Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

alicag
15. apr 2011

@akramgad Tak,tak.......

akramgad
15. apr 2011

@alicag 😅

alicag
15. apr 2011

Goralenka čo je stebou?

goralenka
15. apr 2011

som tu kocky.. uz na jezkoch ma zhanali.. neviem.. mala som dva testy pozitivne a dnesny ranny uz bol zase negativny.. tak bud tam nic nebolo alebo sa to rozhodlo nezostat u mna.. je mi tazko na dusicke, ale to prejde..
ste naozaj mile..dakujem...

tortelinka
15. apr 2011

@goralenka to este nemusi nic znamenat, skus zajtra

goralenka
15. apr 2011

@tortelinka ee, robila som si dva.. vcera to bolo naozaj slabucke.. fakt mini ale naruzovele.. dnes uz nic... a aj prsia prestali boliet...

tortelinka
15. apr 2011

@goralenka este to uplne nevzdavaj

alicag
15. apr 2011

@goralenka Sprav zajtra ešte test.Držím palce.

alicag
15. apr 2011

Idem buvať ahojte. 🙂

goralenka
15. apr 2011

@alicag dobru nocku.
Boze, mne tuto stranku nacitava snad 5 minut pokazde!
Vcera mi prislo na vedomie, ze poslali psychologicke nasu dokumentaciu a ze nas ma kontaktovat.. nech sa na mna ale nikto nehneva, mala sa ozvat pred 3 tyzdnami a ani teraz nezavolala... ja tam v pondelok volam, lebo mam pocit, ze kym clovek nenarobi trochu kriku, tak sa nic nehybe.. kokos.. nie som zvyknuta byt protivna, ale uz ma vytacaju...

dadenka1
15. apr 2011

@goralenka Zlatko a bazálku si nemeriavaš? Pre mňa to bolo vždy jasné ani testy som nemusela robiť...

goralenka
15. apr 2011

@dadenka1 neviem cim to je ale ked lekar videl moje bazalky, povedal mi, ze z toho by sa ani on nevysomaril 🙂 kedze mam nepravidelny cyklus, ak ovulujem tak len raz za cas, nikdy sa nikto v mojej bazalke nevyznal 🙂 pre mna to je uplne zbytocne...

tortelinka
15. apr 2011

@dadenka1 cau opica, si tu?

dadenka1
15. apr 2011

@tortelinka no... konečne

tortelinka
15. apr 2011

@dadenka1 daj fb

dadenka1
15. apr 2011

@goralenka aha...tie testy sú divné... môže to znamenať čokoľvek... a pri nepravidelnom cykle.. uf..ozaj len čakať... kedy máš ísť k dokimu?

goralenka
15. apr 2011

@dadenka1 asi ani nepojdem teraz.. mam po preventivke, priznaky zmizli.. tak si pockam na krvacanie...neviem co by som mu povedala...

natia
16. apr 2011

ahoj dievčatááá, kdeže sme? my farbíme vajíčka a vyrábame sliepky 😀

suezana
16. apr 2011

@natia ahoj, my sme sa boli korčuľovať, behať s malou, pred tým sme boli kuk 8 dňové bábätko 😵 😵 😵 😵

5katarina7
16. apr 2011

@natia@suezana ešte nedávno som aj ja vykonávala takéto činnosti,to boli pekné časy,teraz sa moja na disku chystá,už má iné záujmy 🙂

najjulinka
16. apr 2011

@natia my sme farbili vo štvrtok... na ružovo 😀 😀 😀 perleťovo-ružovo 😝 😀 😀 😀 😀

akramgad
16. apr 2011

krásny večer prajem maminky je tu niekto? 🙂

natia
17. apr 2011

@5katarina7 ale veď ešte ťa to čaká 😉
@najjulinka my na červeno, ale 4 vajcá a všetko červené, no kašlem na to 😀

cherry1981
17. apr 2011

Ahojte, chcem sa Vas opýtať, viem, že sa to nedá presne povedať, ale aspoň približne. Koľko sa asi čaka na dieťatko vo veku od 0-do 1 roka. Biele a zdrave. S mužičkom, sme sa dohodli, že ak sa nám nepodarí do vianoc, tak pojdeme do toho. Som z okresu Prievidze. Ta neviem ako to asi tu chodi, ak je niekto z blízkeho okolia. A ešte by som sa chcela opýtat ako je to napríklad so súrodeneckou dvojicou? Keď su súrodenci? Dvaja viac asi nie. Či daju aj súrodencov maličkých. Ďakujem

dioliana1
17. apr 2011

@cherry1981 Ahoj, si už po príprave?
Na dieťatko sa čaká v rôzne záleží od vašich požiadaviek naň, na rómske sa čaká menej...pýtaj sa aj v téme
Prišli k nám...Súrodencov nájdeš skôr...

akramgad
17. apr 2011

@cherry1981 ahoj ak chceš zdravé biele tak dva-tri roky určite a ak máš ešte aj požiadavku pohlavie tak dlhšie poznám maminy čo aj 5 rokov čakali žiaľ toto sú najviac žiadané detičky my sme čakali dva a pol roka

cherry1981
17. apr 2011

Dakujem Vám , na príprave sme ešte neboli, ale som rada, že sme sa aspon doma dohodli. Rómske a aj polorómske dieťatko mi manzel zatrhol, a priznám sa, že na rómske by som nemala ani ja odvahu. Musí byť biele a na pohlaví nám nezáleži, a my by sme brali aj súrodencov, len aby boli maličký. Ďakujem Vám. snáď si to ten moj nerozmyslí. Určite sa Vám ešte ozvem

cicimotinka
17. apr 2011

@cherry1981 švagrovci na bieleho chlapčeka čakali skoro 2 roky (3-týždňový), my sme si brali rómskeho (10mes.), mali sme ho hneď... 😀 😀 😀 tmavých detičiek je dosť... 😝

cherry1981
17. apr 2011

Ďakujem Vám všetkým 🙂 Dosť si o tom čítam, chcem sa opýtať ešte, mám isť na úrad, ked si chcem dať žiadosť, alebo sa možem obrátiť aj na návrat.sk to som nasla na nete 😕 Či to už keĎ budem mať vybavené papiere na úrade? 😕 Písala som email do navrat.sk, ale skusim tam zajtra aj zavolať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre