Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
7. sep 2010

@bendy25 len ako podľa toho spisu pani úradníčka zistí, či je dieťatko pokojné, to je mi záhadou ... 😎

cairka
7. sep 2010

@vivien2505 , super 😵 🙂 😎

marketka1
7. sep 2010

Ahojte 😉
@vivien2505, pekne to napísala len aby sa to dostalo aj ďalej tam kam má 😉
@natia nevieš že úradníčky vedia všetko najlepšie 😎 ( a čo im ide ozaj najlíp zatajiť čo sa dá) a robiť sa potom blbými. óch to sme nevedeli netušili ozaj.

dioliana1
7. sep 2010

@vivien2505 perfektný článok....

mexx
7. sep 2010

Natia, neviem ako to zistuju pri ostatnych detoch, ale nas ma v spise aj vo vsetkych spravach a celej dokumentacii zvyraznene, ze nie je pokojny ani trochu. 😀 Takze je mozne, ze deti hyperaktivne alebo inak dive to maju uvedene, pri tych ostatnych mozes len hadat, ci nie su take tiez a nemaju to uvedene alebo ci su naozaj pokojne. 😅

cairka
7. sep 2010

mexx, no mne túto info u oboch zatajili 😝 😅

najjulinka
autor
7. sep 2010

Lucinka nam vari akože kavu... Vstala pred šiestou ráno, nemá potrebu spať poobede... za to my už sme skoro spiaci... Doniesla Karolovi do postele akože kavu.. Karol ležiaci ju akože začal piť... No sprdla ho, že po ležiačky sa piť nesmie.... normalne v takých situáciach banujem, že jej nedovolim všetko. .vždy tie zakazy nam vrati v najhoršiu chvilu.... .... .... (a to som ju uplatila na obed palacinkami a nepomohlo, aby na nas bola lepšia 🙂 )

natia
7. sep 2010

@mexx abo sa na to radšej spýtam profi mamy a vtedy je najlepšie, ak je z koňa 😀 😀 😎 dokedy máš tú dovolenku?? 😝
@cairka náš mal v spise, že kľudné dieťa, hrá sa samo... šak keď psychologickú správu píše niekto, kto ho videl 2x v živote... 😒

mexx
7. sep 2010

Natia, do 24-teho oficialne. To je piatok, tak zrejme potom od pondelka budeme brat malu, aspon nam by to tak bodlo. Ak to teda bude ona. 🙂

Cairka, no sak hovorim, ze nemusia to o kadzom priznat. 😅 Vilko to ma vsade uplne zdoraznovane, aby niekto z neho nebol prekvapeny. 😀

vivien2505
7. sep 2010

„Nevzdali sme sa!“
„Mať deti je dar od Boha,“ tvrdia manželia. Vedia o tom svoje, veď počas 20-tich rokov manželstva vychovali tri vlastné ratolesti. Okrem toho mali i jeden nesplnený sen: „Vždy sme chceli mať veľkú rodinu,“ hovorí pani T. Každý človek si túži svoje sny splniť. Za posledné dva roky to preto nemali ľahké. Nikdy predtým si totiž nemysleli, že budú musieť bojovať o svoju novú rodinu, o lepší život šiestich detí z detského domova......pokračovanie na....
http://citanie.madness.sk/view-31385.php....

pre nové koníkové maminy je to náš príbeh 😉

maznacik007
7. sep 2010

@mexx nas mal zasa zvyrazneny vek matky... 😀 no u kazdeho nieco.. ja moc nestiham dnes sme boli pozerat betonpumpu... Danko bol vo vytrzeny...

@vivien2505 idem si precitat

bendy25
7. sep 2010

@maznacik007 - IP
@mexx - IP

bendy25
7. sep 2010

@natia - zeby mali 7 zmysel? 😀

natia
7. sep 2010

@bendy25 ccc a mne prečo žiadna IP? 😉

bendy25
7. sep 2010

@natia - hehe

marketka1
8. sep 2010

Ahojte pekný upršaný deň prajem. 🙂

saskah7
8. sep 2010

ahojte, kolko ste vy tu toho popisali?? idem citat... 😉

marketka1
8. sep 2010

Koho by zaujímalo nech si pozrie. Došlo mi to mailom 😉

Dovoľujem si všetkým oznámiť, že 11.9. na STV2 o 14,00 hod bude uvedená relácia Cesty nádeje o rizikách očkovania. Nakrúcala ju s nami v júli šikovná redaktorka Patrícia Jariabková a mala by byť výborná, vystupujú tam aj viaceré mamičky s deťmi postihnutými očkovaním. Prosím, šírte túto informáciu ďalej.

saskah7
8. sep 2010

tak uz som docitala... waw @zuzubabo tak by ste uz boli vyberat... tak vam prajem krasne stretnutie s buducim dietatkom 😵 @mexx a vy ste uz vlastne malu E. odovzdali? uz si to nejak nepamatam, sa mi to pletie ze ste ju dali len na vikend? ci uz na furt? @najjulinka sa uz konecne rozpisala ako za starych cias 😉 😵

bendy25
8. sep 2010

@marketka1 - IP

bendy25
8. sep 2010

Na STV1 slo prave o detoch, aj obdobie vzdoru ... a aj vselico ine. Skoda, ze som neskoro prepla 😒

natia
8. sep 2010

@zuzubabo je niečo nové??

zuzubabo
8. sep 2010

@natia - ja bohužiaľ nič nové, v podstate čakám na poštu z Košíc 🙂 , a to veľmi netrpezlivo 😉 .

zuzubabo
8. sep 2010

@natia píšem IP

najjulinka
autor
8. sep 2010

Joj baby som taka napätá... Objednala som prenosné tašky na bábo... maju pisnae, že "skladom" . .tj. odoslanie tovaru v ten den alebo nasledujuci pracovný asi.... v piatok večer som objednala... a v pondelok mi došiel mail, že objednali u dodavatela... akože pišu, že maju skladom.... a dodnes sa neozvali.. za to pozerám na ich stránke už ten tovar nemaju.... 😠 😠 😠 😠 sakra... a teraz neviem či rýchlo objednavvať inu farbu 😖 či proste smola a vysnivane mať nebudem za taku super cenu......... ale tak načo pišu, že skladom, ked potom to nie je......... sakráááááááá...

lulucertik
8. sep 2010

Ahojte všetci, som tu chvíľu nebola a mám čo čítať ste toho tu popísali 🙂

dnes radostná chvíľka u nás, konečne poštárka doniesla rozhodnutie o zapísaní do zoznamu 😵 😵 😵

saskah7
8. sep 2010

@lulucertik gratulujem 😅 kedy idete vyberat?

lulucertik
8. sep 2010

aj hneď by som šla 😀 , ale manželík ma nepustí samú a musím počkať na jeho voľno, ktoré bude až na ďalší týždeň

saskah7
8. sep 2010

no viem si predstavit, ze sa nevies dockat 😉 tak prajem vela trpezlivosti 😉

bendy25
8. sep 2010

@lulucertik - blahozelam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre