Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
16. máj 2009

ahojte. meteo - slniečkovo, ale dosť veterno
dieťa mi nechce ísť von 🙄 že sa hrá 😒

mixka
16. máj 2009

ahojte 🙂 u nas je presne ako u laculik 😀

rita55
16. máj 2009

nazdarek..aj mne dnes duni v hlave od rana..u nas zimaaaaaa.

yukki
16. máj 2009

aj mne...od rána mám dve partie robotníkov a navrch Kiku...ani jesť som im neurobila...s jednými som bola o dve dediny ďalej rezať dosky, kým druhým som nechávala pootvorené okno aby sa dostali do domu...Kika pri všetkom je, ja jej verím že hnevá, ale...mám dosť. Teraz pri Kike sedím ale nechce spať, asi že počuť hlasy a buchot. Ja ju asi vezmem vonku v golfáčoch, alebo čo. Lebo jedni rýpu pri vchodových dverách a druhí v kuchyni...majte sa, pekný de´!

lienocka235
16. máj 2009

ahojte.. tak sme doma zo svadby. nakoniec sme aj prespali v tom kastieli kde to bolo... mali sme sa velimi dobre ked budu fotky... tak pridam...
ninus mala krasny uces.. kadernicka jej to robila 2 hodiny a nastastie vydrzal tak do 10 vecer...
tu sa tiez schladilo...
bola som jej nakupit lebo v pondelok ide do skolky v prirode... dali nam take zoznam veci tak som len pozerala ze tolko veci.. ze to jej ani do kufra nenacpem.. 😀

laculik emla sa uz tusim tu neda kupit mi sme kupovali v rakusku... ked sme isli na MMR... teraz som jej ale nedala /nestihla som kupit resp. zabudla/ ked sme boli na tej 6 rocnej.. len som jej priplacala tu setrnejsiu vakcinu.. viem ze to bolo cosi nad 30 eur.. to som jej aj predtym priplacala.. my sme nedavali pneumokoka.. vtedy to este nebolo tak rozsirene.. tu a kedze sme nemali problemy tak som nedala.. ale druhemu uz by som dala..
ale proti chripke nedavam... mam ja osobnu zlu skusenost tak nedavam ani malu..

cairka
16. máj 2009

tak u nás sa počasie rapídne zhoršilo a po slniečku ani stopa 😠

rita, ako ste včera dopadli?je to OK? abo teda tak ako má?

yukki, tak to máš veselo, držte sa.

rita55
16. máj 2009

dopadli sme tak,ze stav nezmeneni a to je pre nas dobre.Boli sme potom v domove a mam velkeho chrobaka v hlave,ale zatial nejdem nic hovorit.Mala zaspala hned ako sedla do auta bola total zmorena,ale ked sme boli v dd tak sa tam obzerala divne,zeby si to pamatala...dufam ,ze nie.A dnes rano hladala Vaesku 😀 😀 😀

cairka
16. máj 2009

no veve sa už tiež chystala do tulipu a vymenovala, čo všetko tam bude mať 😝

rita55
16. máj 2009

co som jej slubila to bude tak jej to odkaz 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
16. máj 2009

Cawte, som grogy, baliť špajz bol nadľudský výkon a kuchynu hotové bláznovstvo, ešte medzi prijímať návštevy 😀 😀 😀 ale som rada, že o všetky moje deti bude postarané aj o ich rodičov 😀

najjulinka
autor
16. máj 2009

Ahojte. Tak u nás sa rano nasadlo do auta a išlo sa opekať... Ale partia sa mala zísť až o 10:30, tak reku pojdeme skor a možme skor odisť, že to je taký debilný čas.. .Došli sme na určené miesto a tam tak prázdno akurát 2 rodinky okrem nas tam asi boli a z toho jedna rodinka naši kamaráti, takže super... O 10:30 sa to tam začalo riadne zaludnovat, ale poopekali sme, ukradli sme plno piesku v topánkach Luckiných a ostali sme do poobedia a z tamať rovno na klub Usmevu (bol Škoviera)... Takže fajne vyudený, zašpinený sme sa tam dovalili, ale čo už... 😀 😀 😀 Už mám kompletnú očistu za sebou - od umývania vlasov až po holenie noh... Už som vyhrabala aj moje a manželove topánky na zajtra...

pimpa
16. máj 2009

ahojte, my mame za sebou zase celkom dobry den..myslim ze Patko si uz zvyka, a sme z neho velmi nadseni. Zajtra sa chystame na trochu dlhsi vylet od domu, tak uvidime. 😉 Dufam, ze pocasicko bude dobre

najjulinka
autor
16. máj 2009

Dnes som položila naše vajíčko MAXI-COSI na kočík Peg-Perego a super to do seba zapadlo... Normálne sa ma jeden náhradný ocino pýtal, že či mám trojkombináciu 😉 Ale fakt pekne to pasuje do seba. Potešilo ma to 🙂

laculik
16. máj 2009

lienocka, emlu dostat kupit len v rakusku. jedno obdobie ju mali aj v nasich lekarnach, ale len kratko 😒 . Ja priplacam vzdy tie setrnejsie vakciny. Chudatka deticky, nech netrpia 😉 .
Tu sa dnes vycasilo o pol osmej vecer. my sme grilovali za dazda, ale celkom sranda, bolo nas viac, tak sme sa celkom na tom zabavali 😅 . Moja jedna studentka-holandanka sa nam vzdye divila, ze u nich za dazda sa vsetko robi aj na bycikli chodi. A ze my sme nejaki moc citlivi. Tak sme sa dnes aj za dazda vonku radovali. A celkom to bolo dobreeeee. odvecer sme na zeleznu studienku na vylet isli (to je taky lesopark s veela preliezakmi atd) Teraz sme dovolili malej pozerat King Konga (pre nu najvacsi sviatok, bo o pol 8 chodi do postele, cely tyzden sa na to tesila) ale zistili sme, ze veelmi strasidelny film...som si to tak nepamatala 😖 . Takze ani moc nepozera, bojko.

mixka
17. máj 2009

ahojte, peknu nedelu vam zelam 🙂

cairka
17. máj 2009

ahojte. tu je teda živo 😕 tak peknú nedeľu 🙂

thera1
17. máj 2009

Ahojte...

DD Jelka hľadá manželský pár profi.rodičov s možnosťou bývania v areáli DD.Nástup ihneď. 0903 416 244

lenuska74
17. máj 2009

Peknu nedeľu 😉
Snaď bude aj pre nás dobrá
😵

lienocka235
17. máj 2009

peknu nedelu...
lenuska co sa deje... 😎 🙂 😵 v kazdom pripade ti prajem nech je to ta najlepsia nedela.. 😵

ja som rano tak skaredo tu v byte zakopla.. ze mam clenok napuchnuty.. tak som doma.. moji isli na jazera.. bikovat a tak.. este musim cicusu pobalit do skolky v prirode.. zajtra ide.. hadam ten tyzden bez nej prezujeme 😅

lienocka235
17. máj 2009

prezijeme samozrejme..

najjulinka
autor
17. máj 2009

Ahojte. 1.sv.prijmanie za sebou... Obed v reštike na poschodí... Sme zničení riadne, z topánok, zo schodov, z detí...

najjulinka
autor
17. máj 2009

Tu je dajak ticho...
Inak mat deti je užasne.. .Vsade kam pridem, tak dakto známy je...
Včera sme išli na výlet, došli tam a tam naši kamaráti z parku... Dnes na prvom sv. prijmani ina rodinka z parku a potom dalsia rodinka z druheho parku kam chodime... Isli sme na obed potom do tej reštiky.. .My na poschodí a ked sme odchádzali, tak na prízemi iná partia a tam som zahladla jednu babku, čo vnučku v parku venčí... No proste všade je dakto z nejakého "našho" parku 😀 😀 😀

cairka
17. máj 2009

ahojte.
vanesku dnes poobede doštípali (či dohrýzli, či čo) mravce, ale takých agresívnych mravcov som už dávno nevidela 😨 je pravda, že predtým ako tam došla veve sa tam hrali deti, tak ich asi vytočili a veve si to odskákala, a to chcela len trávu odtrhnúť 😝

mata2
17. máj 2009

Caute baby,
neviem co je mojim deckam,ale vsetky zaspali uz pred 20h 😲 😵 😎

magi,uz ste doma??
ja som nemala zapnuty pc,tak az teraz som si precitala ze ste boli u svokrovcov 😲
preco ste sa nezastavili??
to mi nevies sms poslat?? 😠

magimary
17. máj 2009

ahoj, mati, už sme home... 🙂
mati, išli sme len tak na otočku (švagor mal 30-ku) a bola som rada, že sa nemusíme zdržovať...
predsa mali sme so sebou prvýkrát maličkého "cestovateľa" (Zajka), kt. bol zatiaľ najďalej vo vedľajšej izbe dd...
tak som mala dosť "bobky", ako to vzláden a nechcela som zbytočne riskovať...
ale zvládol to bravúrne... 🙂
stačí mu, že mal svojich ľudí so sebou...

ale poviem Ti, že Tobi celý čas otravoval, aby sme išli do Ž.pohrať sa s chlapcami... tešil sa k vám viac ako k starkej..., ale vysvtelila som mu to... 😉

wolfskinka
18. máj 2009

ahojte tak dnes ideme prvy krat na socialku, som zvedava co bude ... 😵 😵

mata2
18. máj 2009

caute baby,
noc otrasna,rano hnus 😖
som nascipana a boli ma kazdy milimeter tela 😒
tomasko kaslal celu noc,este mal aj zimnicu. 😕
bubo ma rano prisiel zobudit,ze chce vracat 😲 - ale nevracal nakoniec,tiez ma volaky hlienovy kasel 🙄 .idem dnes s nimi k dr 😖 .

magi,mohli ste si najist aspom pol hodinku a zastavit sa.chalani sa tiez strasne tesia,ked spomeniem tomaska a tobika 😵 .
na konci by ste sa sice museli pobit s jurom o zajka,ale spolocne by sme ho nejako spacifikovali 😀

mata2
18. máj 2009

pekne cislo,magi 😎

lenkove
18. máj 2009

ahojte
dufam ze ste mali pekny vikend 😎 ja som mala u seba mamu, bolo fajn 🙂
vsetky zdravim a budte zdravi! 😀

magimary
18. máj 2009

aj Ty máš teraz pekné... 😉
a ja som preto opäť chvíľu mlačala, aby moje doterajšie pekné číslo pekne svietilo... 😀 😎

akože pohrávala som sa s myšlienkou prebadnúť vás cestou domov len ak, ale všetci v aute spali (okrem šoféra 😅 ), tak sme to napokon nezrealizovali... ale všeobecne sa nám včera blbo cestovalo, v aute bolo asi sto stupňov, všetci sme boli spotení... 😝 boli sme radi, že sa už skoro schladíme u nás doma... 🙂

podstatné je, že sme vás spomínali... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre