂 a babatko pride vtedy, led bude mať prísť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre