Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
3. jún 2010

@pimpa, idem hľadať tú knihu.. 😝
@cairka 😝 😀 😀
inak ani neviem ako reagovať, lebo doteraz mrnčala, keď chcela na rúčky alebo pomojkať, tak to berieme hneď. Ale teraz sa hádžeme, a nielen keď nejde hneď na ruky, ale aj keď hneď nezapnem hudbu, či nedovolím kočík objedať a tak 😅 😀 😀 😀

saskah7
3. jún 2010

lenkove, gratulujem 😀 detsky vzdor, ktory zacina o nieco skor ako je bezne, je prejavom vysokej inteligencie dietata 😅 😝

yukki
3. jún 2010

OOOOOOO Lenkove, blahoželám aj ja! 😝 😀 😀

marketka1
3. jún 2010

ahojte
leni my sa stým už 2 týždne mordujeme tiež žeby škodoradosť 😀 😀

a práve som dovolala s kamoškou julka Ty vieš že Ti kolegyňu evakuovali?

lenkove
3. jún 2010

Baby
hádam to ešte nie je to,hádam sa mi len zazdalo 😅 😀 😀

tá povodeň je mrcha 🙄 😔 😔

natia
3. jún 2010

Ježiši a kam išli?? Kam dali V. a deti?

najjulinka
autor
3. jún 2010

marketka nevedela,a le videla som spravy, že tam je velka voda... už pred par dnami........ tak reku bohvie ako oni.....

marketka1
3. jún 2010

tak už vieš a pondelok by mala odovzdať deti do ado. 😉

najjulinka
autor
3. jún 2010

no super.. a nevieš čo jej daju???

lenkove
3. jún 2010

pridám vám jednu inkognito z túlenia dnes 😉

zuzubabo
3. jún 2010

@lenkove to je krása 😉 😉 😉

najjulinka
autor
3. jún 2010

dobru noc............................

macocha
3. jún 2010

Dobré ráno 🙂 ...nikde nikoho, aspoň som dočítala v kľude zameškané... Lenkove krásne sa túlite 😵 A neboj, podľa mňa to ešte nie je vzdor, to je ešte len taký folklór. Prejav vlastnej vôle, to ešte neznamená vzdor, hoci veľa ľudí si to hneď tak interpretuje.

A čo sa týka návštev, naša socka sa zo zásady vždy ohlási, u nás je to proste tak zavedené. A z mesta vôbec nechodili, tí si pozvali na návštevu mňa aj s potrebnými dokladmi a bolo.

marketka1
4. jún 2010

Dobré ráno 😉

najjulinka
autor
4. jún 2010

dobré ráno ......... prší...... lucka ešte spí a zvyšok ešte je v postielkach - ležkaju 😨 😨 😨 😨 😨

saskah7
4. jún 2010

dobre ranko, lenkove - krasna fotka 😵

najjulinka
autor
4. jún 2010

marketka, tak vo vedlajšej dedine od kolegyne sa zosuva svah s domami.. nejaká ulica, či ulice.. .proste ide to doslova dolu vodou.....

saskah7
4. jún 2010

no, prave v spravach hovorili o nejakej dedine, kde sa zosunulo 40 domov a hrozi to aj kostolu... to musi byt nenormalne tazke pre tych ludi... ☹

cairka
4. jún 2010

to je strašné 🤐

saskah7
4. jún 2010

halooo, yukki.. ako ste na tom 😲

najjulinka
autor
4. jún 2010

V pondelok začínam s pripravou!!!!!!!!!!

yukki
4. jún 2010

Záchranná akcia kury prebehla bez obetí...skoro sa potopili...otvorila som dvere do maštaľni že idem vybrať vajcia a oproti sa mi plavila prepravka s kohútikom...ostatné kurčatá sa silou vôle držali bočného pletiva pod sitom...sliepky vyplávali na dvor...a vajcia potopené v hniezdach...jeden kohút hore pod povalou sa drží...je tam asi pol metra vody s trusom zmiešanej, Kike sa to páčilo, mohla tam čvachtať do vôle lebo ja som sa snažila šeterne vybrať tých utopencov
Zatiaľ sú v garáži, idem zachraňovať ďalej....hore v dolinách už ide ponad mosty, straostka hlásila že budú musieť spustiť z priehrady...ja som pod. Idem, prídem, poreferujem.

lenkove
4. jún 2010

Yukki
držte sa 😔 😔 to je vážne 😔 😔

saskah7
4. jún 2010

yukki, obdivujem tvoju pohodu.. aspon v tom opise to tak citit 😉 .. ze "oproti sa mi plavila prepravka s kohútikom" 😀
drzte sa..

lenkove
4. jún 2010

Inak, ja čakám návštevu, musím upratovať a chystať 🙂 drahá spinká, ale bez obedu, len s mliečkom 😠 😠 hysák pri polievke, ale toto sme už mali, rastú zubňadlá spodné trojky, horné sú už prerezané, to počas choroby 😎 . už budeme plne 😀 teda skoro plne 😀

yukki
4. jún 2010

voda v pivnici, musela som vypnúť čerpadlo.....
operence zachránené, chytila som plávajúce vedro so šrotom tak aj sýte.....len moknú, tie staré. Ale do kuchyne ich neberiem!

najjulinka
autor
4. jún 2010

Baby sireny.. .netušim čo.. ale už nam ťažka technika pred barakmi jazdi.......

najjulinka
autor
4. jún 2010

ako myslim sireny na aute... že hasici, policia sanitka - z toho netušim čo....

najjulinka
autor
4. jún 2010

niežeby my sme tu mali poplach.. len to kamsi smeruje...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre