Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

saskah7
14. dec 2010

@natia a tusis o nejakych moznostiach, ze by mohli? ci len paranoja? 😕

natia
14. dec 2010

@saskah7 úplne bezdôvodná paranoja 😎

cairka
14. dec 2010

@natia , držím 😠 včera som volala na súd, takže držím, lebo mi iné neostáva 😝
a neboj, dobre bude 😉

natia
14. dec 2010

@cairka ďakujem 🙂

natia
14. dec 2010

Símváspekne, je v januári nejaký pobyt?? @najjulinka hlavne...

najjulinka
autor
14. dec 2010

@natia v januári pobyt nie je .. najbližšie asi velká noc... a potom letný 😉

natia
14. dec 2010

@najjulinka jej ďakujem, to bola rýchla odpoveď 🙂 aj som si myslela, lebo nikde o tom ani zmienka... dobre, tak na veľkú noc uvidíme, čo sa dá robiť 😉

najjulinka
autor
14. dec 2010

Dobru noc 😎

najjulinka
autor
15. dec 2010

Dobruuuuuu noccccccc cc cc cc ccc

lenkove
16. dec 2010

dobre ranko 🙄 🙄

yukki
16. dec 2010

a Ty čo nespíš! 😝 Huš do postele bo zobudíš škoricu

natia
16. dec 2010

Dievčatá pobavte sa 😎
Dnes mi prišlo rozhodnutie o tom, že mi odnímajú príspevok na starostlivosť o dieťa z dôvodu, že moje dieťa dovŕšilo 3 roky.... !!!!! Pritom tam v jednom riadku uvádzajú dátum jeho narodenia a dátum odňatia... a rozdiel v tých dátumoch je evidentne 2 roky!!! No ja mám dosť !!!
No dá sa im na to niečo slušné povedať??

natia
16. dec 2010

Dievčatá pobavte sa 😎
Dnes mi prišlo rozhodnutie o tom, že mi odnímajú príspevok na starostlivosť o dieťa z dôvodu, že moje dieťa dovŕšilo 3 roky.... !!!!! Pritom tam v jednom riadku uvádzajú dátum jeho narodenia a dátum odňatia... a rozdiel v tých dátumoch je evidentne 2 roky!!! No ja mám dosť !!!
No dá sa im na to niečo slušné povedať??

marketka1
16. dec 2010

Ahojte prajem Vám pekný deň všetkým u nás snežííí a snežííí 🙂
@magimary Tadymu všetko najlepšie 🙂 😵

najjulinka
autor
16. dec 2010

@natia ťažká matematika...... 🤐

najjulinka
autor
16. dec 2010

Lucke sa snivalo zjavne, že ma skakaci hrad v izbe... a domáha sa ho už pol dna.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
16. dec 2010

@natia
no take cosi... slusne isto nie 😠 😠 😠 😠
a blahozelam k terminu sudu!!! 🙂

pia22
17. dec 2010

Dievcata vedeli by ste mi povedat nieco o vybavovani pestunskej starostlivosti? Kolko to trva, vyhody-nevyhody a pod. A asi to bude hlupa otazka, ale zohrava vo vybavovani pozitivnu ulohu ak je matka specialno pedagogicky zamestnanec? Dakujem za kazdu odpoved🙂

magimary
17. dec 2010

Ďakujeme krásne! 😵
a Tady posiela všetkým ďakovnú pusinu, bol taký šťastný! 😵 🙂 😵

lenkove
17. dec 2010
natia
17. dec 2010

Na našich kluboch furt nejaká pikoška... minulý mesiac sa riešili jedny, ktorí prosímpekne vrátili dieťa z adopcie! po 2 rokoch alebo 3 , už neviem presne! lebo sa im narodilo bio dieťa nečakane a že malá cigánka nezapdla do ich rodiny, tak ju vrátili...ja som ich teda nepoznala, ale že na ten klub chodievali predtým...
No a dnes tam boli jedny, ktorí majú už 8 ročné dievčatko, ktoré mali z pôrodnice a mali požiadavku iba na biosúrodenca, ale stále nebol a nebol, tak boli rozhodnutí to ísť zrušiť, akože vyškrtnúť sa zo zoznamu, lebo zase bola treba aktualizácia a zrazu im nečakane zavolali, že sa narodila malá sestrička... tak aj tú majú z pôrodnice... no sila, že oni už vôbec s niečím takým nerátali, chlapík mal hádam aj 50 🙂

mexx
17. dec 2010

Jeeeej, ten druhy pripad aky pekny... 😵 😉 Na ten prvy radsej nemam slov... 🙄 🤐 😔

lenkove
17. dec 2010

@natia
tak teda vy tam riesite veci na tom klube.. ta malicka vratena 😢 😢 😢 😢 ludsky hyenizmus 😢

my sme tiez mali klub, preberali sme nase deticky jedoskove a dobroskove a bolo celkom dobre 🙂 ale pikosky ziadne 🤐

morisa
18. dec 2010

Ahojte dievcata.
Potrebovala by som trosku poradit. Ta ziadost o zapisanie do zoznamu ziadatelov o osvojenie, to mam napisat jednu za nas obidvoch alebo si mame kazdy napisat svoju?
A este mam trochu problem s tym dotaznikom... tam su nejake kolonky co sa tyka poistenia: ze "socialna poistovna" "cislo poistovne" "vyska poistenia" "cislo poistenca" atd. to odkial mam zobrat tie udaje?
Dakujem za kazdu pomoc 🙂

dioliana1
18. dec 2010

@morisa toto som nepísala, oni si doplnia sami čo potrebuju....
dotaznik vyplnuje každý sám...

morisa
18. dec 2010

dakujem za radu 🙂 padol mi kamen zo srdca xi

zuzkanka117
18. dec 2010

@natia pikoška tiež bola, keď tento chlapík povedal Veri hladkajúcej bábo po capačke - nechaj, bábo sa ťa bojí

najjulinka
autor
18. dec 2010

Dnes mame presne 3roky od prvého "ultrazvuku" 😉 😵 😵 😵

natia
18. dec 2010

@zuzkanka117 akože tak ti poviem, že mńa celkovo dosť prekvapilo ako sa tam niektorí ľudia správali k Veri... nové dieťa je to tam a oni z rúk do rúk... ale to boli takí ľudia, čo som ani ja nepoznala... si myslím, že tí skúsenejší v týchto veciach by si to nedovolili...aj keď ono je problém malej povedať, že nie, lebo sa tak vrhá...ani Peťo neodolal, hoci vie ... ťažké je to, ale podľa mna sa pripútava, vidno to
no a tamten chlapík bol z tej svojej malej totáááálne hotový, ale keď ju bude od malinka viesť k tomu, že sa má všetkého báť, tak to bude mať dievča inak ťažký život... no ale šak ich vec...

Inak mňa zaujíma taká vec, že my by sme chceli tiež podať v ďalšej žiadosti, že uprednostníme súrodenca Kubkovho a že hocikedy by sa vyskytol, tak berieme, ale je to možné, ak to bol medzikraj?? Lebo o novorodenca bude isto záujem aj v jeho pôvodnom kraji a potom aj v našom a vlastne vo všetkých... tak je šanca, že sa k nám dostane? Nepoznám také prípady, tak neviem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre