Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
26. jún 2009

monkula,odkiaľ si? 😕

juli, super! nebudú tie rybky sýtejšou farbou? už sopm podobné videla v jednej kúpelni...aj tú,čo "žerie" vypínač..., ale ja som videla ako žerie také nástenné kúpeľňové svetlo... 😉
pekné... 🙂

cairka
26. jún 2009

monkula, kde je "u nás"?

monkula
26. jún 2009

cairka, Malacky... 🙂

najjulinka
autor
26. jún 2009

ano... podobné.. .sýtejšie nebudu.. .to je zo zvyškov farieb.. .a už tonovačku oranžovú kupovať nebudem....

V tej kupelni použili akrylové farby... a asi aj lepšie štetce 😅 Mne by sa jeden tenší štetec zišial, ale dajak už nie je čas dumať.. .treba makať... 🤐 🙄

magimary
26. jún 2009

no, to je toť kúsok od nás za horami... 🙂
spýtam sa tatika, či nechce staršieho chlapca... 😅
ale neviem...predsa by sme asi ešte počkali na menšie...každopádne mu to nadhodím amkeby niečo, ozvem sa Ti...
inak mzdárka z MA, robila aj u nás v dd..., takže tam máme "známu"... 🙂

monkula
26. jún 2009

budem vám vĎačná..... 🙂
ja som ho nikdyy neidela, ale už asi mesiac mu hľadajú rodinu, je mi toho chlapčeka ľúto.... vraj sa rád bicykluje a miluje drobné práce v záhrade...

magimary
26. jún 2009

a nemáte niekde aj na nete ten oznam ? 😕

monkula
26. jún 2009

hej, máme, dám link... 🙂

cairka
26. jún 2009

škoda, ste daleko a nemáme záhradku, kde by mohol hrabkať 😒 držím mu palce

idem zalomiť, dobrú 😔

magimary
26. jún 2009

dík, daj, aby som už tatikovi hodila konkrétnu "prezentáciu"... 😉

cairka, teraz som si všimla, že si ešte reagovala na moje ucho... (na predch. strane)...no ja tie ATB som vylúčila ako posledné riešenie (aj preto, že je víkend), ale ak to takto bude aj zajtra, tak sa tomu nevyhnem a naklusám s celou mojou suitou na pohotovosť (čo je možno ešte lepšie ako vysedávať u dr.v bežnom dni...)...

a môj pekný okrúhly príspevok, takže: na dnes-dobrú noc!!! 🙂
snáď sa vyspím...(a nebudem tu trpieť ako pes... 🙄 😖 )...

a ešte si mrknem link.. 😉

monkula
26. jún 2009

http://www.malacky.sk/emtv/

je to tam divné, takže len klikni na kaleidoskop, to sú tie zelené stránky, a tam to je, má sedem rokov... 😅

a magimary, nakvapkaj si do ucha roztopené maslo a vlož vatu 😉 alebo skrúť noviny do kornúta a zapáľ... vytiahne Ti von prievan... 😉

najjulinka
autor
26. jún 2009

Dobrú noc. Idem aj ja už do hajan.

magimary
26. jún 2009

tak už som to našla... 😉 , skopírovala som to a ukážem tatikovi, keď príde...že čo si o tom myslí...
ale ja by som ho asi brala aj hneď... zjavne potrebuje rpodinku veľmi a rýchlo...
ale spýtam sa ešte jednej profimamy od Malaciek..., teda aj dvoch-uvidíme...

to s maslom do ucha poznám z olejom..., ale nejak neviem, ako si trafiť do ucha... (teraz je v ňom cesnak... 😅 )
a "oheň v uchu" poznám od mojich tiet dokonale (používajú to), ale ja sa ohňa bojim, bojim 😨 😅

najjulinka
autor
26. jún 2009

mary ty by si ho brla hned???? 😨 Staršieho než tvoje deti??????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

monkula
26. jún 2009

magimary, ďakujem.... aj mne sa zdá, že mu chýba rodina, mali tam dať aj fotku... 😉 😉
tal nech sa Ti rýchlo uľaví..... aj sestra to mala, som jej do ucha liala maslo, nahrievala a nič... MM s ňou utekal na pohotovosť....

A máte m§j obdiv... ja by som na profi rodičovstvo nemala.... ja by som nedokázala žiť s tým, že mi moje dieťa niekto zoberie, ozaj, ako to vlastne funguje, keď sa niekto rozhodne, že chce práve dieťa, ktoré je u vás? ako dlho to trvá, kým ho vezmú?

najjulinka
autor
26. jún 2009

monkula ako kedy... u nás zhruba mesiac to trvalo 😉

monkula
26. jún 2009

juli a koľko si ich už odovzdala? 😅

najjulinka
autor
26. jún 2009

len jedno...

monkula
26. jún 2009

A ktorého? Lebo ja si pamätám len Lucku a kristiána a zrazu pozerám, že 5 😀

najjulinka
autor
26. jún 2009

Kristiána... M & M prídu k nám v stredu, al euž ich mám v pase napísaných... však pri štyroch bohviekedy sadnem na net, tka nech je každému jasné, že pri detoch zarezávam... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
27. jún 2009

Dobré ránko. U nás prší. Doobeda ideme k známim na rozdávanie vecí... Mna vlastne zaujimaju viacmenej len detské, tak možno deťom nejaké hračky, oblečenie alebo čosi tam nájdem... Ked nie, tak nevadí. Aspon sa s nimi rozlúčim ešte... 2.jula odchádzaju za velkú mláku už... A to už čas na stretko nebude...

zicon
27. jún 2009

Bre ranko.

U nas slnecno, uz kvitnem v praci do zajtra rana

lienocka235
27. jún 2009

ahojte..

tolko ste toho popisali.. 🙂 len tak letmo som prebehla... my sme bol vcera cely vecer mimo.. tak som sa k pocitacu ani nedostala...

Juli pekne rybicky.. fajn kombinacia... takz uz hniezdis... poriadne...

mary... jaj je mi luto ze ta usi bolia.. je to hrozna bolest... ja som vzdy isla na pohotovost tam davali taku gazu v nejakom roztoku co to ukludnilo.. babsky recpt neviem

janula... ja mam hrozny strach z hadov... nazivo.. ja by som asi taky pobyt ako tvoj drahy nezvladla.. ale nech ti to rychlo ubieha.. a dohodneme stretko.. na inokedy.. inak vcera vecer sa tu pustila taka burka a take blesky udierali ze som sa hrozne bala.. potom ked to preslo tak sme isli na karneval a na jazera..

idem si zmenit ticker v albume.. nech nezabudnem..

zicon
27. jún 2009

kokso Juli ty si skryty bytovy designer.

bubi35
27. jún 2009

Pekny dnik želam.Jani deti tak okolo 7-7,30h vstavaju rano.Pridala som čo sa nam dnes podarilo.Teda Lucinke 😅

janula_nz
27. jún 2009

ahoj. no pozeram, hned som zaregistrovala . sikovna je kocka mala. zlata. laurika hned nakukla,ze to je marek? 😅 tak ideme kuk vsetky fotky

bubi35
27. jún 2009

no veru liezla a zrazu sa chytila a šup stala sama.Tak som chytro brala fotak 😅

janula_nz
27. jún 2009

tak laurika ma pripomienky, ze kde je ilonka na fotkach 😅 pekne povedala, ze zdenko, ziadny ujo zajo a ze sa opaluje. najednej fotke ho vidno, hned si vsimla 😀

bubi35
27. jún 2009

tak už neni ujo zajo? 😀 😀 no aj ilonka musi urobiť foto s detmi a dam sem.Jaj taku radosť mam s nej.Teraz pluje na Zdenka mala ako zaseknuta 😀

janula_nz
27. jún 2009

ze pluje 😅 teeeda, to ani marek nerobil. ta krpana sa to kde naucila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre