Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

yukki
22. jan 2016

@iivviikk ale nebuď prekvapená, že ti nebudú chcieť ukázať spisy.....naposledy sa vyjadrili, že oni iba tým, ktorí u nich robili prípravu..... Voľakedy s tým nemali problém, či za nimi prišli ľudia, čo robili prípravu na úrade...ale teraz akosi zmenili svoje interné pravidlá

yukki
22. jan 2016

@iivviikk teda v Návrate. V Úsmeve neviem, snáď pomôžu

jafnka
24. jan 2016

Ahojte. mám na vás jednu otázočku. ako je to s rodičovským? naša nelka bude mať teraz 9teho tri roky. dokedy mi bude chodiť tých 200e a musím sa ísť hlásiť na upsvar či ako? vďaka

mana85
24. jan 2016

@jafnka Ja som dostávala 3 roky odo dňa zverenia do "predbežka " no je dobre sa ozvať upsvaru aby na to "počítač " nezabudol a automatický po dovŕšení troch rokov Vás nevyradil 😉 prednedávnom sa to tu rozoberalo a inak aj tak treba isť na úrad a nahlásiť kde sa 3 ročné dieťa nachádza a kto sa oň stará
( škôlka , opatrovateľ a pod. ) dajú vyplniť také tlačivo aj keď som ešte bola na rodičovskej dovolenke to potrebovali 😝

jafnka
24. jan 2016

@mana85 ďakujem. zbehnem tam

karkana
24. jan 2016

🙂 naša zlatá bambulka

marcelarefat
24. jan 2016

@karkana Juj Evka, to je teda ozaj bambuľka zlatá 🙂 🙂 Krásna je 🙂

karkana
24. jan 2016

@marcelarefat no fakt môžeme byť len hrdí na dcérku,,,,už sa nevie dočkať do škôlky ;,,dúfam, že nás vezmú

maninka1974
24. jan 2016

@karkana aká je velká zlatá je nech máš s nej radost

maninka1974
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelarefat
24. jan 2016

@maninka1974 Zlatíčko 🙂

marcelarefat
24. jan 2016

@maninka1974
@karkana Juj baby, až mi tak srdiečko piští. Aj ja už chcemmmmmmmmm takéto zlatíčko

karkana
24. jan 2016

@maninka1974 krásnučký chlapček 🙂 🙂

maninka1974
24. jan 2016

dakujem vám dievčata prajem vám všetkým krásne zdravé detičky nech vám to čakanie rychlo ujde .....

karkana
24. jan 2016

bože ja som taká hrdá sama na seba,že sme si adoptovali,,,kedysi som o tom ani počuť nechcela,,,,,,,,,,,,,,,veľa krát si predstavím, keby našu malú nedali na adopciu, ako by asi v zime trpela,hladná ,,,,chúďa malé,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ani pomyslieť,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,často myslím aj na jej súrodencov,,najradšej by som im balík poslala aj každý mesiac,,,,,,,,,,,,,,,,,,moja malá má všetko,,aj im urobiť radosť,,ale bojím sa kontaktovať,,,,,,aby náhodou?,

beka22
24. jan 2016

@karkana zlatučká bába 🙂 🙂

beka22
24. jan 2016

@maninka1974 je krásny 🙂 🙂

lubka1709
24. jan 2016

@karkana veľmi pekne napisane maš dobre srdiečko a malinka je rada ze ma taku šikovnu maminu 🙂

dundula
25. jan 2016

Ahojte, neviete prosim Vas kolko ludi je teraz v poradovniku TT ?

hora_lka
25. jan 2016

@karkana nadherna je Evi ..

jafnka
25. jan 2016

@karkana aká je už veľká! strašne to letí, neverila som keď to furt moja mama omieľala, ale už jej verím

lillik3
25. jan 2016

@karkana jeeejdaneckuuu...vy ste uz aky velkaaaci 😀😀😀 ...jaaaaj... ja si tiez vela krat pomyslim ako by som jej rada dala vediet ze je maly ok a je z neho nadherny a sikovny chlapcek a ze sa nemusi baaaat... aaale tiez ma zastavi to ABY 😊 ....

lentakto
26. jan 2016

Ahojte, rada by som sa vas opytala, ci bola niektora v situacii ako ja. V minulosti som prekonala onkologicke ochorenie, uspesne, avsak vlastne dieta uz nemozem mat. Chcela by som sa opytat, ci by nas s manzelom zaradili ako kandidatov na adopciu alebo mame na to rovno zabudnut. Viem, ze sa jedna o dost osobnu otazku, ale budem velmi vdacna za kazdu odpoved, kludne aj IP. Dakujem.

sophina
26. jan 2016

Tetu zo socialky sme dojali, nase papiere skompletizujeme, posielame do Ba a mame ocakavat navstevu. Jedine co nas trosku znepokojuje, ze obaja s manzelom sme SZCO, snad to nebude problem.

moniq
27. jan 2016

Cauko krasky. Skoro 3 roky Vas sledujem a prezivam radosti 😉
Chcela by som sa opytat ci niekto nie je profi rodicom cez DD Mocenok. Budem vdacna ak sa ozve 😊

iivviikk
27. jan 2016

V piatok ideme do úsmevu už teraz som z toho nervózna. Máte niekto dieťatko cez úsmev. Požiadavky máme do dvoch rokov neromske môžu byť aj súrodenci. Ak by bolo trochu staršie tak to nevadí.

mana85
29. jan 2016

😵 ♥ Našli sme si dnes dievčatko ♥ 😵

opicka2
29. jan 2016

@mana85 jéj, to je nádherná správa 😵 , teším sa s vami 🙂 🙂 🙂 🙂

yukki
29. jan 2016

@mana85 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 haháááááááááááá

sophina
29. jan 2016

@mana85 to je uuuuuuuuzasne ... popis nam ju a cele ako to bolo ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre