Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

tortelinka
11. feb 2016

@mana85 no čo, človek nemôže okolo úradu chodiť? 🙂

continental
11. feb 2016

@tarrra ahoj.Ja som tiež so Žilinského kraj a a čakame v poradovniku viac ako 4 roky a sme 22 v poradí a nespravíme nič ☹ ,jednoducho Za kraj je začarovaný.Daju tak max.2 deti na adopciu za rok.Ale aj napriek tomu všetkému verím,že sa všetky dočkáme-veď sa ešte nestalo,že by sa niekto nedočkal 😵 Uvidíš,že ti to čakanie rýchlo ubehne.....ale nevzavaj to!!!!!za 10 rokov si povieš-už som mohla mať 3 ročnu dcérku alebo syna.Uvidíš,že sa možno aj niekde v Čadci stretneme s kočikmi a budeme najšťastnejšie mamičky na svete 😉 😉 🙂

tortelinka
11. feb 2016

@mana85 vy ako? kedy si beriete slečnu domov?

mana85
11. feb 2016

@tortelinka jóój to nebude tak rýchlo ... 😒

tortelinka
11. feb 2016

@mana85 ach tie papiere....už je právne voľná?

mana85
11. feb 2016

@tortelinka to áno už je osvojitelná , ale odpútanie a pripútanie pôjde pomaličky 😕 ale isto 😉

liwka
11. feb 2016

@mana85 gratulujem a prajem, nech to pôjde rýchlejšie ako očakávaš 🙂

beka22
11. feb 2016

Ahojte žienky "Žilinčanky" zajtra ideme na sociálku do Žiliny majú pre nás dieťatko. Tak veľmi sa teším že sa mi nedá v noci spať a keby ste videli našu Kačenku tá sa nejde dočkať a išla by hneď ako nám zavolali. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mana85
11. feb 2016

@beka22 super ! držím päste ! 😵 😵

beka22
11. feb 2016

@mana85 Ďakujeeeeeeeeem 🙂

sophina
11. feb 2016

@beka22 ojooopoj zimomriavky!!! uzasne 😉

continental
11. feb 2016

@beka22 tešim sa s tebou 😵 .Jupiiiiiiii 😀 vela šťastia.Držíme palčeky

beka22
11. feb 2016

@sophina veľmi sa tešíme

beka22
11. feb 2016

@continental ďakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

papajka76
11. feb 2016

@mana85 jej gratulujem k slečne 😵 😵 😵 Ako sa mávate?

sheenka
11. feb 2016

@beka22
@mana85 gratulujeeem kočky!!! Tesiiim sa s Vami,uz nech su drobcekovia pri Vas domka. :-*

mana85
11. feb 2016

@papajka76 ďakujeme ... Momentálne sa máme dobre už nejaký čas u nás prevláda dobro nad zlom 😝 klop-klop tak nasávame veľa energie 😵

tarrra
11. feb 2016

@tortelinka pekná náhodička, vyskúšame...

tarrra
11. feb 2016

@continental tak to máš pravdu. budem tomu trošku veriť ☹ to ste tam už vééľmi dlho...
Och...
A nechceli ste aj polorómske?
Takže ak si si robila prípravu v Čadci - to asi poznáš našu pani psychologičku Danicu 😝
Čo na ňu vravíš?

marcelarefat
11. feb 2016

@beka22 To je super, ja ked mi raz zavolaju , neviem ci to vobec predycham 😀 Taketo telefonaty su tie najkrajsie

erio
11. feb 2016

Baby zo ZA kraja Gratulujem!!! Konečne sa to pohne od 11/2014 je 02/2016 je svetielko na konci tunela. Držím Vám palce. 😉

beka22
11. feb 2016

@marcelarefat veru 😉 😉 😉 tá zaskočenosť a potom roztrasený hlas po uvedomení si slza šťastia prajem každej jednej

nikadomi
11. feb 2016

Pekne sa to rozbiehaaa 🙂 nam volali vcera, dnes sme boli pozriet spis 🙂

marcelarefat
11. feb 2016

Toto je už do neba volajúce!!!!
http://www.tyzden.sk/spolocnost/29800/co-sa-odo...
Petícia za odvolanie detskej ombudsmanky-
http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=8487...

dasah
11. feb 2016

@macmart ahoj aktualizaciu smezacalizačiatkom decembra a v januari 25 sme ju ukončli takže dva mesice,to zaležlo od psychologičky ako mala čas

nela007
11. feb 2016

@nikadomi ahoj, a aký kraj??

nikadomi
11. feb 2016

@nela007 BA.. Malý je ale cezkrajový, nakoľko sa ho tam nepodarilo umiestniť.. Je troška tmavší no 🙂 čo nám neprekáža ☺️

nela007
11. feb 2016

@nikadomi blahozelam!

nikadomi
11. feb 2016

@nela007 😉

marcelarefat
12. feb 2016

@nikadomi Juj toto sa tak dobre cita. 🙂 Blahozelam, nech vam robi maly radost

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre