Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

vikad
12. nov 2012

@lilih Veľmi držím palce, veľmi 🙂 Takže to sa aj my posúvame?

tortelinka
12. nov 2012

@lilih gratulujeme!

fontana
12. nov 2012

@ lilih takisto sa pripájam,držím palce,nech to máte čím skor za sebou.Aj mi sa teda trochu posuvame 😉

savia
12. nov 2012

@lilih presne tak, oplatí sa čakať🙂))) aj my sme sa dočkali 🙂))) veľa radosti prajem, tú prvú nevýslovnú radosť pocítiš, ked ju budeš držať na svojich rukách a odnášať domov....nádherný pocit, ešte dnes si na to živo spomínam🙂

lilih
13. nov 2012

Ďakujem všetkým za gratulácie a držanie palcov 🙂 ..Arianku už mame doma a sme nesmierne štastný ... nevieme sa na nu vynadívať aká je nádherná ... 😵

lilih
13. nov 2012

@savia Máš pravdu prvý krát ked som si ju vzala do náručia som myslela ,že mi z hrude vyskočí srdce , hrča v krku a plač ... Boli tam 3 alebo 4 pracovníčky DD ... chcela som sa zdržať ale nedalo sa .... plakala som jak malé decko .. to bol silný citový zážitok ... 😵

raza
13. nov 2012

@lilih ááá, gratulujem , tak už ju máte domka 😵

patrikmisko
13. nov 2012

@lilih tiež blahoželáme k princezničke, veľ radosti vam prajeme 😉 🙂 😉

mata71
13. nov 2012

@lilih gratulujem.. 😵 😵

vikad
13. nov 2012

@lilih Veľmi sa teším a normálne mi vhrkli slzy do očí (som v práci momentálne), keď to čítam. Držím Vám palčeky a gratulujem k vytúženému dieťatku 🙂

vikad
13. nov 2012

Priatelia z Košíc. Mám čerstvé info o poradovníku. Sme zaradení od 19.9.2012 a podľa dnešnej info sme na 18. mieste na chlapčeka a na 36.mieste na dievčatko. Zrejme sa vrátili nejaké páry z pozastavených miest, lebo sme sa síce posunuli, ale opačným smerom ☹ . Nevadí, pani hovorila, že to ide celkom pekne momentálne, tak som zvedavá ... Môžeme zavolať pred Vianocami. Ale čo je pre nás tiež dôležité, zmenili sme s manželom trošku požiadavky. Doplnili sme ich o požiadavku, že máme záujem aj o dvojčatká, alebo súrodencov s malým vekovým rozdielom ... 🙂 🙂 🙂 Kto má ešte nejaké info, šup sem 🙂

beba1902
13. nov 2012

@lilih gratulujem nech vam Arianka robi samu rodost 🙂

mysiak001
13. nov 2012

@lilih Blahozelame a drzte sa 😵 😵 😵

@vikad No ide to celkom rychlo drzime palce aby ste aj y boli na mieste cislo 1 cim skor

5katarina7
13. nov 2012

@lilih gratulujem k malinkej 😵 😵 😵

vesticka
13. nov 2012

@lilih veľmi sa teším s vami 😵. Tak si užívajte tento prekrásny čas ako sa len dá 🙂 🙂 🙂

vesticka
13. nov 2012

@vikad oj tak to si ma velmi nepotesila ☹ , a ja som bola v takom miernom ocakavani, ze kedze sa lilih stala mamickou, tak nam tetuska zavola, ze sme taki pekni piaty. Nuz ostava len cakat a cakat a cakat...Ale snad sa niekomu este podari mat pekne Vianoce 🙂 s ukricanym darcekom 😵

suezana
13. nov 2012

@lilih aj ja gratulujem - Ariana je krááááááásne meno 😵 😵 😵

lubka1709
13. nov 2012

Ahojte baby.Je tu niekto z Po kraja?Ak áno kontaktujte ma.

vikad
13. nov 2012

@vesticka Určite áno. Teta povedala, že to ide celkom fajn. Ak budem vedieť niečo nové, podám hlásenie 😀

vesticka
13. nov 2012

@vikad dobre, dobre 🙂 aj ja budem hlasit, keby mi nahodou tetuska volala (joooj nech zavola) 😀

vikad
13. nov 2012

@vesticka Nech zavoláááááá 🙂

5katarina7
15. nov 2012

ahojte,dnes nám volali a už sme aj boli kuknúť 2mesačné dievčatko,a je krásnaaa 🙂 🙂 🙂

mata71
15. nov 2012

@5katarina7 tak ttáto správa ma potešila,,o to viac že je z NR 😵 😵

kanhwa
15. nov 2012

@5katarina7 huraaaaaa, no konecne 🙂 a je to vasa dcerka ?

lubka1709
15. nov 2012

@5katarina7 tešim sa

5katarina7
15. nov 2012

@kanhwa ano už je naša 😉 získala si nás za sekundu 🙂

yukki
15. nov 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

lubka1709
15. nov 2012

PO kraj sa veľmi dobre posuva len tak ďalej. 🙂

papajka76
16. nov 2012

@5katarina7 gratulujééééééééééém 😵 😵 😵 😵

5katarina7
16. nov 2012

@papajka76 ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre