Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bábätko na adopciu

smutnuckaaaa
24. apr 2012

Ahojte, mam problem,som tehotna a nechcem to babo.Potrat neprichadza do uvahy,preto by som sa chcela poradit,kde mozem najst adoptivnych rodicov.
Prosim neodsudzovat,hladam pomoc.

lenocka84
24. apr 2012

hmm evidentne sa nudi, dnes registrovana, no neviem, ci sa len dobre nezabavila ☹

1ivanka1
24. apr 2012

Podľa mňa svoj názor zmeníš a keď uvidíš ako bábo v tebe rastie a každý deň cítiš jeho pohyby, tak ho na adopciu nedáš..ale nepoznám tvoje dôvody, možno sú vážne a dieťa by si skutočne nevychovala..to je len a len tvoja vec.
ale čo viem, tak narodené dieťatko do detského domova nejde, je o neho veľký záujem, takže tototo sa báť nemusíš, že by bolo dlho v DeD.
a to či dieťatku zabezpečíš šťastnú rodinku tak to je vo hviezdach. tie rodiny, ktoré žiadajú o adopciu sú dobre preverované a soc.pracovníci ich dlho predtým sledujú..takže oni vedia čo robia, komu dieťatko dajú a komu nie, ver ich práci.
vieš, tebe sa možno bude zdať tá rodina vhodná komu vyberieš ale dáš za nich ruku do ohna napr. za rok, dva, tri, päť, desať, dvadsať??? nedáš..to nedá nik..nevieš čo prinesie budúcnosť..to nevie nikto z nás!

angua27
24. apr 2012

@smutnuckaaaa je mu ľúto Tvojich reakcií, skús si ešte raz prečítať, čo si napísala Ty a čo dievčatá a Tvoje reakcie na nás. na začiatku sme skoro všetky vyjadrili obdiv nad tým, že si sa rozhodla pre adopciu. nemám pocit, že Ťa niekto odsudzoval, kým si nezačala Ty. ☹

raza
24. apr 2012

@smutnuckaaaa nečítala som celú diskusiu, ale pochopila som, že chceš dať dieťa na adopciu a tiež mu chceš sama vybrať adoptívnych rodičov. To sa však nedá, možno tak v americkom filme.
môžeš pred pôrodom v nemocnici povedať, že chceš anonymný pôrod a o ostatné sa už postarajú. ty rodičov nevyberáš!! bola by to hlúposť, neviem ani , ako by si určovala kritériá.. okrem toho, keby toto bolo dovolené, tak by sa podporoval predaj detí.( tým nechcem povedať, že ty si ho chcela predať, len že zákon takto chráni dieťatká.)

gaby21
24. apr 2012

@smutnuckaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 Si to fakt zaklincovala, nechapem tie inteligentne kocky, ze sa ti vobec snazia pomoct 😝

ivv
24. apr 2012

@smutnuckaaaa no.. opatrne s tym "zavolajte policiu" .. v inom state by uz po tebe "sli" .. na sr je uradom stale u prdele ci sa nieco taketo deje alebo nie, lebo domovy su plne deti na adopciu..
baby ti tu jasne napisali, ze ak ako to chces ty to nejde, resp. je to nelegalne, cize trastne.. ak chces pokracuj v svojom konani.. co tak hodit inzerat na bazos??? 🙄 😠 😠 😠

myslim, ze odsudenia ako takeho sa ti tu nedostalo, nie ason na zaciatku, teraz je to uz o inom, ide ti o prachy a nie o stastie dietata.. alebo sa mylim? 😕 .. tak rada by som sa .. 😢

ivv
24. apr 2012

hm.. alebo dalsia nudiaca sa slecna zo zakladnej.. 😝

hirjak
25. apr 2012

téma bola zamknutá z dôvodu častých urážok

Tu začni písať odpoveď...

Odošli