Anonymný pôrod a ďalšie dieťa neskôr

anonymna2802
28. feb 2018

ahojte. je tu zena, ktora kedysi rodila anonymne a neskor mala dalsie dieta o ktore sa stara? poprosim do sukromnej spravy. potrebujem sa opytat nieco ohladom rodicovskeho prispevku a prispevku pri porode dietata.

zuzanag1
1. mar 2018

@mirkaradko nemocnica nema ulozene info

anonymna2802
autor
1. mar 2018

@fokuska dakujem pekne za odpoved 🙂

mirkaradko
1. mar 2018

@zuzanag1 ano mas pravdu trosku som sa pozabudla v pojmoch...pri utajenom porode sa to archivuje...
Ale na veci to nic nemeni, ze ma narok na vsetky prispevky...

zuzanag1
1. mar 2018

@mirkaradko nic sa neeviduje,u nas proste ako keby tam nikto nerodil

sasa1310
1. mar 2018

@zuzanag1 neviem čo také odsúdeniahodné urobila, že dala dieťa na adopciu. Že mu dala život, lepší život. Vysvetli mi, čo ťa tak strašne škrie, že tu takto smiešne vystupuješ, priam fanaticky

rybka16
1. mar 2018

Vidím, že žena skrátka nevyhrá nikdy. Ideš na potrat? Si vrahyňa. Dáš dieťa na adopciu? Si nezodpovedná a nemáš mať nikdy deti. Keby sme tak za ten sex "s následkami" chceli trestať aj pánov tvorstva, že? Ale nie, my vždy len tú ženu zdupeme pod čiernu zem.

beata79
1. mar 2018

na tie detičky veľmi veľmi čakajú, aj moja známa takto dostala Larinku ako 3 týždňové bábätko a veľmi ju ľubia

montemotherone
2. mar 2018

@katusikkk ja sa čudujem že sa vôbec ozývaš 🙂 nepýtala som sa ťa na názor. A život mám celkom o.k. 😉 Ešte máš niečo čím by si sa ma chcela dotknúť, alebo si sa už ukojila? 🙂

mata128
2. mar 2018

Ja sama som bola adoptovanym dietatom....a hoci neviem,co moju "matku" k tomu viedlo,som vdacna,ze mi dala sancu zit....hoci ma nevychovala,keby sa vtedy rozhodla pre potrat,dnes by som tu nebola a nemala tri uzasne deti a manzela.

katusikkk
2. mar 2018

@montemotherone
Ty chuderka uboha.Ved ty si ta co mne vypisovala a nie ja tebe.O akom nazore hovoris?Teba sa nikto nic nepytal a reagujes.Ty pijes,drogujes,alebo hulis?Chod sa liecit.

montemotherone
2. mar 2018

@katusikkk amen. tvoj slovník hovorí za všetko 😊

laura1994
13. jún 2018

@anonymna2802 Neviem, čo k tomu napísať... Asi len to , že keď sa rozhodneš pre anonymný pôrod a nie pre potrat urobíš veľmi dobrý skutok. Aj keď viem, že to budeš mať ťažké. . My s manzelom nemôžeme mať deti... A ver že poradovník na adopciu je dlhý.... Nás pripravujú na 8 rokov čakania.. Nepoznam tá, ale už teraz viem že si veľmi dobrý človek....

laura1994
13. jún 2018

@anonymna2802 a neboj sa dieťatko bude v dobrých rukách.... Dostanú ho ľudia ktorý si prešli peklom, budú ho ľúbiť, milovať... A budú vďačný aj tebe. Aj keď ťa nebudú poznať. Verím že sa rozhodneš dobré

cecilia68
13. jún 2018

To asi len jediná @fokuska pochopila, čo sa autorka pýta 😉 A vy ostatné dievčatá, sa vám čudujem, že sa s tou priblblou @zuzanag1 vôbec púšťate do debaty 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre