Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marketka1
20. jan 2011

tu si kúpite knižku za menej ečiek do konca januára aj bez poštovného. 😉 http://www.beletry.sk/detail/182126/mama-bud-mo...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
20. jan 2011

@marketka1 v artfore ale maju mnohe nahradne rodiny zlavovu kartu so zlavou 20% 😉 cez asociaciu alebo Navrat sa kartičky dostávali 😉
ale cenu som nepozerala.. skor ako "akciu" som to sem dala

lenkove
20. jan 2011

inak, pri listovani knihami na linky, ktore ste dali som nasla
http://www.beletry.sk/detail/94890/adhd-porucha...

tiez zaujimava knizocka, eh 😕 vypredana...

lenkove
20. jan 2011

baby, dnes vecer je Reichelova na SRO v Nocnej pyramide.
kuk
22:30
Nočná pyramída
Spoluzakladala terapeutické centrum pre deti s dlhodobými emočnými ťažkosťami. Svoje poznatky z psychoanalytickej práce s detskými klientmi a ich rodičmi pretlmočila do dvoch publikácií - renomovaná psychoterapeutka Eva Reichelová.

najjulinka
autor
20. jan 2011

dobru noc

mexx
21. jan 2011

Dnes tak trochu bulvarne. 😀

http://www.cas.sk/clanok/189760/sklovska-a-lelk...

Niezeby som niekomu nedopriala, ja sa len tesim, ked si kazde dietatko najde rodinu. Len prve, co mi napadlo - ak sa o nejaky cas docitam, ze si adoptovali babatko, tak by mohli napisat aj to, ako sa im to podarilo. Ak ma pan teraz 59 rokov a pani 45 a dostanu do adopcie babatko (pochybujem, ze by mali zaujem o vacsie dieta), tak nech urady vysvetlia, preco si nemozu adoptovat niektori ludia, ktori este ani nemaju tolko, a uz boli vykazani z uradov s tym, ze su na babatko prilis stari.

dadenka1
21. jan 2011

@lenkove Ja som tú pyramídu včera nezvádla... Počúvam počúvam, potom mi prišlo ľúto niektorých reakcií na verejnom, tak revem, revem, a tak som to vypla a radšej šla spať.... Ale vyzeralo to také viac o nej ako o nejakých konkrétnych detských prípadoch, tak dúfam, že som o nič dôležité neprišla....

magimary
21. jan 2011

@kanhwa a ostatní záujemcovia o knihu Prečo mám dvoje narodeniny (!!!), toto mi prišlo dnes mailom:
--

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskoršiu reakciu. Kniha nám prišla včera na sklad a dnes sme ju poslali na Vašu adresu. V pondelok alebo v utorok by ste ju mali maťna Vašej pošte.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok som Vám k dispozícii.

S pozdravom,
Rastislav Gábor
Tím Promenáda.sk
---

🙂 😅 😵

takže, ak chcete objednávajte z toho linku, čo hodila posledný dioliana 😉

yukki
21. jan 2011

A ja som pri tej pyramíde zaspala...a tak som to chcela počuť 😒 ale keď oni do toho dali pesničku a správy či čo...a už som bola v ríši snov...

najjulinka
autor
21. jan 2011

dobruu noc...

natia
22. jan 2011

Ahojte... mám pár otázok:

1. zdá sa vám normálne, že u nás pred súdom nebola sociálka? (súd je vo štvrtok)
2. čo sa na tom pojednávaní hovorí a koľko to cca trvá?
3. nakoľko slušne sa tam treba obliecť? 😉

ďakujem, ak si nájdete čas na odpoveď... mám neeervy z toho trochu 🙂

mexx
22. jan 2011

@natia U nas takto: 🙂
1. socialka nebola ani pred jednym sudom (mali sme 2)
2. prvykrat to trvalo 10 minut, druhykrat asi 15 (viac sme cakali, kym sa dostaneme dnu, kedze ti pred nami to pretahovali, my sme uz boli len taka brnkacka)
3. obliekli sme sa slusne, ale nie zas ako na svadbu (ja som mala nohavice, druhykrat suknu, muz nohavice a sveter).
🙂
Kazdopadne je to asi individualne, najma ta dlzka pojednavania, a urcite aj v zavislosti od toho, ci pride bio. 😉

cicimotinka
22. jan 2011

@natia
1. u nás bola 2x pred tým, ako nám dali malého domov, teraz bola zase, čakáme na vytýčenie termínu
2. pri predosvojiteľskom nás sudkyňa "vetrala" cca pol hodiny... ale dalo sa to, viac-menej sa pýtala, čo už máme, čo rodina atď...
3. my sme boli ani športovo ani svadobne, tak dačo medzi...
Držím palec... 😀

pelikan8
22. jan 2011

Ahojte!Mi teraz v januári sme skončili psych. pripravu-sme to podpísali.Ešte niečo nám pošlú z Trnavy?-mi tam patríme.Alebo sme už zaradený do zoznamu a treba už len čakať?Ďakujem za odpovede!

dioliana1
22. jan 2011

@pelikan8 príde vám papier že ste v zozname a potom čakať... 😉

pelikan8
22. jan 2011

Ja už to neviem ako vydržím to čakanie na bábo. 😝 No ale musím veď ja inú šancu nemám.

natia
22. jan 2011

Ďakujem baby. Dám vedieť ako to prebehlo 😉

najjulinka
autor
22. jan 2011

dobru noc

lenkove
23. jan 2011

@natia
my sme nevraveli na prvom pojdnavani nic, sudca precital navrh ci s nim suhlasime tak ako bol podany, a my ze ano.
Na druhom sme mali opisat nas vztah a citovu vazbu k maloletej. To bolo vsetko. Oblecena sme boli normalne.
HLavne si nezabudni predvolanie a obciansky preuzkaz. 😉

eliana
23. jan 2011

@lenkove to ste museli az dva krat na sud kym vad dali dietatko?

yukki
23. jan 2011

Aj ja som musela dva krát, keď do osvojenia, a raz keď do pestúnstva.

akramgad
23. jan 2011

@magimary ešte ma napadlo keď mi to nejde nedalo by sa že by si mi to objednala na moju adresu?? asi bláznivé ale opýtať sa môžem 🙂

magimary
23. jan 2011

@akramgad, tak som to skúšala a tá kniha tam už ozaj nejestvuje, dokonca ani keď si ju rozkliknem cez svoju objednávku, takže oni asi niekde zohnali jeden kus a potom ponuku absolútne zrušili...nemôžem Ti ju teda objednať, lebo nemám ju ani ako zadať, keďže nie je v ponuke 😒 je mi ľúto, ale tu naozaj nepomôžem 😔
aj keď rada by som 🙂

dioliana1
23. jan 2011

@magimary fakt už nie je v ponuke ani mne neukazuje

najjulinka
autor
23. jan 2011

a mne vyhodilo z oblubených tuto diskusiu... .. ....

dobru noc

lenkove
24. jan 2011

Vo februarovom Zdravi niekolko stranovy clanok o Osvojeni 😉 celkom k veci aj s cislami 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre