Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lulucertik
28. jún 2010

ahojte kočky no tak mám uspešne prípravu za sebou, už len čakám na záverečnú správu 😀

lulucertik
28. jún 2010

idem vás dočítať ste sa tu nejak rozpísali 😝

natia
28. jún 2010

@najjulinka nie je to mlstný jazyk, profi mi potvrdila, že je to starý problém... že mu treba všetko na malé kúsočky... hlavne s mäsom je problém... je totálne mäkké, malý kúsok mu dám a aj tak nie a nie to dožuť... nie žeby mu nechutilo, on to pchal do úst ako divý... a nechce za nič ukázať, či má prázdne ústa, tak niekedy má v puse dve dávky a potom sa drhne... no šak nejak to odstránime hádam, len pri obede mi už nervy praskali... 😝

natia
28. jún 2010

a ešte otázka:
v čom sa kúpu plienkové deti?? myslím na plavárni??

lenkove
28. jún 2010

Natia, vo vode? 😕 😕 ( 😀 )
existujú také plienky na plávanie, dajú sa kúpiť v Dm.. Len z mojich skúseností keď sa pociká, tak to vytečie.. ešteže nemám kakové skúsenosti 😉
a akože, nervy praskali? 😀 drahá 😀

natia
28. jún 2010

drahá a kde inde ako vo vode sa vy ešte kúpete? 😀

a to sa volá plienky na plávanie? kruci, ale keď to vyteká, tak to je naprd...

dioliana1
28. jún 2010

@5katarina7 skus sa opýtať v paragrafoch na tu MD....

lenkove
28. jún 2010

inak, ja dnes a tlačenie, čo sa tam dialo moji milí nechcite vedieť 🙄 🙄 sprostý program (openoffice) mi nenačítal všade čísla strán, tak som musela volať mm, že čo mám robiť (po vytlačení prvého exempláru vo Fax and Copy).. som si nejako predstavovala, že sadne za môj notebook, vloží tam strany ešte raz, uloží ešte raz a pošle mi to mailom na môj notebook, čo mám so sebou... A mm na mňa necitlivo, že notebook mám ja, nech si to urobím 😀 Páni, mne to nenapadlo!!! 😀 😀 tak teda dotlačené (ani neviem nakoniec ktorú verziu som vytlačila 😀 ) a dávam viazať... cestou tam mi asi 6krát zdochne auto (!) čo sa mi bežne stávalo tak pred 12-timi rokmi, keď som si urobila vodičák, odvtedy nie.. 🙄
A teraz ja doma stále za compom a píšem autoreferát a mm (ako jediný chlap na Slovensku podľa mňa) nepozerá futbal ale venčí naše dieťa -D
a nad takou drobnosťou, že školiteľka mi poslala návrhy na zmeny v závere s vetou "čiarky sú opravené" a ja som sa potešila, návrhy zapracovala, ale do tej mojej verzie, nie do jej 😀. Takže záver mám bezčiarkový... Mm ma ale utešil, že to nevadí, že mám v práci isto veľa chýb aj tak 😀 😀

natia
28. jún 2010

vonku je také horko, že sme museli ísť dnu... ani tak nie kvôli dieťaťu ako kvôli mne 😀 ale už tu má tata, tak nech sa venuje... pomedzi futbal to stíha... inak zrazu Kubko nemá problém ani so žutím ani s vidličkou... kŕmi aj seba aj tata... tak to ma zas dožralo!

@lenkove konečne bude pokoj! 😀

a teraz neviem, čo som vlastne chcela... jáááj, aha, áno... @lulucertik, akú požiadavku na dieťa máte? gratulujem k ukončeniu 😉

dioliana1
28. jún 2010

Pri tatovi sa snažia 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. jún 2010

@natia maso je posledne čo sa asi naučia rozžuť....... ja by som si s tým hlavu nelamala.... po skolku to iste zvladne... 😉

natia
28. jún 2010

jáááj, no keď vravíš, tak ok 🙂 😉

natia
28. jún 2010

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=20451

to tu dávam hlavne pre seba 😀

lenkove
28. jún 2010

mne sa najviac paci veta A na záver jedna múdrosť: Radšej šťastné dieťa v plienkach ako nešťastné na nočníku.

natia
28. jún 2010

kto má doma malého škorpióna, tak môže zhodnotiť, čo je na tom pravdy... ja som na tom našom toto už vo odpozorovala vo veľkom 🙂

Rodičov očaruje svojim typicky hlbokým pohľadom a pokúsi sa podmaniť si ich. Má vysoké požiadavky a očakáva, že mu budú rozumieť aj bez slov, čo vlastne chce. Na kompromis nepristúpi.
Vhodné je zvoliť od malička prísnu výchovu. Mäkkosť, poddajnosť, nedostatok času je pre neho vstupnou bránou na stratu rešpektu. Nájde spôsob ako porušiť zákaz. Je to jeho postup získavania skúseností.

dioliana1
28. jún 2010

Hlboký pohlad L. 😀 moc nerobí...

natia
28. jún 2010

na Jakuba to presne sedí... a ten pohľad je fakt sila...

zuzubabo
28. jún 2010

@5katarina7 máš na mysli asi dobrovoľné doplnkové poistenie, či tak nejak, vybavíš to na sociálnej poisťovni a určíš si výšku mesačnej platby. Potom môžeš mať materskú aj oveľa viac ako 8000SK. Musíš mať ale zaplatených min. 9 mesiacov pred materskou. Ak plánuješ ísť na materskú nie skôr ako za 9 mesiacov, určite sa to oplatí.

lenkove
28. jún 2010

@zuzubabo
ahoj Zuzi!
a vy ste už skončili prípravu??

@lulucertik, blahoželám!! teraz len čakať 😵 😵

natia
28. jún 2010

pochybujem, že skončili, keďže viem, kde si ju robí 😀

yukki
28. jún 2010

posielam Zuzkankinu Verču lebo jej to nechce vziať fotky...a keď mi ešte pošle tak ja ich tu ešte dám.

cairka
28. jún 2010

nádherné deculko, dajte ešte fotky 😵

natia
28. jún 2010

nádherná je, ja som na ńu už pozerala na tej malej fotečke... nááádherná, ja takú tiež chcem ! 😝

yukki
28. jún 2010

tak ešte ste minule špekulovali ako kto pripravuje rybu....u zuzky a Veri majú špeciálne recepty......pravda, pomerne dietne.....

cairka
28. jún 2010

tak toto nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
28. jún 2010

chudák nemo, aké oči pučí z toho hrnca 😀 😀 nemo 2 už asi nebude 😝

najjulinka
autor
28. jún 2010

Konečne sa spi.... Ale zmohlo to aj muža... a mna to zmaha a to učto treba dorobiť.. .už nič strašne, len na to už s mojimi polozavretými očami ani poriadne nevidim... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Dítě nadherné... Nielen dietna ta rybka,a le vyzerá, že ten sporák ani moc neohreje, takže asi aj studená.. no ale aspon že čerstvu pripravuje a nie mrazenu, lebo to by bolo o zuby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saskah7
28. jún 2010

perfektne fotky 😵 😵 😀 😀 😀 napadity recept 😀 😀 😀
a ktoze je ta Verca? tiez srdieckova? odkedy je doma?

yukki
28. jún 2010

Veri je srdiečková..od 10.5-a to ench vám napíše potom Zuzka, teraz nemôže zapnúť koňa keď posiela fotky bo má taký chcípálek-internet

lenuska74
28. jún 2010

yukki tak začala by som si dávať väčší pozor aj na živé zvieratá toť vyliahnuté kúrence a tak 😀 😀 😝 ale ďeťuchy su krásne na tých fotkách 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre