Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lulucertik
17. júl 2010

no a teraz z Nižnej Myšle ukazujú známych 😢 😢 😢 dnes sa mi bude ťažko zaspávať

dioliana1
17. júl 2010

@lulucertik čo sa tam stalo?
mne nejdu slovenské programy...

lulucertik
17. júl 2010

ukazujú zábery zo záplav a je to taký benefičný koncert a hlavne sa tam zbierajú peniažky na pomoc

dioliana1
17. júl 2010

aj u nas boli záplavy ale nás to našťastie nezasiahlo a to sme len nejakých 50m od potoka čo sa u nas vylial a zobral 4 mostíky

lulucertik
17. júl 2010

neviem podľa akých kritérii vyberali ľudí do telky, ale zábery a rozhovory sú .... 😢

lulucertik
17. júl 2010

síce som trochu odbočila od témy dúfam že ma za to nik neukameňuje

dioliana1
17. júl 2010

nie neukameňuje v tejto teme sa bavime o všetkom možnom...

lulucertik
17. júl 2010

nemám tu pri sebe nikoho ským by som to prebrala a vyrozprávala sa tak som to aspoň napísala
manželík šiel na svadbu natáčať a obe krstňatka už spinkajú tak nemám komu

dioliana1
17. júl 2010

na faceboku sme to dosť popozerali su tam videa z roznych záplav, smutné pohlady...

lulucertik
17. júl 2010

idem haji , lebo ráno nevstanem dobrú nocku

najjulinka
autor
17. júl 2010

dobrúúúúúúúúúúúúúú

najjulinka
autor
18. júl 2010

dobre rano.. horuuuuuuco....... Lucka dnes vstala skoro....... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lulucertik
18. júl 2010

u nás fajne po búrke

bendy25
18. júl 2010

U nas tiez po burke ...

bendy25
18. júl 2010

@dio, ako je super tym detom v bazeniku 😉 Dio, a kolko deti mas teraz doma, okrem bio, myslim ...

natia
18. júl 2010

Dio aj mňa to zaujíma, lebo máš v pase nejaké dieťa, o ktorom nemám vedomosť 😨 😎

dioliana1
18. júl 2010

ale len sa mi nexcelo počítať kolko može mať surodenec tých mojich dvoch....tipujem že mi na jesen može k nim pribudnúť...

dioliana1
18. júl 2010

momentalne u mna bývaju dve moje biodeti a dve profideti ostatné sú v nových rodinách 😀 , na FB ich mám podstatne viac...ale oficialne len tie čo v pase som mala... 😀

lenkove
18. júl 2010

@bendy25
joj. vidíš, ty si tiež z okolia, celkom sme na bezdetných prizabudli!!! Všetko ostáva nabudúce.. 😝 na stretku som bola ja a mm, Cairka, Marketka1 a Yukki

yukki
18. júl 2010

Danulovi malému chlapovi všetko najlepšie k druhým narodeninkám! 😉 🙂
Teda kus neskôr blahoželám, ale keď sme včera spali v lese a tam nebol internet.... 😝

bendy25
18. júl 2010

@lenkove, no pekne, ze ste na "nas, teda na mna" bezdetnu prizabudli ☹ Ako som pozerala fotky, boli ste v ZOO, vsak? Velmi krasne prostredie tam je, minuleho roku som tam bola s ocom a ml.bratom.

najjulinka
autor
18. júl 2010

dobrúúú noc......

bendy25
19. júl 2010

cawte

maznacik007
19. júl 2010

ahojte dakujeme.. vsetkym gratulantom aj tu aj na fcb... vcera sme trosku oslavovali ale len mierne... Danko je chory... ma mononukleozu... plus v pusinke a aj na brade afty.... a lymf. uzliny mu zatial neodpuchaju... slezinu ma stale dost zvecsenu... dnes sme znovu behali po lekaroch a utz... tak mam dost... nastastie papa a pije.. teploty uz nema..

ale nevadi sak dooslavujeme o chvilu nas cakaju srdieckove narodky.. tak si to vynahradime... porucali sa nam plany aj sme chceli ist do DD za maminou jeho.. no co narobime...

najlepsie ze ma mat kludovy rezim kvoli tej slezine a peceni.. ale moc sa nam v tom nedari.. bo to jak tiger v klietke... sak poznate... 😀

dioliana1
19. júl 2010

cawte

bendy25
19. júl 2010

@maznacik007 - prajem skore uzdravenie malemu

lulucertik
19. júl 2010

@maznacik007 skoré uzdraveníčko prajem

natia
19. júl 2010

Ide odtiaľto niekto na pobyt na Patrovci od 15. do 22. 8.??

yukki
19. júl 2010

No teda...Danulo! Skoré zotavenie a pevné nervy mamke!

najjulinka
autor
19. júl 2010

Len pripomínam, kto by mal ešte záujem, tak nech sa nahlasi:

Letný rekreačno-vzdelávací pobyt 15.-22.8.2010 v škole v prírode Patrovec Trenčianske Jastrabie.
www.patrovec.sk
Cena pobytu 99€
Deti bez stravy a lôžka 7€

Vítaní sú aj žiadatelia, záujemcovia o NRS a profesionálne rodičovstvo.
...
Záujem nahláste obratom : telefonicky 0908 313 809, emailom domovvrodine@gmail.com , listom Kostolianska 55, 04001 Košice...alebo aj záväzne. Za záväznú prihlášku považujeme zálohu 20€/osoba vloženú na náš účet 7893593/5200 v OTP banke Slovensko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre