Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
2. mar 2011

Nam sa to aj pri minulej priprave strasne tiahlo, po zaciatok pripravy teda.. Od januara do maja.. Ale potom sa to zrychlilo 😵

dadenka1
2. mar 2011

@najjulinka aj mm má za ženu bielu... Chudák... ale drží sa statočne, vôbec sa nesťažuje 😀 😀 😀 dobre som sa pobavila... 😀

dadenka1
2. mar 2011

@lenkove u nás sa potom zase tá príprava naťahovala.... trvalo to cca 4 mesiace...

lenkove
2. mar 2011

@dadenka1 to bolo este celkom dobre 🙂 ja sa vytesujem z mojich osmich mesiacov od podania po zapisanie 😀 vsetko je relativne, rovnako ako ta "spravna" farba pleti 😉

lenkove
2. mar 2011

@najjulinka hej, ma to logiku.. len ja som si vzdy myslela, ze je zaciatok pripravy viazany na navstevu socialky. A to ako citam, skor na tie odpisy 🙂 Informacii nikdy nie je dost 🙂

dadenka1
2. mar 2011

@lenkove to máš úplnú pravdu.. aj v čakaní aj v "zafarbení" Idete čakať na ďalšie?

najjulinka
autor
2. mar 2011

Akože dobrý zážitok... Lucka ma teraz takú maniu, že sa každeho pýta ako sa volá... Takže sa da do reči s hocikým... Ked kce vedieť ako sa volá, tak proste inak to nejde.... zaujimaju ju hlavne deti......
A v Tescu sme stretli arabský parik s dvojčatovým kočikom s dvoma dievčatkami v nom... Lucka sa ich pýtala,a le oni slovensky nerozumeli.... a dosť ju to žralo a otravovala potom mna ešte vkuse, že ako sa volali... potom sme ich na potvoru aj vonku videli... a to už je nedalo, tak povedala, že asi sa volaju "K(r)istinka a Bábo" 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No takže okrem toho Patrika sme ešte v tescu stretli Kristinku a Babo, v DM drogerii Sofiu......... atd .... ale zažitok s Patrikom bol naj.... Lucke sa Patrik páčil... ešte aj doma sa pýtala na neho, že prečo sa smial 😉 😀

dadenka1
2. mar 2011

@najjulinka tomu sa hovorí zoznámte sa prosím vo veľkom... 😀 Inak ja som Danka.. Lucke odkazujem..

lenkove
2. mar 2011

@dadenka1
nie, ja to vsetko len tak teoreticky riesim 😎 Jasneeeeeeeeeee, ze ano! Ziadost mame podanu uz vyse dvoch mesiacov. Niezeby som to dnes uz nepisala, ale opakovanie matkou mudrosti 😀

dadenka1
2. mar 2011

@lenkove prepáč ešte som vás nedočítala.. ja som roztržitá, vy moc kvákate a ja večer medzi hrncami moc sa nesústredím a hlavne nestíham... 😀 Inak super, teším sa... Ale ako vás poznám, vy máte srdce otvorené dokorán, vy ma predbehnete.. tak nech vám to prejde rýchlo a neťahá sa to toľko...

najjulinka
autor
2. mar 2011

A dnes v socialnej poistovni sa bavila pred podatelnou s nejakou pani uradničkou z tamať a normalne mi povedala, že mam byť ticho.. nepovedala to takto, ale povedala "Nerob mh".. .som prikyvovala a vydavala zjavne tento zvuk ked rozpravala.. a zjavne jej sa nepozdavalo, že jej skačem do jej debaty 😀 😀 😀

dadenka1
2. mar 2011

@najjulinka a čo si ty pipi? na úrade sa šúcha nohami a nerobí sa hm...

lenkove
2. mar 2011

@najjulinka
to nemyslis vazne 🙄 😀 a tykala ti, lebo ta pozna, ci co to ma byt? 😀

lenkove
2. mar 2011

@dadenka1
nevadi, ved som si aj myslela 😎 ale prajem ti, nech sa supnete pred nas, uplne s prehladom 😎

najjulinka
autor
2. mar 2011

@dadenka1 ja som Lucke prikyvovala a Lucka kcela sama jednať 😀 😀 😀 teda ale teta sice tam bola s nejakým klientom, ale Lucka si svoju pozornosť vydobyla....

dadenka1
2. mar 2011

@lenkove uvidíme, ako to Ten hore prerozdelí.... Idete cez Návrat? Ak si to už písala, tak môžeš zopakovať, kvôli mne, brzde...

dadenka1
2. mar 2011

@najjulinka Aspoň stihla zistiť ako sa volajú?

najjulinka
autor
2. mar 2011

pozerate modre z neba????? schvlane pozeram.. presne tento pribeh ma v uputavke uputal....

magimary
2. mar 2011

@najjulinka presne preto to pozerám aj ja a žasnem... 😔 😉

najjulinka
autor
2. mar 2011

Poviem, že jedno dieťa mame domka z podobneho osudu..... najmladšie ocko nezvladol...... 😔 neviem nakolko podobný pribeh...... ale v tomto podobný......

magimary
2. mar 2011
najjulinka
autor
2. mar 2011

@magimary že ja videla, že Lakatoš, tak som vedela že toť viac zo zapadu ....

a hned na FB zdielam link 😉

tortelinka
2. mar 2011

@dadenka1 ideme buduci tyzden na prve stretko

tortelinka
2. mar 2011

@najjulinka pozeram aj ja..sila

dadenka1
2. mar 2011

@tortelinka a čo sa stalo? to je super.. omnoho skôr ako vraveli.. tak to sa teším

tortelinka
2. mar 2011

@dadenka1 ano, ale na to spolocne si musime pockat dost dlho

natia
2. mar 2011

@dadenka1 no my nijako, nás sa to vôbec netýka...si sa pýtala Ralanky a ja som len odpovedala, čo som o tom vedela... my sme si malého vybrali druhý deň po zapísaní...a urobíme tak zas...

najjulinka
autor
2. mar 2011

http://www.svpklacno.sk/ - pre tých čo v lete sa na pobyt chystaju s OZ DOMOV V RODINE 😉

najjulinka
autor
3. mar 2011

dobru noc

dadenka1
3. mar 2011

@natia jasné.. zle som klikla..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre