Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
28. apr 2010

ked neklesne treba zabaly.. 😒 ...

lenkove
28. apr 2010

ja som ju okupala este pred zmeranim, lebo mame kupkaci den.. sa mi zdalo, ze bude mat teplotu, tak som dala taku vlaznu vodu a napriek kupelu 38,5C 😕 ale O,5 odratavam.. hadam liecik zaberie a nebude to stupat do zavratnych vysok ako u nej zvykne... ty Dio davas nad 38 zabaly? Ked neklesne budeme aj my musiet, alebo sprsit vlaznou vodickou.. ale sprchovanie neznasa 😔

macocha
28. apr 2010

Lenkove... drzte sa. Presne aj ja sa toho bojim, ze teraz len zaciname a ako dlho to teraz potrva 😒
Ak nechces sprchovat, tak daj tie zabaly, aj ja Di davam zabaly, ale dufajme ze dnes nebude treba. Ani jednej.

cairka
28. apr 2010

lenkove, my to robíme ako tu baby radili, normálne napustiť takú vlažnú vodu do vane a nechať ju počľapkať zo10 - 15 minút, kým vychladne voda, veve tiež moc nechce sprchovanie, hlavne ked horúčkuje. ale toto ozaj pomáha a tá teplota zlezie...a len ľahké pyžamko, žiadne prehrievanie

suezana
28. apr 2010

Ahojte, moja svokre dáva na zápästia plátok zemiaku, alebo citronu do studenej mokrej vreckovky a ten zemiak je z tej teploty úplne vysušený. Mne to vyhovuje, nemusím budiť, robím to v spánku. Počuli ste o tom?

cairka
28. apr 2010

áno, citrón sa aj u nás dáva, ale napríklad veve, ked má horúčku, tak strašne zle spí a neznesie dotyk na telo, najradšej by holá bola...ale tak ona máva väčšinou horúčky cez 40...takže jej najviac vyhovuje tá kúpeľ...ale ten citrón je vyskúšaný, že zaberá 😎

suezana
28. apr 2010

Alebo aj obklad z bieleho vína, ale myslím tiež, že to je len doplnok k zábalom, keď už sa aj slamky chytáš, že neklesá 😔

marketka1
28. apr 2010

Ahojte my poznáme zemiak a tiež to zaberá 😉

leni možno to bude len od zúbkov ak jej nič iné nie je. Ja som dnes tiež zrušila zajtrajšiu poradňu s očkovaním meškáme 2 mes. no môžem ja za to? že ho nevieme vystihnúť zdravého.

a v stredu máme návštevu zo soc. dnes sa ohlásila či budeme poobede doma.

lenkove
28. apr 2010

Makrie
ta navsteva k ziadosti, ci ina kontrola? ak k ziadosti, tesim tesim 😵 nemyslim, ze zubky, lebo zubky nam idu stale a horucku nemala nikdy pri nich, ani pri jednej stolicke a zrazu 😅 skor nejaka infekcia..

Cairka, ved som ju preto aj kupkala v takej vlaznej vode ale nechcela sa ani plackat.. aj ked potom bola pokojnejsia, takze asi pomohlo.. bola som pri nej, spinka pokojne a nie je horuca o otm zemiaku som nepocula 😅 😅 a dakujem za rady, ja tu stale horucky riesim 😀 😀

marketka1
28. apr 2010

leni k žiadosti komentár vedľa.

niekedy vie aj stolička narobiť problém hoc pred tým nič.(aj zadok prehnane vyštípe) a je jej niečo iné okrem teploty?

lenkove
28. apr 2010

no zadocek sme mali min. tyzden, sodo/ku/crem pomohol 😀 inak je len nervozna a placliva, ale to som pripisovala tomu, ze sa jej teraz musi venovat tatik 😅 😅 a nepapa dobre 😀 ale to uz viem ze pri zubkoch takto, nas zachranuje mlieko a suche rozky 😝 no vsetko jej je!!! 😀

marketka1
28. apr 2010

kašeľ sopeľ nič? abo uško či si nechytá ( ja zase len tie uši tu spomínam 😀 ale u nás od jesene len s tým bojujeme)

lenkove
28. apr 2010

Markie
uska sme mali davnejsie, aj listocek mam na usne ale nerobili a potom som nemala ako sa tam dostat a teraz nic 😅 😅 a ani sopliky nema.. ale aj minule to bolo tak, najprv tri dni horucka, potom nostek tri tyzdne, potom hnacky dalsie tri.. uz sa upravili hnacky a zacina opat horucka 😀

marketka1
28. apr 2010

takže probio aj u Vás zabralo 😉 tak musíš vyčkať čo sa ukáže tentoraz.

lenkove
28. apr 2010

tak-tak mam pocit ze zabrali 🙂 trvalo to sice skoro dva tyzdne, ale uz je to, podla mna, o dooost lepsie 🙂 no aj vy budte zdravi 🙄 🙄

najjulinka
autor
28. apr 2010

Dobrú noc.. .idem haji................

dioliana1
29. apr 2010

Bambulke skočila teplota...ale dala som len panadol ...už konečne zaspala

najjulinka
autor
29. apr 2010

Dobré ránko. U nas sa teplotuje dovtedy kým sa nejde k lekarke.... Ked tomu dam 3 dni, tak 3 dni, ked 4, tak 4.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
29. apr 2010

Dio,
dobry vas prispevku, nemam na teba 😅 😅 dufam, ze je vam lepsie 😅 Skorica ma uz len zvysenu bez liekov, ufffff 😎 😎

lenkove
29. apr 2010

vas - cas 😀

yukki
29. apr 2010

Tak-máme predvolanie, v utorok o 10.00 je tá rozhodujúca hodina, prišla mi celá kopa papierov, nejaké paragrafy ohľadne doručovania, určenie opatrovníka a také...ešte to musím preštudovať. 😉 Kika leží na paplóne čo vetráme na okne a vyhrieva sa jak taký starý kocúr.....spieva nám tu Vyčítal...zvonku krákajú kurky, po streche sa šmýka kocúr, polievka sa dovarila, valíme von. 😵

natia
29. apr 2010

Suezana ja poznám s tým zemiakom tak, že do ponožky dať na noc, akože priložiť na chodidlo zospodu...máme overené 😉

Yukii super, konečne, dnes to vyzerá na deň celkom dobrých správ 😉

saskah7
29. apr 2010

super, yukki 🙂

cairka
29. apr 2010

yukki, kurátor malej, alebo bio?
u nás sa už spí 😕 to neveští nič dobré 😅 sama zaľahla a zaspala

najjulinka
autor
29. apr 2010

Tak u nas bol celý den bez teplot.... Dovčera teplotovoala Linda a od dnes Lucka 😖 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
29. apr 2010

A ja som uvarila hrachovu kašu a nejak mi nechutí.. akože nie je zla, ale ani nie dobrá.... ale ja citim d rana hrdlo, tak možno preto.... 😖

najjulinka
autor
29. apr 2010

d = od

najjulinka
autor
29. apr 2010

No nie je ta kaša až taka nedobrá.. .v pohode dojedám akurát tanier 😀 😀 😀 To sa mi asi zdalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

cairka
29. apr 2010

juli, 😅 hlavne, že nie si hladná 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre