Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

bendy25
24. okt 2010

Ahojte baby! Tak zajtra sa chystame na krajsky, tak som zvedava, ako dopadneme. Drzte palce ... ked sa vratime, tak vam napisem, ako sme dopadli... snad nam ukazu aj nejake spisy 😵 😵 😵

zuzubabo
24. okt 2010

@bendy25 Držím palce nech to dobre dopadne 🙂

dioliana1
24. okt 2010

bendy určite ukážu....hneď ako vám opečiatkujú že ste sa vzdali odvolania... 😉

yukki
25. okt 2010

No Bendy no ako?
@bendy25
háááááááááááá?? šak píšem makám hrám na tú klávesnicu!!!!

dioliana1
25. okt 2010

@bendy25 tak ako?

bendy25
25. okt 2010

Cawte! Tak my sme akurat dosli domov a hned, ako som sa umyla a prezliekla, tak som si sadla za comp, ze vam napisem. Takze na krajskom sme podpisali, ze sa vzadavame odvolania a od 05.10.sme oficialne zaradeni do ZŽ. Zial, spisy nam neukazali ziadne ☹ Akurat sme si tam spresnili poziadavky na dietatko a tak. Ta pani tam bola k nam velmi mila. Vravela, ze ked budeme na piatom mieste, ze nas budu vopred kontaktovat. Zatial sme vraj na desiatom mieste a 12 ziadatelov poziadalo o zastavenie, ale kedykolvek sa mozu prihlasit znova, teda my by sme sa tym padom posunuli znova dozadu 😒 Ale teraz sme ofic. na 10 mieste, vraj. Tak nevieme, ci sa mame tesit, ze to rychlo zbehne, alebo nie. V januari, ze si mame priebezne zavolat.
Chcem sa vas baby ale opytat, na kontakty na Usmev, alebo na Navrat, lebo tu niekto pisal, ze si deti mozeme hladat aj sami cez tieto organizacie. Ako sa pri tomto postupuje? Prosim napiste mi ...

dioliana1
25. okt 2010

@bendy25 zavoláš do Usmevu alebo Návratu a dohodneš si stretnutie a nezabudni zobrať ten doklad z UP o zaradení do zoznamu a tam ti ukážu deti aké chceš....asi tak, ja to viem len z počutia... 😉

yukki
25. okt 2010

Veď je to paráda, že sa máte už v januári informovať! Môžeš skúsiť prebrúsiť zoznamy Návratu a Úsmevu, ale aj keby nie-ja to nevidím na nejakú dlhú čakačku keď ste desiaty.... 🙂

dioliana1
25. okt 2010

@bendy25 ved práve ked sú 10 ty atak o mesiac možu byť piaty... 😉 ide zima, decáky sa naplnajú

dioliana1
25. okt 2010
bendy25
25. okt 2010

@dioliana1 - dakujem

bendy25
25. okt 2010

juuuj baby, uz sa nevieme dockat 😵 😵 😵

bendy25
25. okt 2010

Tak ja idem do nocnej ... zavidim vam bubkanie :(

najjulinka
autor
25. okt 2010

bendy no čo ti poviem.. ked 3 deti si v noci zaželaju papať a nijak zasvet naraz 😀 😀 😀 a štvrté zavelí, že je o piatej už ráno... .... ... ty aspon vieš kedy nočnu maš a kedy nie... si to uživaj.. nam tie deti nedaju vedieť, kedy od nas budu vyžadovať nočnú .. dakedy pohodička klidek a dakedy proste nočná... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
25. okt 2010

Bendy
blahozelam!!! a teraz uz len najst vase dietatko, co na vas uz isto caka 😵 😵 😵 mozno na svete, mozno v brusku,mozno este v plane Bozom 😵 😵 😵
Ja mam tiez pocit, ze mam nocnu, Ivanka je u nas hrozna, nepokojna, upistana, v noci zle spava.. Normalne musim davat 2-3 krat v noci mliecko... Cajik ju neuspokoji, chce len "mi", teda mliecko.. A pritom mi doma spava celu nocku v pohode... a tak som po dvoch nocnych zalomila popoludni s nou 😀 Zobudila sa zo 3krat, ale vzdy sa iba ujistila, ze som s nou (tap-tap po tvari a spokojne mama mama) a spali sme dve a pol hodiny 😀 😀 😵 😵 😵
a teraz idem za muzikom, nacim nam oriesky lupat 😀

lenkove
25. okt 2010

Bendy
blahozelam!!! a teraz uz len najst vase dietatko, co na vas uz isto caka 😵 😵 😵 mozno na svete, mozno v brusku,mozno este v plane Bozom 😵 😵 😵
Ja mam tiez pocit, ze mam nocnu, Ivanka je u nas {sme u mojich rodicov} hrozna, nepokojna, upistana, v noci zle spava.. Normalne musim davat 2-3 krat v noci mliecko... Cajik ju neuspokoji, chce len "mi", teda mliecko.. A pritom mi doma spava celu nocku v pohode... a tak som po dvoch nocnych zalomila popoludni s nou 😀 Zobudila sa zo 3krat, ale vzdy sa iba ujistila, ze som s nou (tap-tap po tvari a spokojne mama mama) a spali sme dve a pol hodiny 😀 😀 😵 😵 😵
a teraz idem za muzikom, nacim nam oriesky lupat 😀

lenkove
25. okt 2010

a nerozumiem preco stale pripojim dva prispevky 😝

lulucertik
25. okt 2010

@bendy25 blahoželám

lulucertik
25. okt 2010

@lenkove veľmi pekne napísané : a teraz už len nájsť vaše dieťatko, čo na vás už isto čaká možno na svete, možno v brušku, možno ešte v pláne Božom 😵

bendy25
26. okt 2010

Baby, este raz vam velmi pekne dakujem a ozaj ze ste to vsetky pekne napisali 😉

zuzubabo
26. okt 2010

myslíte, že sa mi pri Palčekoví zíde okrem normálnej postielky aj cestovná?

dioliana1
26. okt 2010

@zuzubabo ked budete niekde cestovať tak ano... 😀 inak netreba
jedine ako ohrádka to má ešte využitie...

juliap
26. okt 2010

@zuzubabo a ak ma Palcek uz vyse roka, tak uz ani ako ohradku nie ... a ak by ste niekam cestovali, tak vacsina penzionov a hotelov uz ma speci vybavenie, teda ma izby aj s detskou postielkou ...

zuzubabo
26. okt 2010

@dioliana1 - tento rok sa nechystáme asi nikde na dlhšie, ale na budúci rok určite áno, a myslela som aj na to hranie, ale neviem, čo by s ňou on dorobil, keby ho tam dám 😀 pri jeho aktivite.
zajtra volám na úrad, kde sa tie papiere zas zasekli 😝

dioliana1
26. okt 2010

@zuzubabo no ja nenechala ani tým mojim na hranie lebo by mala životnosť jeden deň...kupila som jednu ale je to fakt pre aktivneho viac ako ročneho drobca dosť slabé, fakt len na spanie....

zuzubabo
26. okt 2010

@juliap, @dioliana - asi sa na to vykašlem 😉

saskah7
26. okt 2010

@zuzubabo podla mna sa zide, my napriklad nechodievame po hoteloch, ale skor napriklad na par dni k mame, alebo ku znamym kade tade, tak to vzdy vyuzijem a nemusim nikoho otravovat, aby zhanal niekde postielku... takze my sme ju vyuzili casto 😉

suezana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kanhwa
26. okt 2010

@bendy25 jeeej, drzim palce 🙂 nech to Vase prave dietatko pride ku Vam v pravy cas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre