Príprava adopcie

mey8
17. aug 2017

Ahojte🙂 potrebovala by som poradiť o adopciu si žiadame v MT a v žiadosti treba uviesť kde chceme robiť prípravu
1. Úrad práce MT
2.Návrat (v ZA čo pre nás nieje problém)
3. Úsmev ako dar
moja otázka pre tie čo máte prípravu za sebou, kde ste si ju robili?? boli ste spokojný s prístupom...?? Nejaké rady?🙂
ĎAKUJEM😘

ellca123
18. aug 2017

ja mam pestunsku starost...
a pripravu sme mali zdarma na UPSVR v okresnom meste, bola som spokojna s pristupom,vsetko Ok

ale neviem porovnat s Usmevom ako dar ci návrat

mey8
autor
18. aug 2017

@ellca123 dakujem😉😚

evasova
22. sep 2017

@mey8
Ahoj, neviem, či je to ešte aktuálne, ja som mala prípravu v Návrate v ZA, a spokojnosť...
Hlavne kvôli nejakej kontinuite potom, keď už je dieťa (deti) doma - klub náhradných rodín, možnosť poradiť sa a pod., vždy mi to príde jednoduchšie a "ľudskejšie" v Návrate ako na úrade.
Do Návratu je možnosť prísť nezáväzne aj vopred, ešte mimo prípravu, poradiť sa, ako to vychádza časovo a pod. Návrat robí časť prípravy skupinovo, viackrát do roka, a tomu sa prispôsobujú termíny prípravy.

usmevnr
16. apr 2018

Dobrý deň prajem, pripájame nejaké informácie a srdečné pozvanie pre všetkých, kto má záujem zúčastniť sa avizovaných aktivít...

usmevnr
16. máj 2018

Dobrý deň, v prípade záujmu o realizovanú aktivitu prijmite naše srdečné pozvanie...

djura
29. jún 2020

@mey8 aktualne sme po druhom sedeni na úrade zatial nadmieru spokojná aj manžel

janetinka27
19. aug 2021

@mey8 sme tiez spokojni, chodime na urad v MT, ale neviem porovnat s usmevom alebo navratom. my sme sa rozhodli najma kvoli korone, lebo sa nedali robit skupinove pripravy, zvolili sme teda individualnu pripravu na urade a sedenia su super 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre