Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

vikad
2. okt 2013

@vesticka Neboj moja. Určite skoro zavolajú, verím v to 🙂

vikad
2. okt 2013

@zwalsh Na chlapčeka 11, na dievčatko 22, a na dvojičky sme spadli z 2. miesta na 7. ☹. Nevadí, verím, že už taký silný JOJO efekt naozaj nepríde.

mysiak001
2. okt 2013

@vikad Radost velklu starosti male :D abo to je naopak :D

mysiak001
2. okt 2013

@lillik3 tusim pred tyzdnom abo dvoma ho dostali domov na predbezko a boli 1 v poradí cakali 2 roky robili pripravu snami len my sme ju absolvovali v KE a oni v SNV trvalo im to o 3 mesiace dlhsie ako nam.

mysiak001
2. okt 2013

@fontana Paráda drzte sa

lillik3
2. okt 2013

@vikad my s mm sme presne pred rokom boli o takom čase tiež 11 a zbehlo to ako voda
.. 😉

lillik3
2. okt 2013

@mysiak001 .....yea....tak možno sme opäť druhý 😀

mana85
2. okt 2013

@fontana blahoželáááme 😵

belaanabela
2. okt 2013

baby mam taku otazočku, ako je to ked som na rodičovskej dovolenke " môj zamestnavatel mi drží moje pôvodne miesto alebo nie ? viem ze na materskej je taka "ochrana " ale na rodičovskej nie-som si istá . . . má tu niekdo takú skusenosť ?

zwalsh
2. okt 2013

Vie niekto niečo o iwusi? Už dlho tu nebola.

fontana
2. okt 2013

@suezana v piatok,lebo mm nemože sa skor uvolnit z práce .vieš,ked sme ten rok vydržali,tak tých pár dní na viac nehraje rolu,ale velmi sa teím...

suezana
2. okt 2013

@fontana 🙂

karkana
3. okt 2013

keď tak rozmýšlam, ,ked nás zapísali do zoznamu, od oktobra do februara sa to pohlo o dve mieste, a vlani tak isto o dve miesta,,,,,tak asi budeme dlho čakať,

zwalsh
3. okt 2013

@karkana nie nebudete neboj sa teraz sa bude rodiť veľa detičiek

karkana
3. okt 2013

aj teraz davali v telke, čo žena chlapčeka usmrtila, ak by nie, možno by nám volali,,,, prečo ho nedala do HZ

zara555
3. okt 2013

Ahojte, viete mi poradit, ked som v pracovnom pomere a dietatko ktore si budem osvojovat dostanem, tak co sa deje v praci, idem na matersku, na OCR, alebo co??? Odkial budem dostavat nejaky prijem?? Dakujem za odpovede.

yukki
3. okt 2013

@zara555 podľa veku dieťaťa buď teda na materskú alebo teda rodičovský budeš dostávať akože na MD, od štátu budeš dostávať.

dioliana1
5. okt 2013

@zara555 po rozhodnutí súdu môžeš požiadať o materskú ak dieťa má mnej ako 3 roky, ak má viac tak rodičovský na tri roky od právoplatnosti rozhodnutia súdu, najviac do 6 rokov dieťaťa

mana85
6. okt 2013

DJ - MUCHAPUK HIP-HOP MUSIC 😝

fontana
6. okt 2013

ahojta dievčatá,tak to je naše neposedné slniečko.Síce ešte bude sud,ale verím,že nedojde k žiadnej zmene a budeme rodičmi.Zatial sa učíme,hadam to zvládneme. 🙂

mana85
6. okt 2013

@fontana Jasné že zvládnete 😉 Krásne slniečko 😵

matax
6. okt 2013

@belaanabela ano, ochranna doba je aj pocas rodicáku, mozu ta prepustit len ak zrusia tvoju prac.poziciu, ak ti nemozu ponuknut inu prac.poziciu, ktorá zodpoveda pracovnej zmluve, mozu ti ponuknut aj inu poziciu, no nemusis ju prijat...tak dako to je, ale kazdopadne si chranena aj pocas rodicáku, ak mas trvaly prac.pomer

cairka
7. okt 2013

@fontana , krásne slniečko, užite si zžívanie 😵 😵 😵

belaanabela
7. okt 2013

@matax o.k. diky som si medzičasom zistila som rada že je to tak .o) no ja už nevymyšlam a neplanujem sa vratiť do robotky, šak sa ja ešte narobim do dôchodku.

vesticka
7. okt 2013

@fontana krasny chlapcek 🙂 velmi drzim palceky nech vasa laska kazdym dnom rastie a nech ste spolu velmi stastni 😵

yukki
7. okt 2013

@fontana blahoželám!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

fontana
7. okt 2013

dievčatá dakujem.

mysiak001
8. okt 2013

@fontana blahoželám 😀 😀 😵 😵 😵 😵

lillik3
9. okt 2013

@fontana ....gratulujeeeeem 😀 😀 😀

lulucertik
9. okt 2013

@mysiak001 gratulujem k 3xml 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre