Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

suezana
4. dec 2010

@smejka dvojičky 😕 😅
@misula4660 takže stále nič ☹

misula4660
4. dec 2010

@suezana nie moja, stále nič, už som z toho normálne zúfalá... 🙂

maznacik007
4. dec 2010

nuz my ste este v pred tehotenskom obdobi... u nas teda to bude len aktualizacia pripravy... a pestunov u nas v kraji je malicko... takmer ziadna cakacka... ale zasa mame specificke poziadavky tak to nebude tak jednoduche...

@5katarina7 dakujeme za hlasy pre cicu...

@misula4660 krasny albumcek... uz s pripravami... 😵

misula4660
4. dec 2010

@maznacik007 ďakujem pekne, to bol len začiatok, teraz už máme úplne všetko nakupené... 🙂 🙂 Teraz som sa nejak rozbehla v tom nakupovaní..... 🙂

kanhwa
4. dec 2010

takze aj ja - posledny ulovok z piatka 🙂

maznacik007
4. dec 2010

@kanhwa nepridalo ti foto... skus este raz.. my sme zvedaveeeeeeeeeeee

inak baby my mame tolko veci ze aj pat dievcatiek obleciem.... /ja som sa vyburila na sestrinej malej co bude mat o chvilu rok .. a odkladame veci .... ale najprv domcek.. potom stromcek / aj kusok zahrady urobit/ a potom aj babetko...

moj sen je taky ten kosik... pre uplne babenko.. hoci mame postielky, aj dve drevene aj tu cestovnu... ale chcela by som taky kos/ kolisku no uvidime...

kanhwa
4. dec 2010

nejak mi to nejkde pridat tie fotky ☹

kanhwa
4. dec 2010
kanhwa
4. dec 2010

tak som ich uz aj zmensila, ale len jednu mi pridalo ☹ este idem skusit, uvidime

suezana
4. dec 2010

@kanhwa toto je krásne 😵 😵 😵 😵

suezana
4. dec 2010

Ja som ešte do jednej súkromnej témy chcela pridať tie moje albumy a tiež mi to dnes nešlo, až na 4.x sa podarilo, ale len keď som jednu fotku dala, tak neviem, či nemajú niečo 😕
@maznacik007 ty sa nezdáš, veď už máš 2 detičky, už si sa mohla "vyšantiť" 😀 😀 Ja dúfam, že ma to po 2. prejde 😅

smejka
4. dec 2010

@suezana ale kdeze...skor ta to nastartuje 😀

smejka
4. dec 2010

a krasne hniezdite 🙂
kosik je i moj maly sen @maznacik007 😉

dadenka1
4. dec 2010

@misula4660 teraz to všade akosi stojí.. nehne sa to z miesta 😠 Ale mám silný tušák, že čoskoro tu bude prudký nával babatiek... Tak držím palce..Nech ste na Vianoce už spolu...

maznacik007
5. dec 2010

@smejka tak si tie nase sny hadam raz splnime.... 😵

misula4660
5. dec 2010

@dadenka1 Ďakujem veľmi pekne, aj ja prajem a nám všetkým, nech sa už čoskoro dočkáme toho vytúženého telefonátu.... 🙂 🙂

suezana
6. dec 2010

dnes sa ho dočkala moja kamarátka, ale dievčatko má malinký zdravotný problém, takže jej ho neponúkli z úradu 🤐 má tri mesiace a že je nádherná a ja hróóoóozne žiarlim 😢 😢 😀 😀 😀 lebo sú len nedávno v zozname, ale zároveň jej to z celého srdca prajem 😵 😵
PS: aj tak závidím ☹

smejka
6. dec 2010

@suezana jeej tak to kamoske blahozelame 🙂 ....a ty to ber tak ze nenadisiel tvoj cas 🙂
kamoska sla cez Navrat?

suezana
6. dec 2010

@smejka asi áno na obe tvoje otázky 😉

misula4660
8. dec 2010

Baby, dneska bol v tescu výpredaj, tak som sa zase vyšantila... 🙂

smejka
8. dec 2010

@misula4660 paradicka 🙂 vy uz ste nachystani jak sa patri 🙂

misula4660
8. dec 2010

@smejka xixi, áno to sme...len nech už príde bábo k nám..... 🙂 🙂

maznacik007
8. dec 2010

@misula4660 jeeej to je krasne.... aj ja chcem.... 😵 😵 😵 ja zatial tie kosiky obzeram po nete... 😀

misula4660
8. dec 2010

@maznacik007 Ďakujem, ja som sa dneska tak trošku odtrhla z reťazí...no ale nekúp to.....keď každý kúsok stál cca 1€

maznacik007
8. dec 2010

@misula4660 to sa fakt oplatilo... aj ja by som sa hned.. tak odtrhla z retaze.... ale my mame fakt tolko takychto veci do roka... mne uz len ten kosik chyba... a babo do neho... 😀

misula4660
8. dec 2010

@maznacik007 No veď to, hlavne nech už je to bábo, košík aj dokúpite dodatočne..... 🙂

maznacik007
8. dec 2010

@misula4660 co kosik.. to by sa lahko kupilo... musime najprv domcek dokoncit... lebo do bytu este babo to nie.. inak moje decka sa pekne ticho hraju v detskej... juchu chu.. konecne klud... 😀

misula4660
8. dec 2010

@maznacik007 tak držím palčeky, nech domček dokončíte čím skôr, aby už mohlo aj to bábo prísť do nového domčeka... 🙂 🙂 🙂

5katarina7
8. dec 2010

@misula4660 super vecičky si nakúpila 🙂.Ja kým sa dotrepem do tesca,už nič nebudú mať.@maznacik007 aj z tej stránky by som si vedela vybrať 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre